רן רייטן

מרצה

רן רייטן (28) – מוזיקאי, מפיק, מלחין, קלידן ופרוגרמר.

רן יליד העיר חולון, בה גדל והתחנך במגמת המוזיקה של תיכון קרית-שרת. כבר מגיל צעיר החל לגלות עניין בחיבור שבין מוזיקה למחשבים ולצד ההתפתחות המוזיקלית והחשיפה למוזיקה ומוזיקאים שונים ומגוונים הוא הלך והעמיק בתחום המוזיקה הממוחשבת. את שירותו הצבאי העביר כקלידן בלהקת חיל המודיעין ולאחר מכן מעבד מוזיקלי של בסיס הלהקות הצבאיות בחיל החינוך והנוער. עם סיום שירותו הצבאי החל ללוות כקלידן ופרוגרמר את מיטב אמני ישראל כמו : עילי בוטנר וילדי החוץ, בניה ברבי, שלישיית מה קשור, דיקלה, טונה, מארק אליהו, אבי גרייניק, עמיר בניון ועוד.

בשנים 2016-2018 שר וניגן קלידים בלהקה של רביד פלוטניק (נצ׳י נצ׳) בהופעות ברחבי הארץ והעולם ואף היה שותף ליצירת אלבום האולפן הרביעי שלו – שפל וגאות (2017) מתוכו זכה השיר ״כל הזמן הזה״ בתואר שיר השנה של גלגלצ לשנת 2017.

רן הוא מוזיקאי רב גוני ומעבר לעשייה למען ועל הבמות הוא ביט-מייקר ומפיק אשר יוצר במגוון סגנונות, עם חיבור חזק מאוד להיפ-הופ ומוזיקה שחורה. כיום הוא יוצר מוזיקה מקורית בחברה הישראלית  ARTLIST.IO אשר מספקת מאגר של מוזיקה מקורית ליוצרי מדיה תחת הכינוי Randy Sharp. במקביל, עובד על מספר פרויקטים מוזיקליים אישיים שעתידים לראות אור בקרוב.

צילום תמונה: ניצן נחומזון

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים


מוזמנים לעקוב אחרינו