חפש

קורס קיץ לנוער- הפקת מוזיקה לסרטים וליוטיוב

20180808_110449בסדנאות הפקת מוסיקה המתקיימות הקיץ ברימון, יקבלו המשתתפים הצצה לעולם ההפקה המוסיקלית העכשווית. איך ניגשים לעיבוד שיר ולהקלטה במחשב האישי? מה התהליכים שעובר שיר משלב הלחן ועד לשלב ההפקה, העיבוד, ההקלטה והמיקס? נלמד את עקרונות העבודה על תוכנת קיובייס, אתהעבודה עם כלי מידי וירטואליים (VSTi) ועם הקלטות אודיו (שירה, גיטרה וכו׳).נראה איך מקליטים באולפן מקצועי, ונלמד איך לחבר הקלטה טובה לקטעי וידאו, כדי להעלות לרשת קבצים עם סאונד מעולה.
אם יש לכם חומרים שלכם, אם אתם רוצים לעבוד עבור זמרים או אמנים אחרים, או אם אתם רוצים להפיק מוזיקה לסרטים, טלוויזיה, יוטיוב ועוד – אז בואו ללמוד יסודות  מידי ואודיו לנוער – הקורס הזה הוא עבורכם.

מנחה: עודד דוידוב, מנהל מגמת ההפקה ברימון, מפיק מוסיקלי, טכנאי סאונד פסנתרן
20180808_110857מועדי הקורס: 
29/7-8/8/18, שבועיים בימים א’-ד
היקף הקורס: 8 מפגשים של 4 שעות, 10:00 עד 14:00
קהל יעד: כיתות ח’-יב’
עלות: 2,290 ש”ח

 

למידע נוסף על קייטנת ההפקה: 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם:

למידע נוסף השאירו פרטים


דרישות קבלה: ידע בסיסי במחשב וראש פתוח.

Screen-Shot-2017-10-30-at-12.05.03מנחה הקורס- עודד דוידוב : מפיק מוסיקלי, טכנאי סאונד ופסנתרן. בעל תואר ראשון מ: Berklee College of Music במגמת הפקה מוסיקלית והנדסת צליל. בוגר Mix With The Masters עם מייקל בראוור ב: Studios La Fabrique, צרפת.  התמחות במוסיקת רוק, רוק אלטרנטיבי, מוסיקה ישראלית ומוסיקה אלקטרונית. הפיק את אלבום הבכורה של ענת אסתר חיטמן, ברק וייס, מיכל רשף, FLOW ועוד רבים. יוצר מוסיקה לפרסומות ומדיה, לאירועים עסקיים ולחברות מסחריות. פעיל כמפיק, טכנאי הקלטות, מיקס ופוסט-פרודקשן. וכראש מחלקות הפרומו והקריינים בגלי צה״ל. קריין מבוקש לפרסומות.

למידע נוסף על הקורס: rimonexternal@gmail.com או 03-5408882 שלוחה 2 
_____________________________________________________________________________

קורס הפקה מוזיקלית באולפן הבייתי – קורס חורף לבוגרים

הקורס מיועד לזמרים/יוצריםהמעוניינים להתמחות בעיבוד והפקת מוזיקה באולפן הבייתיבקורס נלמד לעבד ולהפיק מוזיקה באולפן באיכות שידור, וכן איך לעבוד לבד ולהגיע לתוצאה המקצועית המושלמת. בסיום הקורס ייצאו המשתתפים עם תיק עבודות מרשים, איתו יוכלו להשתלב בתעשייה.

berklee ברקליבמסגרת הקורס נלמד לעבד ולהפיק מוזיקה באולפן הבייתי באיכות שידור, בכלים הפשוטים העומדים לרשותינו, וכן איך
לעבוד לבד מול המחשב על החומרים בכדי להגיע לתוצאה המקצועית המושלמת. בנוסף, נסקור את הדרכים להפצת החומרים שיצרנו בערוצי הניו-מדיה השונים (יו-טיוב וכו’). בסיום הקורס ייצאו המשתתפים עם תיק עבודות מרשים, איתו יוכלו להשתלב בתעשייה.

דרישות קבלה: יכולת נגינה בסיסית בכלי אחד לפחות, או שליטה ברמה בסיסית בתוכנת מוסיקה.
מועד הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 20 מפגשים.

למידע נוסף 03-5408882 שלוחה 2

Back to Top ↑


לפגישת ייעוץ חינם


תפריט בית ספר רימון