הג'אם השישי עכו- הרכבי חובבים

יום שישי בבוקר זה הזמן לעשות את מה שאנחנו אוהבים באמת, אז בואו לנגן ולשיר בהרכבים ברימון

לראשונה יתקיים גם בקמפוס רימון בעכו הג’אם השישי”. זהו פרויקט הרכבי מוסיקאים חובבים במגוון רמות וסגנונות – ג׳אז, גרוב וסול, ישראלי, הנפגשים בימי שישי בבקר ומנגנים בהרכבים בהדרכת מורי רימון. הפרויקט, משלב מוסיקאים שעסקו בתחום באופן מקצועי בעבר במסגרות שונות וכן אנשים שגילו עולם שלם של מוסיקה בגיל מאוחר. המשותף לכולם היא המוסיקה שמהווה חלק חשוב ממהותם.
בין המשתתפים ניתן למצוא את בני ובנות כל הגילאים, שרוצים לנגן ולשיר ביחד ולהתפתח בתחום זה. המשתתפים בפרויקט עוברים אודישן, ראיון אישי ועל פיהם ממוינים להרכבים בסגנונות שונים וברמות מיומנות שונות.

תאריך פתיחה: יעודכן בהמשך
משך התכנית:
11 מפגשים + מופע סיום
ימי ושעות לימוד: ימי שישי, 9:00-11:15
מיקוםקמפוס רימון בעכוהיכל התרבות, רחוב גיבורי סיני 24 עכו

ההרשמה מותנית במבדק התאמה

 

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מפגשי נגינה שבועיים בהרכבים בסגנונות שונים ומגוונים, בהנחיית מורי רימון – מוזיקאים מהשורה הראשונה: במהלך התקופה יתקיימו סדנאות אורח, מופע אמצע פנימי + מופע סיום חגיגי אליו מוזמנים בני משפחה וחברים. DSC_2562
  * אנו ממליצים למשתתפים לתגבר את מיומנותם בשיעורים פרטיים.

  ניהול מוסיקלי, גל מוטיוק
  בסיסט, טרומבוניסט, מעבד, איש חינוך.
  בוגר המחזור הראשון של תוכנית הג’אז אינסטיטיוט של רימון (התוכנית למבצעי ג׳אז מצטיינים), אליה נכנס מיד אחרי שירות כנגן טרומבון/בריטון בתזמורת צה״ל.
  במהלך השנים שיתף פעולה כנגן עם האומנים הבאים: בני פרידמן, יהורם גאון, פול טראנק, קובי אושרת, סאבלימינל, ארז נץ ועוד. גל הוא חבר בלהקת Lady Silver להקת רוק בינלאומית, מנהל מוסיקלי של פרויקט The Shuk שאיתו הופיע בלמעלה מ-20 מדינות ברחבי העולם, מקים להקת The Experiment יחד עם נטע ברזילי ועדן בכר.

  מה אומרים על הג'אם השישי ברימון רמת השרון?

  ד"ר ליאון סגל – סקסופוניסט חובב: "הזדמנות נדירה לשפר את הנגינה במקום מדהים, עם מורים נפלאים, יחד עם עוד כמוני שאוהבים לנגן בכיף, בשביל הנשמה".

  פטר גבור, פסנתרן חובב: "איזה רעיון נהדר היה להפגיש אותנו, נגני ג'אז חובבים עם מיטב המורים בארץ! ואיזו הזדמנות הייתה לנו להשתתף בסדנאות אמן בהדרכת טובי הג'ז הבינלאומיים מהארץ ומחו"ל! נהניתי להשתתף בכל אחד מהמפגשים, נהניתי מהרמה הגבוהה של הנגינה והלימודים, מחכה למחזור הבא!"
  מוני פייגין, גיטריסט חובב: "הנגינה בג'אם הנה חוויה שבועית ברמה גבוהה. 3 שעות של התנתקות משיגרת היומיום וריחוף בעולם אחר".
  ישי יפה, סקסופוניסט חובב: "השתתפתי בארבעה מחזורים של הג'אם השישי. הנאה צרופה ואפשרות לממש את לימוד הנגינה. יש לציין גם את האווירה החברתית הנעימה ואת הנתינה של המנחה מכל הלב".

   

   

   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

    

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות