חפש

מחנה תופים ראשון בישראל

Screen Shot 2018-05-28 at 11.58.45

בין התאריכים ה-20-22/8/18 יערך בפעם הראשונה בישראל מחנה תופים. 3 ימים של טירוף תופים המשלבים שיעורים, סדנאות וכתות אמן עם מיטב אמני התופים בארץ ובעולם. המחנה יתרחש בחיפה, בקומפלקס ״הביט״.

אנחנו שמחים על נציגותם הנכבדת של מורי רימון וביניהם: נעם לנדסמן, ז׳וקה פרפיניאן, יוגב גבאי ואור לוביאניקר. כתות האמן מיועדות לכלל חובבי המוזיקה ואינן מוגבלות למוזיקאים, כך שכל אחד יכול להגיע וליהנות משעה של כתת אמן.

מדובר בחוויה בלתי נשכחת, הרים של השראה אשר יחדשו את הרצון שלכם לחקור את הנושאים שתמיד רציתם אבל לא הגעתם אליהם ויהפוכו אתכם למוזיקאים טובים יותר.

>> לרכישת כרטיסים לחצו כאן
 תתקיים הנחה לסטודנטים של רימון. לבירורים נוספים: 052-6611317

לאתר של המחנה לחצו כאן
לעמוד הפייסבוק של המחנה לחצו כאן
לעמוד האינסטגרם של המחנה לחצו כאן 

מתופפים

3 ימים של טירוף תופים המשלבים שיעורים, סדנאות וכתות אמן עם מיטב אמני התופים בארץ ובעולם.

כל יום החל מ 10 בבוקר עד 15:45 מורי המחנה, יוני מדר, יוגב גבאי ונעם לנדסמן יעבירו שיעורים מרתקים במגוון נושאים, בנסיון לשפוך אור חדש על עולם התופים והמוזיקה.
מ 16:00 עד 17:00 תלמדי המחנה יזכו לסדנה פרטית עם אחד מהאמנים האורחים שמגיעים למחנה. ב 17:30 נמשיך בכתת אמן פתוחה לקהל הרחב. הסדנאות וכתות האמן יערכו באולם רפופורט באודיטוריום מרחק הליכה של 4 דקות ממועדון הביט שם נערך המחנה.
כל יום אמן אורח אחר יחלוק עמנו את רזי משנתו, ידגים, ימחיש ויגולל את פילוסופית חייו כיוצר ואמן.
ביום הראשון, מגיע במיוחד מהמבורג – עודד כפרי, אחד מגדולי נגני הסשנים שיצאו מישראל. כפרי מרבה לנוע ממקום למקום עם הופעותיו הסוחפות והאנרגטיות, כאשר עיקר משנתו היא להסב אושר גדול לציבור המאזינים.
ביום השני נגן כלי ההקשה, יוצר וזמר ז׳וקה פרפיניאן ינגיש את ברזיל במלוא הדרה לקהל הרחב. ז׳וקה הוא אחד מהקולות היחודיים כיום בישראל בעולם כלי ההקשה המיטיב לחבר בין העולם המוזיקלי אשר ממנו הגיע לבין המזרח התיכון.
ביום השלישי והאחרון יחתום את האירוע הלא שיגרתי הזה אמן תופי המסגרת – זהר פרסקו! מה לא נאמר עליו? פרסקו הפך את עולם תופי המסגרת על פניו ויצר רנסנס מחודש לכלי עתיק יומין זה. חינך דורות של מוזיקאים והעמיד באור חדש ועכשווי את מה שהיה ידוע עד כה על תופי המסגרת.
יצטרפו למחנה שני מורים אורחים: ביום השני, נגן הבס הווירטואוז אור לוביאניקר אשר יחד עם מורי המחנה יתעסקו בנושא הכה חשוב אך הפחות מדובר, עבודת הריתם סקשן מהיבט הבס/תופים. ביום השלישי אמן הדרבוקה וכלי ההקשה ו׳יסאם חורי, יעביר שיעורים מרתקים יחד עם צוות מורי המחנה על הכלי היחודי הזה, על העולמות השונים המוכלים בו ועל החיבור לסט התופים.
תלמידי המחנה מחולקים ל 3 קבוצות שונות, על פי רמות.
שיעורי הקבוצות מתנהלים במקביל, כך למעשה כל הקבוצות לומדות עם כל המורים את כל התכנים.

חוויה בלתי נשכחת, הרים של השראה אשר יחדשו את הרצון שלכם לחקור את הנושאים שתמיד רציתם אבל לא הגעתם אליהם ויהפוכו אתכם למוזיקאים טובים יותר.

 

תאריך/זמן
Date(s) – 20/08/2018 – 22/08/2018
6:00 pm – 7:30 pm

מעלה מפה…לפגישת ייעוץ חינם