חדש! מסלול לימודי ערב

נגניםתכנית לימודי הערב ברימון תפתח ב-5.11.23, התכנית מספקת מענה למגוון מוסיקאים, נגנים, זמרים, מפיקים ומלחינים המעוניינים לממש את התשוקה שלהם ללימודי מוסיקה מבלי שתתנגש בשעות העבודה או במחויבויות היום יום שלהם. זהו מסלול לימודים מלא, יומיים בשבוע, הנפרש לשנתיים בלבד. שלושה סמסטרים בשנה (כולל סמסטר קיץ). סה”כ שישה סמסטרים בשנתיים. ימי הלימוד הינם בימים שלישי וחמישי בשעות 17:30 עד 22:30.
בנוסף ללימודי הערב, הסטודנטים יוכלו להשתתף בכל פעילויות הקמפוס ברימון שברמת השרון, ביניהן: תחרויות, סדנאות אמן, הופעות ועוד.

תכנית הלימודים
המוסיקאים של המאה ה- 21 הם רב תחומיים ונדרשים לשלוט בתחומים רבים ומגוונים של העשייה המוסיקלית. לכן עלינו ללמוד מגוון רחב של מיומנויות ביצוע, הפקה, הלחנת שירים ועוד. תכנית לימודי הערב מתחילה משלבי הידע הבסיסיים של תורת המוסיקה (הרמוניה, פיתוח שמיעה) אשר חיוניים להתפתחותו של כל מוסיקאי. מלימודי הרמוניה מסורתית עד לימודים של הרמוניה פופולרית וג’אז.

הסטודנטים יוכלו לבחור בין שני מסלולים עיקריים:

קמפוס רימוןביצוע
העמקה במיומנויות הכלי האישי, משיפור הטכניקה, קריאת תווים ועד לאינטרפרטציה והבעה ברמה גבוהה, תוך שיפור הנגינה והשירה במגוון סגנונות. כל זאת בהנחייתם של מיטב מורי רימון. קורסי הביצוע מציעים מגוון הזדמנויות להופעה, כולל רסיטלים ומופעי אנסמבל. הסטודנטים ילמדו גם על ההיבטים העסקיים של תעשיית המוסיקה, שיווק ויזמות על מנת להכין אותם ליום שאחרי.

הפקה
ממבוא להפקה ולסאונד, דרך שליטה בתוכנות קיובייס ואבלטון, עד ללימודי סינתזה ומיקס, הסטודנטים יעמיקו בתחומי אולפן ההקלטות וההפקה המוסיקלית עד לרמת התוצר הסופי. כבר מהיום הראשון ללימודים יתרגלו הסטודנטים עבודה בסביבת אולפן, בחדרים טכנולוגיים עם עמדות עבודה חדשניות.
הסטודנטים יצברו ניסיון מעשי נרחב בהפקה מוסיקלית. התכנית מציעה תכנית לימודים מקיפה המכסה היבטים שונים של הפקה מוסיקלית, כולל טכניקות הקלטה, מיקס ועיצוב צליל. רימון יספק הזדמנויות רבות לסטודנטים לבנות את תיק העבודות שלהם של פרויקטים בהפקה מוסיקלית.

בנוסף, כל הסטודנטים במסלול לימודי הערב ילמדו כתיבה והלחנת שירים.

מתופףכתיבה והלחנת שירים
עולם השירים הוא עולם עשיר ורחב המכיל בתוכו שילוב מנצח של המוסיקאי היוצר, המבצע והמפיק. תחום זה ייתן מענה ובית טבעי ליוצרי השירים, הכותבים והמלחינים. אנו רואים חשיבות גדולה בלימוד הלחנת השירים גם למבצעים בכלי וקול כדרך לפיתוח ההבעה וההתמקצעות, וגם למפיקים באולפן, שיחוו את התחום ממקור ראשון ובכך יהפכו למפיקים עשירים יותר, הרואים את התמונה הכוללת והשלמה של הדרך שהשיר עושה מרגע יצירתו ועד להגעתו לאולפן ההקלטות.

ימי סמינריון מרוכזים
במהלך כל סמסטר יתקיימו 3 ימי לימוד מרוכזים בימי שישי.
תוכן ותאריכי המפגשים יפורסמו מראש.

דברו איתנו בוואטסאפ

  רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון  שכר לימוד

  שנה א’ (3 סמסטרים)

  36,000 ₪

  שנה ב’ (3 סמסטרים)

  36,000 ₪

  ניתן לפרוס ל־12 תשלומים
  מועמדים ללא ידע תיאורטי מתאים יעברו מכינה בתאוריה לפני תחילת שנת הלימודים.
  עלות המכינה 800 ₪.

  תקנון שכר לימוד 2023-24 שנה א’ לימודי ערב

  טבלת קורסי מסלול לימודי ערב
  תנאים והליך הקבלה לרימון

  יום פתוח ברימון

  נגניםכדאי לדעת:
  האם אפשר להשתמש בפיקדון הצבאי לתשלום על הלימודים?
  כן, מתקשרים למזכירות לפולי במספר 03-5408882 בשלוחה 4 ומקבלים טופס להוצאת כסף מהפיקדון.

  האם אני יכול לקבל מלגות?
  מלגות רימון רלוונטיות רק ללימודי הבוקר אך מלגות חיצוניות תקפות גם ללימודי הערב למשל מלגת ‘ממדים ללימודים’ ושאר המלגות שמופיעות באתר שלנו תחת מלגות נוספות

  האם אפשר לשלב את התוכניות עם התואר?
  אי אפשר לשלב תוך כדי לימודי הערב אבל ברגע שמסיימים אפשר להשלים את התוכניות לתואר בלוינסקי או באוניברסיטה הפתוחה.

  מה לגבי קורסי בחירה? האם תהיה אפשרות כזאת בתוך המסלול?
  הבחירה במסלול הינה בין ביצוע להפקה בלבד.

  האם יהיה אפשר להשתלב בקורסים הקיימים במסגרת לימודי הבוקר של רימון?
  לא. אין אפשרות לשלב בין לימודי הערב ללימודי הבוקר. תכנית לימודי הבוקר ותכנית לימודי הערב הינן שתי תכניות נפרדות העומדות כל אחת בפני עצמה.

  דברו איתנו בוואטסאפ

   רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות

    
    0
     ההזמנה שלך
     טרם ביצעת הזמנהחזרה