חדש ברימון! לימודי מוסיקה, תכנות ויזמות

בואו ללמוד תכנות, יזמות ומוסיקה במוסד המוביל בישראל

כמו תחומים רבים אחרים, גם המוסיקה עוברת בשנים האחרונות 'מהפכה' טכנולוגית. פלטפורמות צריכת המונים כמו יוטיוב וספוטיפיי, טכנולוגיות הקלטה והפקה מתקדמות, אולפנים ביתיים משוכללים, כלי נגינה וירטואליים, מעבדי צליל, אלפי אפליקציות מוסיקליות – כל אלו משנים את האופן בו אנחנו יוצרים וצורכים מוסיקה במאה ה-21. מי שמוביל את המהפכות האלו ומייצר כלים מוסיקליים וטכנולוגיים חדשים הם המוסיקאים עצמם. יותר ויותר מוסיקאים משתלבים כמפתחים וכיזמים בחזית החדשנות בתעשייה – בחברות הייטק, בחברות תוכן ומדיה, במיזמים חדשים ברשתות החברתיות ועוד, וזוכים להשפיע ולשנות את האופן בו המוסיקה מתממשת בעולם.

תלמידים עם מחשביםכמוסד המוביל בישראל למוסיקה עכשווית, רימון גאה להציג את התכנית הראשונה בארץ המשלבת לימודי מוסיקה עם לימודי טכנולוגיה וחדשנות. הסטודנטים בתכנית ירכשו הכשרה מעשית בתכנות וביזמות – הנושאים ה-'חמים' ביותר בשוק התעסוקה של היום. הלימודים בתכנית יקנו לסטודנטים את הכישורים הדרושים להשתלבות בתעשיית המוסיקה ובתחומי ההייטק והמדיה בתפקידי פיתוח ובמגוון תפקידים אטרקטיביים נוספים, לצד כלים בחשיבה יזמית יצירתית.

התכנית החדשה משתלבת בכל אחד ממסלולי הלימוד ברימון, ומאפשרת גם מסלול לתואר אקדמי.  היא אינה באה על חשבון ההכשרה המוסיקלית המעמיקה אותה רוכש הסטודנט ברימון, אלא נלווית אליה. 

ראש התכנית: נאווה סברסקי סופר

יועץ התכנית: יזהר שכטר – סמנכ"ל רימון
בכל שאלה בנושאי התכנית
מוזמנים לפנות ליזהר שכטר במייל:
izhar@rimonschool.co.il

 

לפרטים והרשמה

דברו איתנו בוואטסאפ

למי מתאימה התכנית?

מה לומדים?

הסטודנטים בתכנית ירכשו הכשרה מעשית בתכנות וביזמות. קורסי התכנות כוללים בין השאר: תכנות בשפת Python, עיבוד אודיו ופיתוח פלאגינים, פיתוח אפליקציות מוסיקליות, פלטפורמות צריכת המונים ועיבוד מידע, מולטימדיה ועוד. לא נדרש ידע מוקדם. במסגרת הלימודים ייחשפו הסטודנטים לטרנדים ולטכנולוגיות העדכניים ביותר – בינה מלאכותית, מציאות רבודה, IOT, בלוקצ'יין ועוד, ולשימושים שלהם בתעשיית המוסיקה. הקורסים ביזמות כוללים נושאים כמו עיצוב חווית משתמש, מבוא לחשיבה עסקית ועוד. מעבר לרכישת מקצוע אטרקטיבי ועדכני, ייקחו הסטודנטים חלק בסדנאות מעשיות ומפגשים עם יזמים מובילים מתעשיית המוסיקה העולמית, ויזכו להשתתף ולהוביל קבוצות לפיתוח רעיונות ומוצרים חדשים בתחום.

התכנית שמשלבת מוסיקה, תכנות וחדשנות היא הראשונה מסוגה בארץ ומהראשונות בתחום בעולם. רימון ממשיך בכך מסורת ארוכה של הובלת החינוך האיכותי והרלוונטי ביותר למוסיקאים של היום והנגשת אופקי תעסוקה רלוונטיים למאה ה-21. התכנית נבנתה בהתייעצות עם מיטב המוחות מתחומי הטכנולוגיה והיזמות בארץ ובעולם. רשימה מלאה של מרצים ומנטורים תתפרסם בקרוב – כולם/ן מהשורה הראשונה של תחומי המוסיקה, טכנולוגיה ויזמות בישראל.

לינק לתכנית הלימודים

לתכנית שיתופי פעולה אקדמיים וממשק לתעשיית המיוזיק-טק העולמית: שת”פ בינלאומי ייחודי עם המרכז ליזמות יצירתית בברקלי, בוסטון, במסגרתו ייחשפו תלמידי התכנית להתפתחויות וחידושים בתחום. מפגשי לימוד ועבודה משותפת עם מנטורים ויזמים מתעשיית המיוזיק-טק בישראל ובעולם. ביקור בחברות רלוונטיות והיכרות עם מיזמים ופרויקטים חדשניים בתחומי הלימוד שבתכנית. השתתפות במפגשים וכנסים בתחומי החדשנות בארץ.

אפיקי תעסוקה אפשריים לבוגרי התכנית

מוסיקאי מבצע ומפיק מפתח תוכנה יזם-סטרטאפיסט בתעשיית המוסיקה הגלובלית איש סאונד – מעצב סאונד סאונד ומוסיקה למולטימדיה פרוגרמר ללייב ניהול אמנים בתעשיית המוסיקה עורך תוכן מוסיקלי ותרבותי באתרים שונים, בטלוויזיה ועוד יזמות במוסיקה, חינוך וחברה מנהל פיתוח עסקי קידום ושיווק בתעשיית הקריאטיב טכנולוגיות בחינוך מוסיקלי

 

עוד על התכנית ועל יזמות במוסיקה: המרכז ליזמות יצירתית בברקלי, בוסטון

התכנית למוזיקה, טכנולוגיה וחדשנות בבית ספר רימון למוסיקה, מתוך כתבה של חדשות ערוץ 10 –

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מוזמנים לעקוב אחרינו

  
  0
   ההזמנה שלך
   טרם ביצעת הזמנהחזרה