חפש

תואר ראשון בינלאומי

בית ספר רימון מציע לימודי המשך להשלמת תואר ראשון בחו”ל, בשיתוף פעולה עם מוסדות מובילים – ברקלי בבוסטון, ליסאו בברצלונה וניו פארק בדאבלין


Berklee College of Music/ Boston, USA

Berklee_logo_2010מכללת ברקלי למוסיקה בארה”ב היא המוסד המוביל בעולם ללימודי מוסיקה עכשווית וג’אז. בית הספר רימון הוא אחד מבתי הספר היחידים בעולם והיחיד בישראל שלו הסכם המקנה הכרה אקדמית הדדית של תכנית הלימודים בשני המוסדות להשגת תואר ראשון במוזיקה. זכאותו של התלמיד להכרה בנקודות כפופה להערכה תקופתית של הישגיו ברימון ולהמלצת המנהל הכללי או האקדמי. התכנית מיועדת לתלמידים שצברו לפחות 60 נקודות אקדמיות ברימון, ומאפשרת השלמת לימודים לתואר ראשון במוזיקה ((BMus בשנתיים בלבד בברקלי וזאת לאחר סיום של שנתיים לימודים ברימון. על תלמיד המעוניין להמשיך את לימודיו ב Berklee לקראת תואר ליידע בכך את המנהל האקדמי של רימון מייד כשהחליט על כך ולתאם עימו מפגש ייעוץ בנושא. מומלץ להתחיל את תהליך ההרשמה ל Berklee לפחות שנה לפני מועד תחילת הלימודים שם.

מתחילים ללמוד מוסיקה ברימון וממשיכים לתואר בארץ או בברקלי- תלמידי רימון, זכו במלגות ללימודים בחו”ל. מה אומר רוג’ר בראון, נשיא ‘ברקלי’, המוסד המוביל בעולם ללימודי מוסיקה?  הכנסו וצפו-

https://www.youtube.com/watch?v=jalSVdbM6wg&feature=youtu.be


444
רוג’ר בראון, נשיא Berklee college of music

לפרטים נוספים על ההסכם בין רימון לברקלי – לחץ כאן

 The Berklee International Network for Contemporary Music Education – BIN

 

רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?

L’AULA de Música Moderna i Jazz – Conservatori Liceu / Barcelona, Spain

lg_ConservatoriLiceuהסכם האקרדיטציה בין בית ספר רימון ל Conservatori Liceu בברצלונה מאפשר לתלמידי רימון המעוניינים להתמחות בתחומי הביצוע או הקומפוזיציה להשלים את לימודיהם בשנתיים בלבד לתואר ראשון במוזיקה לאחר שנתיים של לימודים ברימון. התואר המוענק בברצלונה הוא תואר אירופאי הניתן על ידי ה European Higher Education Area ) EHEA). בנוסף ניתן להמשיך לתואר שני. לפרטים נוספים על בית הספר:

http://www.conservatoriliceu.es/aula/l-aula-musica-moderna-i-jazz

לפרטים נוספים לחץ כאן


Newpark Music Centre/ Dublin, Ireland

Snap2הסכם האקרדיטציה עם ה: Newpark Music Center בדבלין, אירלנד, מאפשר לבוגרי מגמות הביצוע של רימון לסיים את לימודיהם לתואר ראשון במוזיקה בשנה אחת בלבד. התואר המוענק בדבלין הוא תואר אירופאי הניתן על ידי ה European Higher Education Area ) EHEA). שכר הלימוד בדבלין הוא בסדר גודל של שכר הלימוד ברימון ועלות המחיה שם קרובה לעלות המחיה בארץ. לפרטים נוספים על בית הספר:

http://newparkmusic.ie/

לפרטים נוספים לחץ כאן


לפגישת ייעוץ חינם