תנאים והליך הקבלה

הליך הקבלה לבית ספר רימון נועד לתת לבית הספר תמונה ממצה ואמיתית של המועמד וזאת על מנת לשבצו בקורסים המתאימים לו מבחינת התוכן ומבחינת רמת ידיעותיו.
עלות הליך הקבלה לרימון –  560 ₪ וביום הפתוח ברימון 280 ₪ בלבד. (ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי)

מה כולל הליך הקבלה?

תוצאות מבדק השמיעה המוסיקלית, אותו תעבור באחד מהימים הפתוחים (או בתאום תאריך אחר שיהיה נח לך), יישלחו אליך במייל תוך 2 ימי עבודה ממועד הראיון.
לתשומת ליבכם, מועמדים שלא ימצאו כמתאימים ללימודים ברימון – יהיו זכאים להחזר כספי.

שלב שני

מה צריך להכין מראש למבדק ההתאמה?
נגנים
– עליך להכין קטע אחד בלבד על הכלי הראשי אשר מדגים את יכולתך, סגנונך וטעמך ככל האפשר. בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם (לא חובה). תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.

מתופפים – דרישות בחינת כניסה למתופפים לחצו כאן.
בבחינה של מועמדים למסלול תלת שנתי 
תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.

זמרים – עליכם להכין שני שירים שונים בעלי אופי מנוגד (לדוגמא איטי ומהיר, בלוז ופופ וכו'). כל שיר יהיה לכל היותר באורך 2 דקות! (בית, פזמון, c part) השירים חייבים להיות מבוצעים בליווי עצמי או ע"י מלווה יחיד (בגיטרה או קלידים בלבד) או בליווי Play-Back (מוקלט על גבי דיסק און קי או מכשיר סלולרי) נבחנים הבוחרים ללוות את עצמם מחוייבים לדעת בע"פ את הליווי ולא יורשו לקרוא מהדף. בנוסף, להכין שעתוק של אחד מתוך שישה קטעים המופיעים באתר: לחצו כאן
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית  (תווים)והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, נגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.
חשוב:לדעת 
שיר אחד מתוך השירים יכול להיות מקורי (אם בחרת שיר אחד מקורי, השיר השני חייב להיות מוכר)
בעת ביצוע הקטעים יש להביא לידי ביטוי: מנעד קולי רחב, מגוון דינאמי ושימוש בטכניקות ווקאליות כגון: הפקה קולית ושינוי אוירה וצבע.

לדרישות הקבלה לתכנית מחזות זמר – לחץ כאן

מפיקים – קבלת ציון עובר במכינה להפקה מוסיקלית. ניתן להיבחן לקבלת פטור מהמכינה, או לחילופין לקבל ציון עובר בקורס מידי/אודיו ברימון. להנחיות לקבלת פטור מהמכינה לחץ כאן
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה. 

 

לתיאום מבדק השמיעה המוסיקלית/ מבדק התאמה, שאלות או בקשות בנוגע להליך הקבלה ניתן ליצור קשר עם מוקד המתעניינים בטלפון 03-5408882 שלוחה 1 או במייל: rimon.adv@gmail.com.

לפרטים והרשמה: 

 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


   מוזמנים לעקוב אחרינו