חפש

הרצאה בנושא “תעשיית המוזיקה החדשה”

אלקטרוני דיגיטל ברק טכנולוגי מחשבים 3.jpg

מרצה: גדי גידור
יום שלישי 24.4.18 בשעה 17:00 באולם ׳יוסי בנאי׳

הרצאה בנושא התהוות תעשיית המוזיקה כיום בעידן הגלובאלי, דיגיטאלי, וכיצד זה משפיע על אמנים, יוצרים, מבצעים ומפיקים בתחילת דרכם. בהרצאה תינתן סקירה של התהליכים המשתנים בתחום זה והשפעתם על תעשיית המוזיקה. מהי עתידה של תעשיית המוזיקה בארץ ובעולם, וכיצד על האמן להיערך, להתנהל ולהתמודד בעולם משתנה זה.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש.

העולם כולו בעיצומה של מהפכה תעשייתית חסרת תקדים.
הכפר הוא לא רק גלובאלי, אלא גם דיגיטאלי.

תעשיית המוסיקה הבינ”ל היתה מהראשונות (!) להרגיש את הזעזוע במלוא עוצמתו (1997, Napster) ומהאחרונות (!) להגיב לו. השינויים המבניים אשר “נכפו” עליה  עדיין מהדהדים בקרב כל העוסקים במלאכה, לרבות – המוזיקאים עצמם, מפיקים, משקיעים, חברות תקליטים, מנהלים, אמרגנים, מועדוני הופעות ומדייה ממסדית – מוסיקלית (רדיו / עיתונות / טלוויזיה).

מודלים עסקיים מוכרים קרסו וחדשים באים במקומם. הרגלי הצריכה של מוזיקה, אפילו תפקידה במאה ה-21, נמצאים עדיין בתהליך של שינוי. האתגרים עבור העוסקים בתעשיית המוסיקה בישראל מורכבים פי כמה וכמה, בעיקר בגלל גודלו המוגבל של השוק המקומי.

במפגש חד-פעמי זה ננסה לתת סקירה לגבי:
– השינויים שכבר קרו והשפעתם על היום-יום של תחום המוסיקה
– השינויים העתידיים לבוא (לרבות מודלים עסקיים ואומנותיים, זכויות יוצרים, שייוק ויח”צ, הקלטות, ועוד)
– יתרונות וחסרונות של העידן הדיגיטאלי עבור אומן בתחילת דרכו.
– טיפים ועצות מ”החזית”….

כמה מילים על עורך המפגש:
גדי גידור
, מכהן מזה כ- 11 שנים כסמנכ”ל תוכן בחב’ NMC – ינייטד – הד ארצי. עובד כל חייו המקצועיים –  25 שנים – בחברות תקליטים בארץ/אירופה. בעל תואר MBA מאוניב’ הרווארד, בוסטון, ארה”ב.
בין היתר החתים, עבד עם / ניהל את:
הפרוייקט של עידן רייכל, עברי לידר, ריטה, קובי אפללו, עילי בוטנר וילדי החוץ, אניה בוקשטיין, גלי עטרי, סאבלימינאל, שירי מיימון, הראל סקעת, ועוד.

תאריך/זמן
Date(s) – 24/04/2018
5:00 pm – 7:00 pm

מעלה מפה…לפגישת ייעוץ חינם