סדנת Ableton Live ו־DJ לנוער בקיץ

בואו לבלות ברימון בחופשת הקיץ, ב־8 ימי יצירה ותיקלוט של המוסיקה שאתם אוהבים!

אנו שמחים להזמין אתכם לסדנאות הנוער שיתקיימו ברימון במהלך חופשת הקיץ, בהן תוכלו להכיר את יסודות ההפקה המוסיקלית בתוכנת Ableton Live ולתקלט מוזיקה כ־DJ. בכל יום נקיים שתי סדנאות האחת ביצירה והפקה ב־Ableton Live והשנייה סדנה מעשית ב־DJ.

בסדנת ה־Ableton Live תלמדו את יסודות ההפקה המוסיקלית, תכירו איך לשלב את מיומנויות היצירה, ההפקה והעיבוד בתוכנת Ableton Live. ניקח אתכם למסע מאחורי הקלעים של תהליך יצירת המוסיקה, נשתמש בכלים טכנולוגים שקיימים בתוכנה שילמדו אתכם על תהליך העריכה והיצירה, נעסוק בעולם המידי והאודיו, באפקטים, סינתיסייזרים, סמפלרים והפקה מוסיקלית, ולא פחות חשוב – איך עושים ב־Ableton Live שימוש על הבמה. מנחה הסדנה הוא נעם ספרבר, מנהל את קהילת אבלטון בישראל ומרצה ברימון.

בסדנת ה־DJ תכירו את עולם התקלוט, תלמדו להשתמש בציוד ובכלים שעומדים לרשות ה־DJ, תלמדו איך לבחור שירים ולקלוע לטעם הקהל ואיך מפתחים זהות מוסיקלית כ־DJ. מנחת הסדנה היא DJ OSKA – DJ פעילה, מופיעה במועדונים החשובים בארץ, מפיקה, יוצרת ומרצה ברימון.

תאריכי הסדנה: יעודכן בהמשך
אורך הסדנה: יעודכן בהמשך
מועדי הסדנה: יעודכן בהמשך
מחיר: 2290 
מספר המקומות מוגבל


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  נועם ספרברעל מנחה סדנת ה־Ableton Live, נועם ספרבר:
  מנהל קהילת אבלטון בישראל, בוגר המסלול המשולב לתואר בוגר Muzik ולתואר BA באומנויות של האוניברסיטה הפתוחה. בשנים האחרונות יוצר תחת השם "Service Lab", יועץ ומלווה להקמה של פרוייקטים שעושים שימושים שונים באבלטון, ביניהם הרכבים אלקטרוניים, הרכבי רוק, ומיצגים מוזיקלים במוזיאונים.
  הוציא אלבומים בלייבלים Daly City Records סאן פרנסיסקו, Scrub Club Records קנזס, Empathy Recordings ניו-זילנד, וטראקים שלו נכללו באוספים של Beatport, Blend.io, Team Supream ועוד.
  חלק במות עם מיטב אמני הגליצ’-הופ והופיע בשלל פסטיבלים בארה”ב. כמפיק שיתף פעולה עם בית הבובות, דודי לוי, דן תורן, תמר ראדה, טלי מן, רונית רולנד, wanna wanna, רונן רוזנר ועוד.

  DJ OSKAעל מנחה סדנת ה־DJ, אוסקה:
  לי אוסי, הידועה גם בשם הבמה שלה Oska, היא DJ, מפיקה מוזיקלית, מוזיקאית ויוצרת אלקטרוני. עוסקת במוזיקה כבר מגיל 12 ומתקלטת ב4 השנים האחרונות במועדונים בתל אביב ובארץ כולה. בוגרת מסלול הפקה אלקטרונית בבי"ס למוסיקה רימון ומגמת מוזיקה ב״רבין״ בהובלת הג׳אזיסט עמית פרידמן.
  לי אוסי היא חלק מנבחרת הדיג׳ייז של קאמפ הסאונד המוביל Rabbits In The Sand במידברן. בולטת בקהילה הגאה (ניגנה בליינים כמו האוויטה, קאלט , טאצ׳, פאג ועוד…) ומזה שלוש שנים מעורבת בחיי הלילה של תל אביב. היתה שותפה ודיג׳יי בליין מסיבות במועדון הבלוק האגדי, חלק מקבוצת ה”בור” המתפתחים ומובילים ליין חודשי באלפאבת ובברייקפסט .
  ניגנה במועדונים: הבלוק, אלפאבת, ברייקפסט, בוטלג, פסאז, בית מעריב, ספוטניק, כולי עלמא, בית הפסנתר, דופלקס, לוסט פנדה. חתומה באחת חברות הדיג׳ייז המובילות ״מוסיקה פלוס״ אצל אלה גוטמן . מופיעה בחו״ל והספיקה לכבוש מועדונים מובילים בהודו ובברלין. מככבת באופן קבוע בערוץ הדיג׳ייז של 99FM עם חשיפה ענקית לסטים שלה, הנחתה שידורים בתחום המוזיקה האלק׳ יחד עם לייב סט ב88FM ורדיו קול הנגב.

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות