חפש

קורס שירה לזמרים -23.12.18

2 זמרים במה הופעה

קורס בפיתוח מיומנויות שירה והופעה על במה בהנחייתה של רעות יהודאי

סדנה מעשית לשירה, שמטרתה להכשיר את הזמר באופן מקצועי וללמדו כיצד להביא לידי ביטוי את אישיותו.
בקורס, נמצא את אופיו הייחודי של כל זמר, נעבוד על הופעה בימתית נכונה, יציבה נכונה, נשימות וטכניקה הנחוצים להגשה מרתקת של שירים איטיים ושקטים או קצביים ואנרגטיים ברגש ובעוצמה. 
במהלך השיעורים נעבוד על הכנת הזמר לביצוע שיר, נבצע עבודות חימום של הגוף  ושל הקול שלנו ככלי הנגינה, נלמד איך מתאימים שירים לכל ממשתתף בסדנה – מבחינת סגנון, אנרגיה והעולם ממנו הם באים. נעסוק גם בהקניית הכלים הנכונים ליצירת תקשורת עם הקהל, בקטעי מעבר של דיבור בין השירים ואף נבחן את בחירת הלבוש הנכון להופעה בהתאם לאופיו של הזמר.

לפרטים והרשמה- 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ב-rimonexternal@gmail.com.

למידע נוסף השאירו פרטים


מועד פתיחה: 23.12.18שירימון 2014
מועדי הקורס: ימי ראשון בשעה 19:00. שעתיים אקדמיות.
אורך הקורס: 14 מפגשים שבועיים. כולל מופע סיום.

* הקבלה לסדנה כפופה לאודישן בשירה.
* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.

העבודה במהלך השיעורים תתחלק לשני דגשים עיקריים:
נעבוד בצורה אישית עם כל זמר וזמר על יכולת הביצוע שלו, שירה נכונה ומדוייקת, נשימות וטכניקה המותאמים לכל שיר ושיר, עמידה על במה וחיזוק הבטחון העצמי בהופעה מול קהל. בתוך כך יותאם השיעור לכל אדם ואדם בקורס בדגש על פרטים וחיזוקים המיועדים לו/לה. בדרך זו – האישית- יוכלו להרוויח גם  שאר המשתתפים ההמחכימים דרך צפייה ולמידה מחבריהם.
החלק השני יתבטא בעבודה קבוצתית, כאשר נבצע שירים כמקהלה בסגנונות שונים – גוספל, רוק, ארץ ישראלי ועוד. שם יינתן דגש על לימוד שירה בקולות, פיתוח השמיעה של הזמרים בתוך מקהלה ששרה תפקידים שונים ויצירת הרמוניות יפיפיות בשירים הכי מוכרים ואהובים.

2 רעות יהודאימנחת הקורס שנפתח בדצמבר 2018: רעות יהודאי
רעות יהודאי היא זמרת יוצרת, בוגרת בית הספר רימון. אלבום הבכורה שלה “מהירות משתנה” יצא לאור בשנת 2010 בהפקת יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) ובהפצת “התו השמיני”. לאחרונה הוציאה את אלבומה השני באנגלית “Fire Under Water”  אותו כתבה יחד עם המוזיקאי והדוגמן עמירם עייני ובהפקתו של עידן רואה. רעות שרה בדואט עם היוצר ארי גורלי את הלהיט “דבש הכל דבש”,  הופיעה ומופיעה בארץ ובחו”ל עם אמנים שונים כגון TANTO PROJECT, גליקריה, איזי בנד, דוד ד’אור, ארקדי דוכין,ובנוסף, לקחה חלק בהפקות מוזיקליות רבות. היא מנהלת אולפן ביתי ובו מעבדת ומפיקה שירים עבור אמנים אחרים וכן מלחינה מוזיקה דרך כותבי מילים כמו שמרית אור, ברק פלדמן, ארז ברזוליק, שלומית אהרון. בנוסף, פעילה גם בתחומי העיבוד וההפקה המוזיקלית לבמה, הפקת שירה עבור קשת רחבה של סגנונות מוזיקליים,  ואחראית על ההפקה המוזיקלית של התכנית “עולים לאוויר” בהגשת יואב קוטנר בגל”צ.

———————————————————————————

מנחת הקורס שיפתח באקטובר 2018: כנרת ארז
F0_0200_0000_kinereterezmaorזמרת, מעבדת ומורה לפיתוח קול. בוגרת האקדמיה למוסיקה ע”ש רובין בירושלים. למדה פיתוח קול בסגנונות שונים (קלאסי, ג’אז ומוסיקה קלה) בארץ ובלונדון אצל לינדה הרסט, אן מרי ספיד, אניטה וורדל והתמחתה בשירת א-קפלה.
היתה חברה בהרכב הא-קפלה הבינלאומי The Swingle Singers’’ איתם הופיעה בלמעלה מ-25 מדינות ברחבי העולם, היתה ממייסדי ‘Shlomo & The Beatbox Choir’ ושרה כזמרת הקלטות באולפני ‘Abbey Road’ בלונדון, בפסקולים לסרטים הוליוודים וטלוויזיה.
את דרכה בארץ כזמרת החלה כסולנית תזמורת חיל אויר, היתה חברה ב’שמיניית ווקאל’ וב’כרמל א-קפלה’, הופיעה כסולנית עם הרכבי מוסיקה עתיקה בפסטיבלי מוסיקה רבים ולימדה פיתוח קול בחבורות זמר ובתי ספר פרטיים למוסיקה.
לאחרונה שבה לארץ ומאז מופיעה במופע סולו א-קפלה ‘Live Looping’, מלמדת פיתוח קול, מעבירה סדנאות להרכבים ווקאליים וכותבת עיבודים להרכבי א-קפלה שונים ברחבי העולם.

1927901_44035304114_6381_n מנחת הקורס שנפתח בינואר 2018: יסמין גמליאל
זמרת ומורה לפיתוח קול. בוגרת בי”ס “רימון” ומורה שם כבר משנת 1996. למדה פיתוח קול אצל רחל הוכמן, מירה זכאי ואסתר אדמון. היתה חברה בשלישיית “מנגו” (“גרה בשינקין”), ובצבא שירתה כסולנית “להקת פיקוד צפון” (“קום והתהלך בארץ”, “לא תמו כל פלאייך”). השתתפה בהפקות מוזיקאליות רבות כגון, ערב משירי שמרית אור, יאיר רוזנבלום, פסטיבל המוזיקה באבו גוש ועוד. משנת 2003 חברה בהרכב האקפלה המקצועי “שמיניית ווקאל” ובנוסף הקימה ומופיעה בלהקת “ווטרלו” (מחווה לשירי להקת “אבבא”). משנת 2014 מנהלת את המחלקה הווקאלית בבי”ס רימון.

 

Back to Top ↑


לפגישת ייעוץ חינם


תפריט בית ספר רימון