ייעוץ אקדמי ושיבוץ מערכת השעות

רימוןלאחר שהסדיר המועמד את הרשמתו ללימודים, הוא  נחשב כתלמיד מן המניין, ויוזמן לייעוץ ולשיבוץ מערכת שעות אישית ההולמת את כישוריו ורצונותיו.
מערך הייעוץ האקדמי ב"רימון" עוזר לתלמידים לבנות את מערכת השעות שלהם בהתאם לכישוריהם המוסיקליים ולמקצועות בהם הם רוצים להתמחות.

תלמידים חדשים שנרשמו לשנה א' זכאים לשתי פגישות לשיבוץ מערכת הלימודים:
1. פגישת הכנה לשיבוץ אליה יזומנו החל מחודש אוגוסט ואילך.
2. פגישת שיבוץ מערכת, שתתקיימנה מאמצע אוגוסט, במהלך ספטמבר ובמהלך אוקטובר בהתאם לסדר ההרשמה.

תלמידי שנה ב' וג' המעוניינים בייעוץ אקדמי מתבקשים לתאם זאת באמצעות המזכירות האקדמית לשבועיים לפני המועד בו נקבע שיבוץ המערכת שלהם.

לשיבוץ עצמו התלמידים מתבקשים להגיע מוכנים ומגובשים לגבי הקורסים, המורים והשעות שבהם הם מעוניינים.

לכל תלמיד יצוות יועץ אישי שילווה אותו בתהליך שיבוץ המערכת

ועדת חריגים
כל סטודנט רשאי להגיש בקשה מיוחדת לוועדת חריגים שתתכנס באוקטובר לטיפול בנושאי שיבוץ ונושאים אקדמיים נוספים.
יש לשלוח מייל מנומק, בקשה קצרה לפנינה במזכירות האקדמית  pninah@rimonschool.co.il
מומלץ לצרף מסמכים נלווים לחיזוק בקשתכם.

זכאות לשיעורי כלי, שיעורי אילתור ואנסמבלים

(לשיעור כלי/קול או סדנת כלי זכאים הנרשמים ללימודים מלאים בלבד)

רימון

שיבוץ מערכת השעות

בטרם תבנו את מערכת השעות: מידע על מסלולים וקורסים –

1. בתפריט העליון באתר ("מסלולים") תמצאו מידע על הקורסים השונים ותנאי הקבלה שלהם וכן את טבלאות קורסי החובה במגמות השונות הקיימות ברימון

2. פתחו את תפריט "מסלולים" ובחרו את המסלול שמעניין אתכם מתוך מגוון המסלולים הקיים: הלחנה, עיבוד וניצוח, מסלול כתיבה והלחנת שירים, מסלול ה- Jazz Instituteהוראת המוסיקההפקה מוסיקלית,
    מסלולי הביצועלזמרים, לגיטריסטים, לפסנתרנים, לבסיסטים, למתופפים, לכלי נשיפה, ביצוע והפקה מוסיקאלית

3. בהתאם לטבלת  קורסי החובה של המגמה בה בחרתם (נמצאת בתחתית דפי המגמות), בחרו את הקורסים השונים אותם תרצה ללמוד השנה, בהתאם לרשימת הקורסים המעודכנת כולל ימים, שעות ומרצים שנמצאת באתר המידע האישי לסטודנט

בכניסה לאתר המידע האישי (אורביט) וודאו שבחירת השנה בצד ימין למעלה עומדת על תשפ"א, לחצו על כפתור מידע לימודי מצד ימין למעלה, בתצוגה בחרו את "כל הקורסים בשנת תשפ"א" ולחצו על כפתור הצג, לאחר כדקה תעלה רשימת כל הקורסים עם הימים והשעות שלהם. אם הקורס מסומן באיקס ירוק יש עדיין מקומות, במידה ומסומן באיקס אדום הקורס מלא ולא ניתן להירשם אליו.
השתמשו ברשימה זו על מנת לבנות טיוטה של מערכת השעות האישית שלכם שתכיל את רשימת הקורסים המבוקשים כולל יום ושעה. את הרשימה המבוקשת רשמו בדף השיבוץ לקורסים.
שימו לב! במידה ובתיאור הקורס מצוין "בכפוף לראיון אישי עם המורה", עליך להירשם לאודישן לקורס הנ"ל ובמידה ותעבור את האודישן, תשובץ לקורס.

לידיעתך -מספר הנקודות המקסימאלי לתלמיד הלומד לימודים מלאים מצוין בתחתית כל אחת מטבלאות קורסי החובה של המגמות. את הקורסים תבחר בהתאם להעדפותיך ובהתאם לנתונים שאותם קיבלת מאתנו לגבי יכולתך ורמתך המוסיקלית. נתונים אלה נכתבו בהודעה שנשלחה אליך בדבר קבלתך לרימון, והם נוגעים לדירוג הכלי שלך וכן לפטורים מקורסים שונים במידה ויש כאלה, בהתאם לידע שהוכחת בבחינות הכניסה שלך. פטור מקורס לא רק מעניק לך את שווי הנקודות שלו אלא מאפשר לך גם להירשם לקורס המשך.

אנסמבלים (הרכבים מוסיקלים בהנחיית מורה)
מידע על האנסמבלים נמצא ברשימת האנסמבלים

הערות חשובות לבניית המערכת
1. שימו לב שמערכת השעות של סמסטר א' אינה בהכרח זהה לזו של סמסטר ב' ולכן עליך לבדוק אילו קורסים הינם שנתיים ואילו סמסטריאלים. על ידי כך תוכלו להימנע מהתנגשויות בין קורסים בשני הסמסטרים.
2. ישנם קורסים הניתנים מספר פעמים, בימים שונים ובשעות שונות וישנם קורסים הניתנים רק פעם אחת. עליך לדאוג לכך ששני קורסים המבוקשים על ידך לא יתנגשו זה בזה.
3. לאחר שערכת לעצמך מערכת שעות העונה הן לדרישותיך האקדמיות והן לנוחיותך, בחר/י קורסים בעדיפות שנייה ורשמו גם אותם בדף השיבוץ לקורסים במקום המיועד לכך.

כל תלמיד מוזמן לשיבוץ מערכת השעות לפי סדר ההרשמה לבית הספר. תלמידים שלא הגיעו לפגישת השיבוץ וגם לא שלחו את דף השיבוץ באותו יום, עלולים להפסיד את מקומם בקורסים לטובת תלמידים שנרשמו מאוחר יותר.

דוגמת שיבוץ
אם ברצונך ללמוד, לדוגמה, את הקורס "הלחנת מוסיקה לתיאטרון", עליך לבדוק את רשימת תנאי הקדם לקורס (דירוג, קורסי קדם, ראיון אישי), כפי שהיא מופיעה בתיאור הקורס באתר.
(כל הקורסים המופיעים בטבלאות ניתנים להקלקה ולצפייה בפרטיהם).
קורסי הקדם לקורס "הלחנת מוסיקה לתיאטרון" הם: מידי ואודיו באולפן הביתי, הרמוניה מסורתית א', יסודות בעיבוד (או עיבוד לכלי קצב) וקונטרפונקט א' (אם עברת את כל קורסי הקדם, או יש לך פטור מהם, תוכל ללמוד בקורס).
במידה ורשום בתנאי הקדם "ראיון אישי עם המורה" – סימן שעליך לבקש ראיון אישי (באישור המנהל האקדמי). במידה ותיגש לראיון עם המורה, והמורה יאשר בכתב למזכירות האקדמית את קבלתך לקורס – יתאפשר שיבוצך לקורס.

פגישה אישית לשיבוץ מערכת השעות
כל תלמיד יקבל באימייל זימון אישי לפגישה בה ישובצו לו הקורסים שבחר ועליו לאשר את קבלת המייל. פגישות השיבוץ מתקיימות לפי סדר ההרשמה לבית הספר.
ביום השיבוץ עליכם לבוא מוכנים ומגובשים עם "דף שיבוץ לקורסים" ובו רשימת הקורסים המבוקשים, כולל הקורסים שבחרתם בעדיפות שנייה.
שימו לב – פגישת השיבוץ מיועדת אך ורק להזנת הקורסים המבוקשים במערכת הממוחשבת של בית הספר, ואיננה מיועדת לייעוץ אקדמי! אם הנכם זקוקים לייעוץ אקדמי, לשם תכנון ושיבוץ מערכת, אנא תאמו זאת כשבועיים לפני מועד השיבוץ, עם המזכירות האקדמית.

תלמידים שלא יוכלו להגיע פיזית, רשאים לשלוח את דף השיבוץ לקורסים לאימייל של היועץ האישי שלהם

באחריותכם לוודא שהמייל הגיע. במידה ולא קיבלתם אישור אוטומטי על כך שפנייתכם התקבלה והיא בטיפול, אנא צרו קשר על מנת לוודא זאת.


ביה"ס רימון אינו מתחייב לכך שקורסים ייפתחו בכל מקרה. פתיחת קורסי בחירה מותנית במספר נרשמים. במידה ונרשמת לקורס שלא נפתח או שהתמלא בטרם הגיע תורך להשתבץ, ננסה לשבצך לאחד מהקורסים אותם רשמת בעדיפות שנייה.

בית הספר שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות של התלמיד בכפוף לשינויים החלים במערכת השעות הכללית.

מערכת השעות שלכם מתעדכנת on Line באתר המידע האישי.

על שינויים במערכת הכללית לא תשלחנה הודעות באופן אישי, לכן נא להתעדכן באתר המידע האישי באופן קבוע.

ב ה צ ל ח ה !

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 1, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים


מוזמנים לעקוב אחרינו