הצהרת נגישות

בית הספר למוזיקה ״רימון״ מייחס חשיבות רבה להנגשת כלל השירותים, העזרים והמבנים שברשותו, כך שיוכלו לשרת גם אנשים עם מוגבלויות באופן שווה ככל הניתן. בית הספר ״רימון״ משקיע מאמצים רבים על מנת להתאים את אתרי האינטרנט שברשותו לאנשים עם מוגבלויות על-פי תקנות הנגישות הנדרשות בחוק.

באתר האינטרנט של בית הספר ״רימון״ מבוצעות התאמות נגישות עפ״י תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (תשע״ג 2013), ת״י 5568 להנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות ולתקן WCAG 2.0 ברמה AA.

האתר מותאם לשימוש בדפדפנים הפופולריים (כרום, פיירפוקס ואדג׳) ולשימוש דרך טלפונים ניידים וטאבלטים. למשתמשים עם מערכת הפעלה מק מומלץ להשתמש בדפדפן כרום ולא פיירפוקס.

על אף המאמצים שהושקעו עד כה להתאמת אתרי האינטרנט של בית הספר ״רימון״, יתכן כי יתגלו רכיבים באתרים שעדיין לא הונגשו או שטרם נמצא עבורם פתרון טכנולוגי. אם מצאת תקלה, או שנתקלת בבעיה עם ממשק המשתמש של אתרי האינטרנט שלנו, אנו נשמח לשמוע על כך ולפעול לטיפול בנושא (ניתן למצוא את פרטי ממונה הנגישות מטעם בית הספר ״רימון״ בתחתית עמוד זה).

אתר האינטרנט של רימון עושה שימוש בטכנולוגיות צד שלישי אשר אין בשליטתו לפעול להנגשתם המלאה אך יפעל בכל עת להטמעת טכנולוגיות צד שלישי נגישות ככל האפשר על פי התקנות הנדרשות בחוק. 

בפינה הימנית למעלה ניתן למצוא גישה אל תפריט עם כלי נגישות המסייע בהתאמות נגישות מסוג:

בימים אלה מבוצעות התאמות נגישות נרחבות באתרי האינטרנט של בית הספר ״רימון״ בהתאם לתקנות הנדרשות בחוק.

ממונה הנגישות מטעם בית הספר ״רימון הוא: שי צחר. מייל shai@rimonschool.co.il

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


    מוזמנים לעקוב אחרינו