חפש

מופע סיום פרויקט ‘פזמון הנפש’

רוקרימון 2017- גיטרות ר״ק מוזיקה במה הופעה

ניהול והפקה מוזיקלית: ארי גורלי

יום חמישי 14/6 באולם יוסי בנאי ברימון
19:30 קבלת פנים
20:00 תחילת אירוע

הכניסה חופשית

פזמון הנפש הינו פרויקט קהילתי המשלב קבוצת סטודנטים למוסיקה מביה”ס “רימון”, יוצרים מהקהל הרחב ויוצרים משתתפי תכנית “עמיתים”.

בתכנית זו עובדים בשיתוף פעולה מלא כלל המשתתפים, יוצרים יחד מוסיקה, כותבים, מלחינים, מנגנים, מעבדים, מספרים את סיפורם. והכל באמצעות יצירה משותפת, מוסיקה ואמנות. הפרויקט בהדרכתו וניהולו המוזיקלי של ארי גורלי – מוזיקאי יוצר, מורה ובוגר רימון

במהלך השנה, הקבוצה נפגשת אחת לשבוע ועוברת תהליך משמעותי שכולל היכרות עם העולם הפנימי של כל אחד ואחת מהמשתתפים דרך המילים, חשיפה לעולמות שונים אך מאד דומים. התמודדות עם אתגרים שהחיים מציבים בפנינו. המפגש יוצר גשר ומצליח להתעלות מעל למחשבות הסטריאוטיפיות והדעות הקדומות איתן מתמודדים משתתפי עמיתים ואוכלוסיית נפגעי הנפש בישראל מדי יום. בסוף שנת היצירה עולה מופע מרגש בו מבצעים כל המשתתפים את אשר יצרו במשך שנה שלמה.

בעקבות התהליך שעברו נוצרה קבוצה של אנשים שונים ודומים, יוצרים ואוהבים, שממשיכים להפגש וליצור יחד. קבוצה שהסירה מעצמה את הכותרות המגבילות של “נורמלי” או “פגוע נפש”. קבוצה שרואה את האדם כיוצר וכאדם לפני הכול, כפי שהוא באמת, מאחורי המסכה.

על תכנית “עמיתים”:
תכנית עמיתים של החברה למתנ”סים ומשרד הבריאות פועלת לקידום תהליך ההחלמה והשיקום של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, באמצעות השתלבותם בפעילות פנאי וחברה הפתוחות לציבור הרחב בקהילה. ‘עמיתים’, שהוקמה בשנת 2001, פועלת כיום במעל 50 מתנ”סים ברחבי הארץ ומשתתפים בה 1,600 איש המתמודדים עם מגבלה נפשית.

“פזמון הנפש” מתקיימת החל משנת 2010 בין כותלי בית הספר רימון.

 

תאריך/זמן
Date(s) – 14/06/2018
7:30 pm – 10:00 pm

מעלה מפה…לפגישת ייעוץ חינם