המייסדים ומוסדות בית הספר

רימון – בית ספר למוסיקה – מהווה אבן שואבת למוסיקאים מכל רחבי הארץ ומשמש מוקד לפעילות מוסיקלית ארצית ובינלאומית בתחומי הג’אז, הרוק והמוסיקה הקלה.

בית הספר נוסד בשנת 1985 כעמותה רשומה שלא למטרות רווח ע”י: גורי אגמון, גיל דור, הארי ליפשיץ, אילן מוכיח, אורלי סלע ויהודה עדר אשר היה גם היזם והמנהל הראשון של ביה”ס.

בית ספר רימון למוסיקה מציע גישה חדשה בהוראת מוסיקה. גישה זו משלבת כבר מתחילת תהליך הלימוד את החלק התיאורטי עם החלק המעשי. על פי תפיסה זו, לאילתור תפקיד חיוני ככלי עזר להקניית טכניקות ליצירה עצמאית. מה שמייחד את הפעילות ברימון הוא הדגש הרב המושם על המקצועות המעשיים ועל נגינה באנסמבלים בכל רמות הלימוד.

  יהודה עדר מדבר במיקרופון
יהודה עדר

גורי אגמון
גורי אגמון

גיל דור שר במיקרופוןגיל דור עמיקם קימלמן מנגן בסקסופוןעמיקם קימלמן  
 
אילן מוכיח יושב ליד פסנתר ומחברת תווים
אילן מוכיח
    הרי ליפשיץ
הרי ליפשיץ
    אורלי סלע
אורלי סלע
   
   

 

דבר היו”ר- אודי אנג’ל

רימון הוא המוסד המוכר המוביל בישראל להוראה בתחומי המוסיקה העכשווית ובעל מוניטין ויוקרה בארץ ובזירה הבינלאומית.הוא הכשיר עד כה אלפי מוסיקאים שהשתלבו בתעשיית המוסיקה הישראלית, השפיעו עליה ועיצבו את פס הקול שלה. החזון של מוסד מוסיקלי – עכשווי, תוסס ומקורי באופיו, הפועל בכל הסגנונות, בכל הכלים, המשלב מוסיקה, יצירה וחדשנות עם טכנולוגיות מתקדמות, מתחבר לעשייה ערכית ותורמת בקהילה, כאשר הסטודנטים של רימון פועלים לחיזוק אוכלוסיות מוחלשות על ידי העצמה מוסיקלית – ועל כך גאוותנו. ההצלחה של בוגרי רימון בתחומי פעילותם המגוונים, כמוסיקאים עצמאיים וכיוצרים מקוריים, נובעת ממיצוי כישרונותיהם ותשוקתם למימוש עצמי דרך המוסיקה. אני גאה בהצלחותיהם ובהישגיהם של בוגרינו גם באירועים, תחרויות ובמוסדות בינלאומיים מובילים בעולם המוסיקה, דוגמת ברקלי קולג’ בבוסטון, השותף הבכיר של רימון בזירה הבינלאומית. בהקשר זה, ראויה לכל שבח ההשקעה של הסגל האקדמי המקצועי והמנוסה ברימון. רימון הוא אכן חממה אמיתית של רגשות חיוביים ואהבה למוסיקאים הצעירים, המקנה להם את המצוינות, המסוגלות ואת הכלים העדכניים להצלחה עתידית, בעולם המשתנה חדשות לבקרים. אני מאחל למייסדי רימון, לחברי להנהלה, לנשיא, למנכ”ל, לכל הצוות האקדמי והמקצועי, ברימון ובחברה ללימודי חוץ, וכמובן לדור הצעיר הבא בשעריו, הצלחה, ומייחל להמשך עשייה משותפת ומרגשת במאמץ להכשיר דורות של מוסיקאים מצוינים וערכיים, ולממש בכך את המושג “ארץ ישראל היפה”.

אודי אנג’ל
יו”ר רימון

מוסדות בית הספר:

מייסדי בית ספר רימון המייסדים

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון  מוזמנים לעקוב אחרינו

  כלי נגישות

  
  0
   ההזמנה שלך
   טרם ביצעת הזמנהחזרה