קורס אבלטון לייב הפקה ויצירה ב־Ableton

בימים אלו מתקיימת הרשמה לקורס אבלטון לייב בהנחיית עדי אולמנסקי >> לחצו לפרטים

 

כל מוסיקאי שרוצה ליצור ולהפיק על מחשב בבית, באולפן ועל הבמה – צריך להכיר את Ableton Live!

קורס מעשי בהפקה מוזיקלית ואלקטרונית  בתוכנת Ableton Live בהנחיית נועם ספרבר, מנהל קהילת אבלטון בישראל. מוכר כמכינת הפקה לרימון.
הקורס מתאים לכל מי שמתעניין במוסיקה וביצירה ורוצה ליצור, להפיק ולעבד מוסיקה בעזרת אבלטון.
הקורס מקיף את כל האפשרויות הגלומות בתוכנת אבלטון – מיצירת מלודיות, מקצבים וביטים, דרך שימוש בכלי נגינה המובנים בתוכנה, סמפלרים, סינתיסייזרים, אפקטים ועד לעיבוד והפקה מוסיקלית.
בקורס נרכוש מיומנות ליצירה והפקת מוסיקה אלקטרונית בז'אנרים שונים. נכיר את תוכנת האבלטון ואת עולם המידי, ההקלטה ועריכה במידי. נכיר את עולם האודיו, עריכה ואפקטים, וכן פונקציות מתקדמות בתוכנת Ableton Live, ביניהן כלי הנגינה המובנים של אבלטון. נכיר את התכונות המיוחדות של אבלטון לייב על הבמה.
בסוף הקורס כל משתתף יתבקש להגיש פרוייקט גמר – שיר, טראק או רמיקס שלו.
בסיום הקורס תתקיים מסיבת סיום ובמה פתוחה.

אבלטוןתנאי קבלה:
ידע בסיסי בתפעול מחשב, ידע בסיסי באנגלית.
הקורס מיועד לכל מי שמתחשק ללמוד הפקה ויצירה באמצעות תוכנת אבלטון, ולכל מי שמעוניין במכינת הפקה לפני לימודיו ברימון.
מתאים ללבעלי רקע בסיסי בנגינה בכלי כלשהו ו/או בתוכנה להפקת מוסיקה או לעריכת וידאו.
מוסיקאים, מפיקים, singer/songwriters, מעצבי פסקול, אנשי פוסט פרודקשן, טכנאי הקלטות, ולכל מי שמעוניין להשתמש בכלים המתקדמים ביותר הקיימים בתחום ההפקה, ההקלטה, עיצוב פס הקול ועריכת אודיו. 

תנאי בסיס להשתתפות בקורס:
עמדת עבודה בסיסית הכוללת:

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
משך הקורס:
16 מפגשים שבועיים של 3 שעות
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מה לומדים בקורס Ableton Live:
  הסילבוס כולל:

  צפו בנטע ברזילי ברימון משתתפת בקורס אבלטון והפקה אלקטרונית:

  Ableton Live היא התוכנה המובילה בשוק ליצירה והפקה מוזיקלית. ייחודה הוא השילוב בין שתי דרכים ליצירה והלחנה: עבודה עם לופים של סמפלים, כלים דיגיטליים וגם כסיקוונסר (לאורך ציר זמן) ככל תוכנה אולפנית אחרת. תכנת Ableton Live מכילה בתוכה ספרייה עשירה ביותר של סמפלים, כלים וירטואליים, סינתיסייזרים, אפקטים וכלים לעריכת סאונד, ובגרסא המלאה תוכלו להשתמש גם בMax Live המקשר בין התכנה לתוספים חיצוניים ולעיתים גם עצמאיים וחינמיים. בנוסף, Live הוא כלי עוצמתי, גמיש ויציב במיוחד, מה שהופך אותה לתוכנה המושלמת לנגינה חיה, יצירה בזמן אמת ותקלוט ללא חשש.

  נועם ספרברעל מנחה הקורס, נועם ספרבר:
  מנהל קהילת אבלטון בישראל, בוגר המסלול המשולב לתואר בוגר Muzik ולתואר BA באומנויות של האוניברסיטה הפתוחה. בשנים האחרונות יוצר תחת השם "Service Lab", יועץ ומלווה להקמה של פרוייקטים שעושים שימושים שונים באבלטון, ביניהם הרכבים אלקטרוניים, הרכבי רוק, ומיצגים מוזיקלים במוזיאונים.
  הוציא אלבומים בלייבלים Daly City Records סאן פרנסיסקו, Scrub Club Records קנזס, Empathy Recordings ניו-זילנד, וטראקים שלו נכללו באוספים של Beatport, Blend.io, Team Supream ועוד.
  חלק במות עם מיטב אמני הגליצ’-הופ והופיע בשלל פסטיבלים בארה”ב. כמפיק שיתף פעולה עם בית הבובות, דודי לוי, דן תורן, תמר ראדה, טלי מן, רונית רולנד, wanna wanna, רונן רוזנר ועוד.


   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות