תנאים והליך הקבלה

הליך הקבלה לבית ספר רימון נועד לתת לבית הספר תמונה ממצה ואמיתית של המועמד וזאת על מנת לשבצו בקורסים המתאימים לו מבחינת התוכן ומבחינת רמת ידיעותיו.
עלות הליך הקבלה לרימון –  560 ₪ וביום הפתוח ברימון 280 ₪ בלבד.
לינק לתשלום בכרטיס אשראי 

מה כולל הליך הקבלה?

נטע ברזילי שרה למיקרופון

מבדק שמיעה – חזרה על מקצב, חזרה בשירה על צליל אחד, שני צלילים מנוגנים ביחד ו-3 צלילים (אקורד) מנוגנים ביחד.
תוצאות מבדק השמיעה המוסיקלית, אותו תעבור באחד מהימים הפתוחים (או בתאום תאריך אחר שיהיה נח לך), יישלחו אליך במייל תוך 2 ימי עבודה ממועד המבדק.
לתשומת ליבכם, מועמדים שלא ימצאו כמתאימים ללימודים ברימון – יהיו זכאים להחזר כספי.

סטודנט מנגן בפסנתר

ביצוע מבדק התאמה – לאחר שעברת את מבדק השמיעה המוסיקלית בהצלחה תוזמן לביצוע מבדק התאמה/ מבדק דרוג בכלי נגינה, שירה ו/או הפקה. ראו בהמשך את פירוט ההנחיות.
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם (לא חובה).
מבדק תאוריה – ייבדק ידע בתאוריה בסיסית הכוללת: קריאת תווים במפתח סול ופה, מרווחים, אקורדים משולשים, סולמות וסימני מפתח, והיכרות עם המקלדת. הבדיקה נעשית על מנת לקבוע את הצורך במכינה בתאוריה ושיבוץ לרמות המתאימות במקצועות הליבה. לפרטים על מכינות תאוריה.

מה צריך להכין מראש למבדק ההתאמה?
נגנים
– עליך להכין קטע אחד בלבד על הכלי הראשי אשר מדגים את יכולתך, סגנונך וטעמך ככל האפשר. 

מתופפים – דרישות בחינת כניסה למתופפים לחצו כאן.

זמרים – יש להכין שני שירים שונים זה מזה באורך של 2.5 דקות כל שיר. השירים חייבים להיות מבוצעים בליווי עצמי או ע”י מלווה יחיד (בגיטרה או קלידים בלבד) או בליווי Play-Back (מוקלט על גבי דיסק און קי או מכשיר סלולרי, יש להצטייד במתאם aux בהתאם למכשיר הסלולרי) נבחנים הבוחרים ללוות את עצמם מחוייבים לדעת בע”פ את הליווי ולא יורשו לקרוא מהדף. לא ניתן להשתמש בלופר ככלי ליווי במבדק. בנוסף, להכין שעתוק של אחד מתוך שישה קטעים המופיעים באתר: לחצו כאן
חשוב:לדעת 
שיר אחד מתוך השירים יכול להיות מקורי (אם בחרת שיר אחד מקורי, השיר השני חייב להיות מוכר)
בעת ביצוע הקטעים יש להביא לידי ביטוי: מנעד קולי רחב, מגוון דינאמי ושימוש בטכניקות ווקאליות כגון: הפקה קולית ושינוי אוירה וצבע.

מפיקים – קבלת ציון עובר במכינה להפקה מוסיקלית. ניתן להיבחן לקבלת פטור מהמכינה, או לחילופין לקבל ציון עובר בקורס מידי/אודיו ברימון. להנחיות לקבלת פטור מהמכינה לחץ כאן

לתיאום מבדק השמיעה המוסיקלית/ מבדק התאמה, שאלות או בקשות בנוגע להליך הקבלה ניתן ליצור קשר עם מוקד המתעניינים בטלפון 03-5408882 שלוחה 1 או במייל: info@rimonschool.co.il.

לפרטים והרשמה: 

 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה