חפש

הרצאה בנושא “שוק המוסיקה לסרטים ומדיה”

dringerross_leadership

יום ראשון ה-3/9/17 בבית ספר רימון למוסיקה:
15:30-17:00 בחדר 107:
הרצאה בהנחיית דורין רינגר-רוס – סגנית נשיא בכירה ב-BMI בלוס-אנג’לס, ושיחה עם מלחין הסרטים הנודע פיטר גולוב שיספר על הקריירה שלו כמלחין סרטים בהוליווד.
הכניסה ללא עלות ופתוחה לקהל הרחב בהרשמה מראש.
17:00-20:00 בחדר 109:
כיתת אמן עם מלחין מוסיקת הסרטים הנודע ג’פרי ביל (׳בית הקלפים׳). כיתת האמן מיועדת לסטודנטים במגמת הלחנה, עיבוד וניצוח של רימון. 
*הנרשמים להרצאה שלפני כן מוזמנים להישאר לכיתת אמן זו על בסיס מקום פנוי בלבד*

PeterGolub15:30-17:00- הרצאה בנושא “שוק המוסיקה לסרטים ומדיה”:
המרצה דורין רינגר-רוס היא אחת מאנשי המקצוע הבכירים בשוק הסרטים והמדיה האמריקאי והבינלאומי והיא יועצת בכירה למוסיקאים, מלחינים וכותבי שירים. בתפקידה הבכיר ב-BMI (אירגון הגג העולמי שמייצג מלחינים, יוצרים וכותבי שירים) מחברת דורין בין פרויקטים גדולים בעולם הסרטים והמדיה ובין יוצרים ומלחינים לסרטים, פרסומות והפקות. דורין תספר מניסיונה הרחב בתחום ותייעץ לאלו שמעוניינים להכיר מקרוב יותר את עולם המוסיקה לסרטים המקצועי בארה”ב. בעברה המקצועי עבדה דורין עם השמות הגדולים ביותר בתעשייה, בינהם: המלחינים ג’ון וויליאמס, תומאס ניומן, דני אלפמן לאלו שיפרין, ג’ון בארי, בארי גולדשמידט ועוד רבים אחרים.

Screen Shot 2017-08-03 at 11.41.44דורין מגיעה לרימון תודות לשיתוף הפעולה של בית הספר עם קבוצת ׳backStorygroup׳ אותה מובילה וונדי רוול. הקבוצה מקדמת קשרים בין תעשיית הסרטים בארה”ב ובין תעשיית הסרטים בישראל. רימון הוא בית הספר המוביל בישראל בלימודי הלחנה לסרטים ומדיה.

ההרצאה של דורין רינגר-רוס ופיטר גולוב ללא עלות ובהרשמה מראש.
עוד על דורין רינגר-רוס

17:00-20:00- כיתת אמןמוזיקה לסרטים עם המלחינים גף ביל ופיטר גולוב:
*הנרשמים להרצאה שלפני כן מוזמנים להישאר לכיתת אמן זו על בסיס מקום פנוי בלבד*
בסדנה ישתתפו 6 תלמידי מגמת ההלחנה הניצוח והעיבוד בראשות ירון גוטפריד.
גףהזדמנות נדירה לפגוש אחד מהמלחינים המובילים כיום למוסיקה לסרטים היושב ופועל בהוליווד. ג’ף ביל (Jeff Beal) זוכה ארבעה פרסי אמי על המוסיקה שכתב לסדרה המצליחה ” בית הקלפים “. ג’ף הוא חצוצרן ג’אז שהקליט שבעה אלבומים ומלחין פורה שיצירותיו הקונצרטנטיות מבוצעות בתזמורות מובילות בעולם. בימים אלו הוא מופיע כמנצח בקונצרטים מיוחדים המוקדשים למוסיקה מהסדרה ” בית הקלפים ” עם תזמורות סימפוניות בעולם.

פיטר גולוב PETER GOLUB הינו בעל תואר דוקטור של אוניברסיטת ייל בארה”ב. הלחין מוסיקה לסרטים כמו ׳Song my brother taught me׳ שאותו הפיק פורטס וויטיקר. ׳The Frozen River׳ ( שהיה מועמד לאוסקר ). ׳The great debaters׳ בבימויו של דנזל וושינגטון ובשיתוף עם המלחין ג’יימס ניוטון הוורד, ׳Wordplay׳ ועוד רבים אחרים.

בסדנה יעבדו המלחינים תלמידי המגמה שנבחרו להשתתף על עבודותיהם, ינתחו דוגמאות נבחרות, יסבירו וכן יספרו על תפקידו של המלחין ודרכי העבודה המקובלות כיום.

עוד על ג׳ף ביל
לסרט על יצירת המוזיקה ל The great debaters שאותו הלחין פיטר גולוב
לדף של פיטר גולוב ב-IMDB

הסדנה בחסות
 Wendy Revel, President & Executive Director

תאריך/זמן
Date(s) – 03/09/2017
3:30 pm – 5:00 pm

מעלה מפה…לפגישת ייעוץ חינם