חפש

קורס שירה לזמרים חובבים

final3

קורס בפיתוח מיומנויות שירה והופעה על במה בהנחייתה של רעות יהודאי

סדנה מעשית לשירה, שמטרתה להכשיר את הזמר באופן מקצועי וללמדו כיצד להביא לידי ביטוי את אישיותו.
בקורס, נמצא את אופיו הייחודי של כל זמר, נעבוד על הופעה בימתית נכונה, יציבה נכונה, נשימות וטכניקה הנחוצים להגשה מרתקת של שירים איטיים ושקטים או קצביים ואנרגטיים ברגש ובעוצמה. 
במהלך השיעורים נעבוד על הכנת הזמר לביצוע שיר, נבצע עבודות חימום של הגוף  ושל הקול שלנו ככלי הנגינה, נלמד איך מתאימים שירים לכל ממשתתף בסדנה – מבחינת סגנון, אנרגיה והעולם ממנו הם באים. נעסוק גם בהקניית הכלים הנכונים ליצירת תקשורת עם הקהל, בקטעי מעבר של דיבור בין השירים ואף נבחן את בחירת הלבוש הנכון להופעה בהתאם לאופיו של הזמר.

לפרטים והרשמה- 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ב-rimonexternal@gmail.com.

למידע נוסף השאירו פרטים

מועד פתיחה: 26/3/2017שירימון 2014
מועדי הקורס: ימי ראשון 19:00-21:00
אורך הקורס: 14 מפגשים שבועיים של שעתיים. כולל מופע סיום.

* הקבלה לסדנה כפופה לאודישן בשירה.
* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.

העבודה במהלך השיעורים תתחלק בד”כ לשני דגשים עיקריים:
נעבוד בצורה אישית עם כל זמר וזמר על יכולת הביצוע שלו, שירה נכונה ומדוייקת, נשימות וטכניקה המותאמים לכל שיר ושיר, עמידה על במה וחיזוק הבטחון העצמי בהופעה מול קהל. בתוך כך יותאם השיעור לכל אדם ואדם בקורס בדגש על פרטים וחיזוקים המיועדים לו/לה. בדרך זו – האישית- יוכלו להרוויח גם  שאר המשתתפים ההמחכימים דרך צפייה ולמידה מחבריהם.
החלק השני יתבטא בעבודה קבוצתית, כאשר נבצע שירים כמקהלה בסגנונות שונים – גוספל, רוק, ארץ ישראלי ועוד. שם יינתן דגש על לימוד שירה בקולות, פיתוח השמיעה של הזמרים בתוך מקהלה ששרה תפקידים שונים ויצירת הרמוניות יפיפיות בשירים הכי מוכרים ואהובים.

מנחת הקורס: רעות יהודאי2 רעות יהודאי
רעות יהודאי היא זמרת יוצרת, בוגרת בית הספר רימון. אלבום הבכורה שלה “מהירות משתנה” יצא לאור בשנת 2010 בהפקת יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) ובהפצת “התו השמיני”. לאחרונה הוציאה את אלבומה השני באנגלית “Fire Under Water”  אותו כתבה יחד עם המוזיקאי והדוגמן עמירם עייני ובהפקתו של עידן רואה. רעות שרה בדואט עם היוצר ארי גורלי את הלהיט “דבש הכל דבש”,  הופיעה ומופיעה בארץ ובחו”ל עם אמנים שונים כגון TANTO PROJECT, גליקריה, איזי בנד, דוד ד’אור, ארקדי דוכין,ובנוסף, לקחה חלק בהפקות מוזיקליות רבות. היא מנהלת אולפן ביתי ובו מעבדת ומפיקה שירים עבור אמנים אחרים וכן מלחינה מוזיקה דרך כותבי מילים כמו שמרית אור, ברק פלדמן, ארז ברזוליק, שלומית אהרון. בנוסף, פעילה גם בתחומי העיבוד וההפקה המוזיקלית לבמה, הפקת שירה עבור קשת רחבה של סגנונות מוזיקליים,  ואחראית על ההפקה המוזיקלית של התכנית “עולים לאוויר” בהגשת יואב קוטנר בגל”צ.

חזור למעלה ↑


לפגישת ייעוץ חינם


תפריט בית ספר רימון