יום חשיפת ארטליסט ברימון

תאריך האירוע: 24/05/2022

שעה: 17:00

מקום האירוע: אולם יוסי בנאי, רימון

בואו להכיר את פריצת הדרך שלכם לעולם האמיתי באמצעות שיתוף הפעולה החדש של רימון ו- ARTLIST

הכניסה חופשית לסטודנטים ברימון בלבד >> בהרשמה מראש

החברה הישראלית שמייצרת תעסוקה לאלפי מוזיקאים בעולם
ושחוללה מהפכה ע"י יצירת קטלוגים למנויים ורישוי חדשני במדיות דיגיטליות.
בואו ב-24 מאי למפגש חשיפה למייזם המשותף של רימון וארטליסט וקבלו גם אתם הזדמנות לקבל תשלום עבור היצירה שלכם

בעקבות הסכם ייחודי לשת"פ בין רימון ל ARTLIST, יתקיים ב-24 מאי, בשעה 17:00, באולם "יוסי בנאי" ברימון,
מפגש חשיפה פתוח לכל הסטודנטים מכל מסלולי רימון, רלוונטי במיוחד לסטודנטים שנה ב' וג'.
נקיים שיגור רשמי והרשמת סטודנטים לאודישנים של פרוייקט ארטליסט ברימון!

במפגש ישתתפו:
אורי וינוקור – Head of Music
הכרות עם חב' ארטליסט ועם עולם רישוי המוזיקה החדש.

מאיה ירון – Music Media manger
על הדאטה והשפה שמאחורי הקלעים.

גלעד ליברגל – מהמחלקה המשפטית
זכויות יוצרים על קצה המזלג ואיך ארטליסט מתנהגת בהקשר הזה.

עומרי אמדו – Artlist Original manager
איך מפיקים מוזיקה בארטליסט אוריגינל ושיגור רשמי והרשמת סטודנטים לאודישנים של ארטליסט ברימון!

נציגי החברה יציגו את שיתוף הפעולה עם רימון התהליך שיאפשר לקבוצה נבחרת של בוגרי רימון, מסיימי שנה ג', מכל המסלולים לזכות בהזדמנות ייחודית ולקבל ליווי מוזיקלי מקצועי ומקיף מצוות המוזיקה של ארטליסט, הכולל מוזיקאים, מפיקים מוזיקליים, טכנאי סאונד ואנשי מקצוע נוספים מהבולטים בתחומם בארץ.

בסיום התהליך, (שיכלול אודישנים), כל בוגר המשתתף בפרויקט יזכה לשחרר אלבום עם מספר קטעי מוזיקה. האלבום ישתלב ברפרטואר המגוון של Artlist Original הכולל אמנים עצמאיים מוכשרים מהעולם המקבלים מארטליסט תמיכה ישירה לאורך תהליך הפקת התוכן והפצתו בארטליסט ובמגוון פלטפורמות דיגיטליות נוספות.

שיתוף הפעולה יאפשר לבוגרי רימון לעשות את הצעד הראשון הממשי בתעשייה וליצור אלבום של ממש, לקבל בעבורו תשלום , ככל אמן שנכנס ללייבל המוביל של Artlist Original, לפתח לעצמם אופק תעסוקתי ולזכות בחשיפה בינלאומית שיכולה להביא איתה פריצה מקצועית משמעותית בארץ ובעולם

על ARTLIST:

הקטלוגים של ארטליסט מתעדכנים על בסיס יומי באמצעות שיתופי פעולה עם אמנים מרחבי העולם, תוך הקפדה על גיוון התוכן, שמירה על האיכות הגבוהה ביותר ומתוך מטרה להפוך לפתרון מקיף עבור יוצרי תוכן בכל העולם. ארטליסט הינה חברת קריאייטיב וטכנולוגיה מובילה בתחומה המספקת ליוצרי תוכן ברחבי העולם תוכנות חדשניות לעריכת וידאו ותמונה ליותר מ 900 אלף מדיות דיגיטליות!

ארטליסט היא חברת קריאייטיב וטכנולוגיה מובילה, המספקת ליוצרי תוכן ברחבי העולם תוכנות חדשניות לעריכת וידאו ותמונה בנוסף ליותר מ-900 אלף מדיות דיגיטליות עם רישיון גלובלי ייחודי שמכסה את כל סוגי תכני הוידאו.

Artlist מחזיקה בארבעה מוצרים: פלטפורמת Artlist.io הכוללת קטעי מוזיקה ואפקטים קוליים, פלטפורמת Artgrid.io הכוללת קטעי וידאו, פלטפורמת MotionArray הכוללת טמפלטים, פריסטים, תוספים, מעברי וידאו ואנימציות גרפיקה מוכנות לתוכנות עריכת וידאו, ופלטפורמת FXhome המספקת תוכנות וכלים חדשניים לעריכת וידאו ותמונה. כל אלו נועדו לאפשר חופש יצירתי לאנשים ליצור באמצעות וידאו.

מאז שנוסדה ב-2016, Artlist חוללה מהפכה בתעשיית רישוי מדיות דיגיטליות בזכות יצירת מודל ייחודי של מנוי עם רישיון ללא הגבלה – בין אם בכמות ההורדות או בסוג השימוש בתוכן. הקטלוגים של ארטליסט מתעדכנים על בסיס יומי באמצעות שיתופי פעולה עם אמנים מרחבי העולם, תוך הקפדה על גיוון התוכן, שמירה על האיכות הגבוהה ביותר של המדיות אותן היא מספקת, ומתוך מטרה להפוך לפתרון מקיף עבור יוצרי תוכן בכל העולם. בין למעלה מ-17 מיליון לקוחות החברה נמנים, בין היתר: Google, Apple, Nike, Coca-Cola, Ikea, Mercedes, Samsung, Wix, Netflix, Dior ועוד.

הכניסה חופשית לסטודנטים ברימון בלבד >> בהרשמה מראש

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מוזמנים לעקוב אחרינו

  
  0
   ההזמנה שלך
   טרם ביצעת הזמנהחזרה