על לימודי החוץ ברימון

היחידה ללימודי חוץ של בית הספר רימון, מציעה לקהל המוזיקאים החובבים ולחובבי המוזיקה, מגוון רחב של קורסים וסדנאות במטרה לאפשר לכל אחד ואחת לממש בדרכו את אהבתו למוזיקה.

ליחידה קורסים מעשיים למבצעים, קורסי כתיבה והלחנה, ניצוח, הפקה מוזיקלית וקורסים בתאוריה והרמוניה המשמשים כבסיס לכל מוזיקאי. בלימודי החוץ קורסי עריכה בתוכנות המוזיקליות המתקדמות והנפוצות היום בתעשיית המוזיקה, והפקה מוזיקלית למתחילים ולמתקדמים ולכל הגילאים.

הלימודים ביחידת החוץ של רימון נוגעים בכל בתחומי המוזיקה ובכל הסגנונות, הקלה, הג’אז, רוק וקלאסית, אם בבצוע או ביצירה.

10302110_728578287162519_9120715813821224964_nלימודי החוץ בבית הספר למוזיקה רימון מנגישים לקהל הרחב את הניסיון המקצועי העשיר שנצבר בבית הספר  ב-32 שנות קיומו בהתאמה לכל אדם. הקורסים, הסדרות  והסדנאות מועברים על ידי המרצים המנוסים של רמון הנמנים על צמרת המוזיקאים בישראל, כולם  בעלי קריירה ועשייה אמנותית.

יחידת לימודי החוץ של רימון היא יחידה דינמית הממשיכה לפתח קורסים נוספים על פי דרישה וצורך. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורסים ברימון ולהשתלב בקהילת היוצרים וחובבי המוסיקה של רימון.

בברכה,
רוני קורל,
מנהלת לימודי החוץ ברימון

צוות היחידה:
רוני קורל: מנהלת לימודי החוץ ברימון11
מכהנת בתפקידה מתחילת 2015, מתמחה בניהול שיווק וניהול קמפיינים שיווקים וחברתיים. לשעבר סמנכ"לית וחברת הנהלה במשרד הפרסום הגדול בארץ מקאן אריקסון, סמנכ"ל שיווק בחברת ניופאן, מנכ"ל חברת בולטון המפרסמת למגזרים. בעלת ניסיון נרחב בניהול מהלכים שיווקים חוצי ארגון, הקמה וניהול מייזמים חדשניים וקמפיינים שיווקים וחברתיים באמצעי המדיה השונים. בוגרת בהצטיינות תואר ראשון בשיווק ופרסום, אוניברסיטת FLU | ארה"ב.

מיכל קאהן: מנהלת אדמינסטרטיבית של היחידה4722_82468018260_423226_n
בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. היתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של בית ספר רימון בין השנים 2005- 2008. בין השנים 2009- 2012 ניהלה את תחום המוסיקה במחלקת התרבות של עיריית רמת השרון. במסגרת עבודתה כמפיקה פרילנסרית הפיקה מופעים וסדנאות ברימון, ניהלה במות במופעים רבים והיתה שותפה להפקת אירועים רבים כגון: כנס קרן נדב לדמוקרטיה, אירוע חנוכת בית התפוצות, טקס חלוקת המלגות של קרן “הישג”, יום חברה של חברת HP ועוד.

Amikam(1)[1]עמיקם קימלמן: מנהל התוכן של היחידה
סקסופוניסט, מלחין ומעבד. בוגר האקדמיה למוזיקה ע”ש רובין באוניברסיטת ת”א. בוגר Berklee College of Music בבוסטון, ארה’ב. ניגן, הלחין ועיבד ליעל לוי, גרי אקשטיין, יהורם גאון, הכל עובר חביבי, אלון אוליארצ´יק, שלום חנוך, רמי קליינשטיין, נורית גלרון, מארינה מקסימיליאן בלומין, מיקי קם, אפרת גוש ואחרים. הלחין ועיבד לתוכניות טלוויזיה ורדיו, לתזמורת הפילהרמונית הישראלית, לסימפונייטה רעננה ולסינפונייטה הישראלית- באר שבע. כתב מוזיקה למופע “הקברט של הליקון” במסגרת פסטיבל ישראלו לסרט “קיץ אצל אריקה”. הופיע עם אמני הג’אז לו סולוף, ג’ואן ברקין, ג’ף ברלין, לו מאריני, שילה ג’ורדן, איניאקי סנדובל, בילי קובהם, מייק דלפרו, ז’אן לולוניון, פרנק אמסלם וה- New York Voices. היה חבר בלהקות הג´אז המיתולוגית “משיכת יתר” ובHard Jazz Knights והנהיג את חמישיית הג´אז The Human Factory . הופיע בפסטיבלי ג´אז בגרמניה, דרום אפריקה, הונגריה, אזרביג’אן וקזחסטן וברחבי ישראל. באוקטובר 2010 יצא לאור אלבום חדש, בעיבודו ובביצועו, ובו נעימותיו הגדולות של היוצר מיקי גבריאלוב. מנצח ומנהל מוזיקלי של “תזמורת הג´אז של תל אביב”, מנהל אמנותי של לייבל הג´אז הישראליJazz 972 וכיהן כמנהלו הכללי והאקדמי של בית הספר רימון. במשך 24 שנים ומכהן כמנהל מגמת המוסיקה של התיכון האזורי ‘נווה הבשור’. רוצים לשמוע את עמיקם? היכנסו לערוץ היוטיוב שלו.

לכל שאלה נוספת תוכלו לפנות אלינו בטלפון: 03-5408882 שלוחה 2 ונשמח לעזור

פרטים כלליים על קורסי לימודי החוץ:

* הקורסים יתקיימו בקמפוס רימון, רח’ שמואל הנגיד 46 רמת השרון
* דמי ההרשמה הם 10% מסך עלות הקורס ונכללים במחיר המפורסם באתר.
* דמי ההרשמה אינם מוחזרים במקרה של ביטול ההרשמה לקורס על ידי המשתתף.

אפשרויות תשלום:

* ניתן לשלם בכרטיס אשראי: לאומי קארד, ויזה, ישראכרט או מאסטרקארד- עד 6 תשלומים ללא ריבית.
* ניתן לשלם בצ’קים עד 5 תשלומים.
* ניתן לשלם במזומן או בהעברה בנקאית- בתשלום אחד בלבד.


מדיניות ביטולים:

* בכל מקרה של ביטול ההרשמה לקורס על ידי המשתתף, לא יוחזרו לו דמי ההרשמה.
*מדיניות ביטול ההשתתפות בקורס הינה בהתאם לקבוע בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן : "החוק") ובהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 (להלן: "התקנות") ו/או כפי שיהיו מעת לעת.
בעסקת "מכר מרחוק" (סעיף 14ג(ג)(2) לחוק)
1. במקרים בהם בוצע הרישום לקורס ב"מכר מרחוק" (עסקה המבוצעת באמצעות טלפון או אינטרנט) זכאי הנרשם לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום ביצוע העסקה או מיום קבלת טופס ההרשמה/תקנון, לפי המאוחר מבניהם, ובתנאי שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
במקרה כאמור יחויב הנרשם בדמי ביטול בשיעור של 5% משכר הלימוד (בנוסף לדמי ההרשמה שלא יוחזרו) או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.
2. במקרה של ביטול השתתפות בקורס בחלוף המועד הקבוע בחוק יחויב הנרשם בתשלום מלוא מחיר הקורס.
בעסקה פרונטאלית (סעיף 2(3) לתקנות)
1. נרשם רשאי לבטל הרשמתו בתוך 14 ימים מיום ההרשמה ובלבד שהביטול ייעשה תוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת הקורס.
במקרה כאמור יחויב הנרשם בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הקורס (בנוסף לדמי הרשמה שלא יוחזרו) או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מבניהם.
2. במקרה של ביטול השתתפות בקורס בחלוף המועד הקבוע בחוק יחויב הנרשם בתשלום מלוא מחיר הקורס.
* הודעה על ביטול הרשמה חייבת להיעשות באמצעות הודעה בכתב בלבד (במייל או במסירה ידנית).
* לא תתקבלנה הודעות טלפוניות ו/או בע”פ. המועד הקובע הוא יום קבלת ההודעה בכתב.

נהלי הקורס:

IMG_0799* אין החזר שיעור או פיצוי כספי עקב היעדרות של התלמיד מכל סיבה שהיא.
* במידה ומסיבות שאינן בשליטת היחידה ללימודי חוץ של רימון, כגון מחלת מרצה וכו’, יתבטל שיעור, תדאג היחידה ללימודי חוץ להשלמת השיעור במועד אחר. הודעה על המועד החלופי תימסר מראש למשתתפי הקורס באמצעות הדואר האלקטרוני.
* שינוי במועד המפגש אינו מהווה עילה להחזר כספי או לטענה כלפי היחידה ללימודי חוץ של רימון.

* היחידה תהיה רשאית להפסיק את השתתפות הסטודנט בקורס במידה ותדווח ע"י מנחה הקורס, התנהגות חריגה ומפריעה למהלך התקין של השיעורים. במקרה זה לא יהיה החזר כספי לסטודנט.
* לא ניתן לצלם את השיעור ו/או להקליטו.
* היחידה ללימודי חוץ של רימון שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתכנית הלימודים, מספר המפגשים, בסגל, במועדי פתיחת הקורס – שעות וימים, ובתקנון זה, הכול על פי שיקול דעתו הבלעדי.
* שינויים, עדכונים ותוספות יישלחו למשתתפי הקורס במייל בלבד ויחייבו אותם בהתאם מרגע שליחתם. באחריות המשתתף לעדכן את היחידה בדבר שינוי פרטים אישיים ו\או חלק מהם ו\או שינוי אמצעי תקשורת לצורך כך.
* פתיחת הקורס בפועל מותנית במספר מינימום של נרשמים.
* היחידה ללימודי חוץ של רימון שומרת לעצמה את הזכות שלא לפתוח את הקורס עקב מיעוט נרשמים או מכל סיבה אחרת. במקרה כאמור יוחזר לנרשמים מחיר הקורס המלא, כולל דמי ההרשמה.

נהלים מיוחדים בתקופת הקורונה:

* במידה ובמהלך הקורס לימודי החוץ של רימון נדרשים להפסיק את הפעילות עקב הנחיות משרד הבריאות, יוקפאו המפגשים הפרונטליים של הקורס עד לשינוי ההנחיות.
א. קורסים המתאימים להמשיך באונליין – יוכלו להמשיך את פעילותם בכפוף להסכמתם של כל משתתפי הקורס. (פרט לקורס הפקה מוסיקלית מעשית בתוכנת Cubase והפקה באולפן הביתי, שיעבור אוטומטית לקורס אונליין).
במידה ולא תהיה הסכמה של כל משתתפי הקורס, פעילות הקורס תוקפא – ותחודש ברגע שהמצב יאפשר – מצב זה יגרור דחייה של זמני מפגשי הקורס ודחייה של מועד סיום הקורס.
ב. קורסים שאינם מתאימים להמשיך באונליין – פעילות הקורס תוקפא – ותחודש ברגע שהמצב יאפשר – מצב זה יגרור דחייה של זמני מפגשי הקורס ודחייה של מועד סיום הקורס.

  מלאו את הטופס ונתקשר בהקדם עם פרטים נוספים!

  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


   

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


   מוזמנים לעקוב אחרינו

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה