על לימודי החוץ ברימון

היחידה ללימודי חוץ של בית הספר רימון, מציעה לקהל המוזיקאים החובבים ולחובבי המוזיקה, מגוון רחב של קורסים וסדנאות במטרה לאפשר לכל אחד ואחת לממש בדרכו את אהבתו למוזיקה.

ליחידה קורסים מעשיים למבצעים, קורסי כתיבה והלחנה, ניצוח, הפקה מוזיקלית וקורסים בתאוריה והרמוניה המשמשים כבסיס לכל מוזיקאי. בלימודי החוץ קורסי עריכה בתוכנות המוזיקליות המתקדמות והנפוצות היום בתעשיית המוזיקה, והפקה מוזיקלית למתחילים ולמתקדמים ולכל הגילאים.

הלימודים ביחידת החוץ של רימון נוגעים בכל בתחומי המוזיקה ובכל הסגנונות, הקלה, הג’אז, רוק וקלאסית, אם בבצוע או ביצירה.

10302110_728578287162519_9120715813821224964_nלימודי החוץ בבית הספר למוזיקה רימון מנגישים לקהל הרחב את הניסיון המקצועי העשיר שנצבר בבית הספר  ב-32 שנות קיומו בהתאמה לכל אדם. הקורסים, הסדרות  והסדנאות מועברים על ידי המרצים המנוסים של רמון הנמנים על צמרת המוזיקאים בישראל, כולם  בעלי קריירה ועשייה אמנותית.

יחידת לימודי החוץ של רימון היא יחידה דינמית הממשיכה לפתח קורסים נוספים על פי דרישה וצורך. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורסים ברימון ולהשתלב בקהילת היוצרים וחובבי המוסיקה של רימון.

בברכה,
רוני קורל,
מנהלת לימודי החוץ ברימון

צוות היחידה:
רוני קורל: מנהלת לימודי החוץ ברימון11
מכהנת בתפקידה מתחילת 2015, מתמחה בניהול שיווק וניהול קמפיינים שיווקים וחברתיים. לשעבר סמנכ"לית וחברת הנהלה במשרד הפרסום הגדול בארץ מקאן אריקסון, סמנכ"ל שיווק בחברת ניופאן, מנכ"ל חברת בולטון המפרסמת למגזרים. בעלת ניסיון נרחב בניהול מהלכים שיווקים חוצי ארגון, הקמה וניהול מייזמים חדשניים וקמפיינים שיווקים וחברתיים באמצעי המדיה השונים. בוגרת בהצטיינות תואר ראשון בשיווק ופרסום, אוניברסיטת FLU | ארה"ב.

מיכל קאהן: מנהלת אדמינסטרטיבית של היחידה4722_82468018260_423226_n
בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. היתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של בית ספר רימון בין השנים 2005- 2008. בין השנים 2009- 2012 ניהלה את תחום המוסיקה במחלקת התרבות של עיריית רמת השרון. במסגרת עבודתה כמפיקה פרילנסרית הפיקה מופעים וסדנאות ברימון, ניהלה במות במופעים רבים והיתה שותפה להפקת אירועים רבים כגון: כנס קרן נדב לדמוקרטיה, אירוע חנוכת בית התפוצות, טקס חלוקת המלגות של קרן “הישג”, יום חברה של חברת HP ועוד.

Amikam(1)[1]עמיקם קימלמן: מנהל התוכן של היחידה
סקסופוניסט, מלחין ומעבד. בוגר האקדמיה למוזיקה ע”ש רובין באוניברסיטת ת”א. בוגר Berklee College of Music בבוסטון, ארה’ב. ניגן, הלחין ועיבד ליעל לוי, גרי אקשטיין, יהורם גאון, הכל עובר חביבי, אלון אוליארצ´יק, שלום חנוך, רמי קליינשטיין, נורית גלרון, מארינה מקסימיליאן בלומין, מיקי קם, אפרת גוש ואחרים. הלחין ועיבד לתוכניות טלוויזיה ורדיו, לתזמורת הפילהרמונית הישראלית, לסימפונייטה רעננה ולסינפונייטה הישראלית- באר שבע. כתב מוזיקה למופע “הקברט של הליקון” במסגרת פסטיבל ישראלו לסרט “קיץ אצל אריקה”. הופיע עם אמני הג’אז לו סולוף, ג’ואן ברקין, ג’ף ברלין, לו מאריני, שילה ג’ורדן, איניאקי סנדובל, בילי קובהם, מייק דלפרו, ז’אן לולוניון, פרנק אמסלם וה- New York Voices. היה חבר בלהקות הג´אז המיתולוגית “משיכת יתר” ובHard Jazz Knights והנהיג את חמישיית הג´אז The Human Factory . הופיע בפסטיבלי ג´אז בגרמניה, דרום אפריקה, הונגריה, אזרביג’אן וקזחסטן וברחבי ישראל. באוקטובר 2010 יצא לאור אלבום חדש, בעיבודו ובביצועו, ובו נעימותיו הגדולות של היוצר מיקי גבריאלוב. מנצח ומנהל מוזיקלי של “תזמורת הג´אז של תל אביב”, מנהל אמנותי של לייבל הג´אז הישראליJazz 972 וכיהן כמנהלו הכללי והאקדמי של בית הספר רימון. במשך 24 שנים ומכהן כמנהל מגמת המוסיקה של התיכון האזורי ‘נווה הבשור’. רוצים לשמוע את עמיקם? היכנסו לערוץ היוטיוב שלו.

לכל שאלה נוספת תוכלו לפנות אלינו בטלפון: 03-5408882 שלוחה 2 ונשמח לעזור

פרטים כלליים על קורסי היחידה:

* הקורסים יתקיימו בקמפוס רימון, רח’ שמואל הנגיד 46 רמת השרון
* דמי ההרשמה הם 10% מסך עלות הקורס ונכללים במחיר המפורסם באתר.
* דמי ההרשמה אינם מוחזרים במקרה של ביטול ההרשמה לקורס על ידי המשתתף.

אפשרויות תשלום:

* ניתן לשלם בכרטיס אשראי: לאומי קארד, ויזה, ישראכרט או מאסטרקארד- עד 6 תשלומים ללא ריבית.
* ניתן לשלם בצ’קים עד 5 תשלומים.
* ניתן לשלם במזומן או בהעברה בנקאית- בתשלום אחד בלבד.

מדיניות ביטולים:

* בכל מקרה של ביטול ההרשמה לקורס על ידי המשתתף, לא יוחזרו לו דמי ההרשמה.
* נרשם רשאי לבטל הרשמתו בתוך 14 יום מיום ההרשמה ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד תחילת הקורס. במקרה כאמור יחויב הנרשם בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הקורס או 100 ₪ לפי הנמוך (סכום זה הוא בנוסף לדמי ההרשמה שאינם מוחזרים). מדיניות הביטולים כאמור לעיל הינה בהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א– 2012 ו/או כפי שיהיו מעת לעת.
* הודעה על ביטול הרשמה חייבת להיעשות באמצעות הודעה בכתב בלבד (במייל או במסירה ידנית).
* לא תתקבלנה הודעות טלפוניות ו/או בע”פ. המועד הקובע הוא יום קבלת ההודעה בכתב.

נהלי הקורס:

IMG_0799* אין החזר שיעור או פיצוי כספי עקב היעדרות של התלמיד מכל סיבה שהיא.
* במידה ומסיבות שאינן בשליטת היחידה ללימודי חוץ של רימון, כגון מחלת מרצה וכו’, יתבטל שיעור, תדאג היחידה ללימודי חוץ להשלמת השיעור במועד אחר. הודעה על המועד החלופי תימסר מראש למשתתפי הקורס באמצעות הדואר האלקטרוני.
* שינוי במועד המפגש אינו מהווה עילה להחזר כספי או לטענה כלפי היחידה ללימודי חוץ של רימון.

* היחידה תהיה רשאית להפסיק את השתתפות הסטודנט בקורס במידה ותדווח ע"י מנחה הקורס, התנהגות חריגה ומפריעה למהלך התקין של השיעורים. במקרה זה לא יהיה החזר כספי לסטודנט.
* לא ניתן לצלם את השיעור ו/או להקליטו.
* היחידה ללימודי חוץ של רימון שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתכנית הלימודים, מספר המפגשים, בסגל, במועדי פתיחת הקורס – שעות וימים, ובתקנון זה, הכול על פי שיקול דעתו הבלעדי.
* שינויים, עדכונים ותוספות יישלחו למשתתפי הקורס במייל בלבד ויחייבו אותם בהתאם מרגע שליחתם. באחריות המשתתף לעדכן את היחידה בדבר שינוי פרטים אישיים ו\או חלק מהם ו\או שינוי אמצעי תקשורת לצורך כך.
* פתיחת הקורס בפועל מותנית במספר מינימום של נרשמים.
* היחידה ללימודי חוץ של רימון שומרת לעצמה את הזכות שלא לפתוח את הקורס עקב מיעוט נרשמים או מכל סיבה אחרת. במקרה כאמור יוחזר לנרשמים מחיר הקורס המלא, כולל דמי ההרשמה.

מלאו את הטופס ונתקשר בהקדם עם פרטים נוספים!

[recaptcha]

 

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים


מוזמנים לעקוב אחרינו


Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support