הצהרת נגישות

בית הספר למוזיקה ״רימון״ מייחס חשיבות רבה להנגשת כלל השירותים, העזרים והמבנים שברשותו, כך שיוכלו לשרת גם אנשים עם מוגבלויות באופן שווה ככל הניתן. בית הספר ״רימון״ משקיע מאמצים רבים על מנת להתאים את הקמפוס ואת אתרי האינטרנט שברשותו לאנשים עם מוגבלויות על-פי תקנות הנגישות הנדרשות בחוק.

הסדרי נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים ברימון בית ספר למוסיקה הממוקמים ברח' שמואל הנגיד 46 רמת השרון:

אמצעים ליצירת קשר

מוקד טלפוני – ניתן ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-5408882 בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00
שירות פרונטלי – קבלת קהל בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00
פניה באמצעות "יצירת קשר"

באתר האינטרנט של בית הספר ״רימון״ מבוצעות התאמות נגישות עפ״י תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (תשע״ג 2013), ת״י 5568 להנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות ולתקן WCAG 2.0 ברמה AA.

האתר מותאם לשימוש בדפדפנים הפופולריים (כרום, פיירפוקס ואדג׳) ולשימוש דרך טלפונים ניידים וטאבלטים. למשתמשים עם מערכת הפעלה מק מומלץ להשתמש בדפדפן כרום ולא פיירפוקס.

על אף המאמצים שהושקעו עד כה להתאמת אתרי האינטרנט של בית הספר ״רימון״, יתכן כי יתגלו רכיבים באתרים שעדיין לא הונגשו או שטרם נמצא עבורם פתרון טכנולוגי. אם מצאת תקלה, או שנתקלת בבעיה עם ממשק המשתמש של אתרי האינטרנט שלנו, אנו נשמח לשמוע על כך ולפעול לטיפול בנושא (ניתן למצוא את פרטי ממונה הנגישות מטעם בית הספר ״רימון״ בתחתית עמוד זה).

אתר האינטרנט של רימון עושה שימוש בטכנולוגיות צד שלישי אשר אין בשליטתו לפעול להנגשתם המלאה אך יפעל בכל עת להטמעת טכנולוגיות צד שלישי נגישות ככל האפשר על פי התקנות הנדרשות בחוק. באתר קיים רכיב סיור וירטואלי שמסופק על ידי צד ג' שייתכן ואינו נגיש מספיק.

בפינה הימנית למעלה ניתן למצוא גישה אל תפריט עם כלי נגישות המסייע בהתאמות נגישות מסוג:

ממונה הנגישות מטעם בית הספר ״רימון הוא: שי צחר. מייל shai@rimonschool.co.il, טלפון 03-5408882

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות