6/8 | קונצרט מקהלת רימון

תאריך האירוע: 06/08/2024

שעה: 20:00

מקום האירוע: רחבת בית יד לבנים רמת השרון

מופע חגיגי וחד פעמי בו תשיר מקהלת רימון את מיטב הלהיטים המקהלתיים, החל מהקלסיקה והזמר העברי ועד ליצירות מהמוסיקה הקלה והג'אז.
בתכנית המלהיבה תבוצענה יצירות מאת: וויואלדי, מוצארט, גרשווין, ברנשטיין, יוני רכטר, מתי כספי ואחרים.

מקהלת רימון נוסדה בסוף שנת 2022 ע"י מנצחה ומנהלה המוסיקלי ד"ר אלכס וסרמן.
המקהלה המונה כ-60 זמרים וזמרות, סטודנטים של רימון בית ספר למוסיקה, זכתה לשבחים רבים בהופעותיה, ומאז הקמתה לפני כשנתיים, כבר הופיעה על במות חשובות כגון: אולמות האבירים, מוזיאון תל אביב, היכל התרבות עכו, היכל התרבות פתח תקווה, במסגרת אירועי הזמרייה, פסטיבל פליציה בלומנטל וכינוסי מקהלות שונים. רפרטואר המקהלה עשיר ומגוון וכולל יצירות פרי עטם של מלחינים עכשוויים, מוסיקה פופולארית, ג'אז וכן גם יצירות מופת מהרפרטואר הקלאסי, כמו ה"גלוריה" של ויואלדי והרקוויאם של מוצארט.

ד"ר אלכס וסרמן מלחין ומנצח, נולד בסאו פאולו ברזיל.
בעל תואר דוקטור מבית הספר ג'וליארד שבניו יורק, וזוכה פרסים ומלגות. יצירותיו בוצעו ע"י מיטב המבצעים בישראל, ארצות הברית ואירופה בקונצרטים ובפסטיבלי מוסיקה רבים.
אלכס וסרמן ניצח על מיטב התזמורות בישראל, ומשמש היום כמנצח מקהלת בית הספר רימון אותה ייסד בשנת 2022 וכמרצה למקצועות הקומפוזיציה. במשך עשור כיהן כמנהלה המוזיקלי של ה"אגודה למוסיקה קאמרית תל אביב" והיה מייסדה ומנהלה המוזיקלי של התזמורת הסימפונית רמת גן במשך 15 שנים.

הכניסה חופשית לקהל הרחב

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות