חפש

מופע אנסמבל Beatles – אבי רוד ואנסמבל COLDPLAY

the-beatles-color-wallpaper-colour-bf8a68bb038363b2d7855f998f459c56-large-955460

19/5 19:00, אולם יוסי בנאי, רימון

אנסמבל Beatles – אבי רודקטורזה ארי
ביצוע מלא של האלבום אבי רוד החוגג השנה 50.
האלבום Abbey Road שהוקלט ופורסם בשנת 1969 נחשב לנקודת ציון בהסטוריה של הרוק ואלבום האולפן האחרון שהוקלט על ידי הביטלס. האלבום נקרא על שם הרחוב בו שכנו אולפני ההקלטה של חברת EMI בהם הוקלט.
הביטלס (באנגלית: The Beatles; בעברית נקראים החיפושיות או חיפושיות-הקצב) הייתה להקה בריטית, הנחשבת על ידי רבים להרכב המוזיקלי החשוב והמשפיע ביותר של המאה העשרים בסוגת המוזיקה הפופולרית. הלהקה זכתה להצלחה רבה בשנות השישים של המאה העשרים, השפיעה רבות על מוזיקת הרוק והפופ וגרמה למהפך גדול בהיסטוריית המוזיקה. חברי הלהקה היו ג’ון לנון, פול מקרטני, ג’ורג’ האריסון ורינגו סטאר. במקורות ההשפעה שלהם כללו מוזיקת רוק אנד רול אמריקנית, מוזיקה קלאסית, פולק ומוזיקה הודית (על ידי ג’ורג’ האריסון). שילובן של השפעות אלו בשירי פופ, המבנים המלודיים וההרמוניים המורכבים, ופריצות הדרך החשובות של הביטלס בתחום הקלטת המוזיקה העלו תרומה מכרעת להפיכת מוזיקת הרוק והפופ לסוגה אמנותית ממשית, והעמידו את הביטלס כיוצרים הבולטים ביותר של המוזיקה הפופולרית בשנות ה-60.

אנסמבל COLDPLAY /יולביץ’ ארז
ביצוע שירי להקת קולדפליי
קולדפליי (באנגלית: Coldplay) היא להקת רוק בריטית. הוקמה בלונדון בשנת 1996 על ידי הסולן והפסנתרן כריס מרטין והגיטריסט ג’ון באקלנד, ובהמשך הצטרפו הבסיסט גאי ברימן והמתופף וויל צ’מפיון. סגנון המוזיקה, השירה ולחניה של הלהקה מכילים מאפיינים רבים המזוהים עם תת-הז’אנר בריטפופ, פוסט-בריטפופ ורוק אלטרנטיבי.

תאריך/זמן
Date(s) – 19/05/2019
7:00 pm – 8:30 pm

מעלה מפה…לפגישת ייעוץ חינם