מוסיקה לאומנויות הבמה

קורס בהלחנה ועריכת מוסיקה למחול, תיאטרון ועוד, בהנחיית דידי ארז

קורס מוסיקה לאומנויות הבמה יעניק הכשרה בסיסית למוסיקאים המעוניינים להשתלב, כמלחינים או כעורכים מוסיקליים בעולם העשיר והמגוון של אומנויות הבמה: תיאטרון, מחול, קרקס, מחזות זמר, תיאטרון- תנועה, ועוד.
דרישות קבלה: נדרשת יכולת נגינה בכלי אחד לפחות, ו/או שליטה ברמה בסיסית בתוכנת מוסיקה, ובעיקר סקרנות.

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  ֿ

  הקורס הוא מעשי ובמהלכו ילחינו ויערכו המשתתפים מוסיקה למגוון עבודות, מז'אנרים שונים, תוך ליווי צמוד והנחיה של דידי ארז. במהלך הקורס נצפה בעבודות וננתח את מקומם וחשיבותם של המוסיקה והמלחין ונלמד את האפשרויות והשיטות  לתרגומו של רעיון אומנותי – בימתי למוסיקה. נתמקד במתח שבין יצירה פנימית, לכזו שצריכה לשרת אדם אחר, נדון בדיאלוג בין יוצרים, יחסי כוחות ושיתוף פעולה, לוחות זמנים, שיטות עבודה ועוד מרכיבים חשובים. בדרך של התנסות נלמד על תפקידה של המוסיקה כמספרת סיפור וכמעצבת חלל וזמן.

  בחציו השני של הקורס נפגוש יוצרים צעירים בתיאטרון – מחול וניצור יחד ערב של יצירות מקוריות עם מוסיקה מקורית שיעלו במופע פתוח לקהל ולאנשי תעשיה.

  כל משתתף מסיים את הקורס עם תיק עבודות ומופע מצולם וכמובן קשרי עבודה עם יוצרים צעירים מתחום הבמה.

  לפרטים והרשמה03-5408882 שלוחה 2, או במייל rimonexternal@gmail.com

  מועד פתיחהיעודכן בקרוב
  מועדי הקורס: ימי חמישי  17:00 – 19:00.
  אורך הקורס : 20 מפגשים שבועיים של שעתיים.
  * פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.

  מנחה הקורס: דידי ארז
  דידי ארז2דידי​ ארז הוא זמר­ יוצר ומלחין מוזיקה למחול, תיאטרון, קולנוע, אנימציה וטלוויזיה. מאז 1999 מלחין מוזיקה למחול בארץ ובחו"ל ומשתתף בפסטיבלים בינ"ל רבים בכל העולם. עבודותיו נוגנו בבתי אופרה במזרח הרחוק ובאירופה, באולמות גדולים בארץ ובעולם, בנגינה חיה וכפסקול. שיתף פעולה עם בכירי הכוריאוגרפים ולהקות המחול בישראל ועם יוצרים מאירופה, קובה ארה״ב ועוד. בנוסף הלחין מוזיקה לערוצי טלוויזיה באנגליה, הצגות שהשתתפו בפסטיבל ישראל, פסטיבל עכו, תיאטראות ובתי ספר למשחק, סדרות וסרטי אנימציה, סרטים, משחקי מחשב, ערוצי ילדים, סרטי דוקו, עבודות וידאו ארט בתערוכות ועבודות מסחריות לערוצי טלוויזיה בישראל ובאנגליה. מלמד ״מוסיקה למחול״​ במסלול האקדמי למחול של סמינר הקיבוצים​ ומרצה על הלחנת מוסיקה למחול בכנסים וסדנאות רבות בכל הארץ. מרצה אורח בנושא מוסיקה לסרטים במסלול​ לתואר שני בקולנוע של אוניברסיטת תל אביב​ ובלימודי קולנוע ב״​מנשר​״. עורך ומגיש תוכנית רדיו​ שבועית בנושא מוסיקה מתוך פסי קול המשודרת חי ברדיו "​מהות החיים​". ממקימי להקת “​גירפות​”, לאחר עשור בלהקה כגיטריסט ומתופף ואלבום בכורה שהגיע למעמד ​אלבום זהב​, יצא לקריירת סולו והוציא שני אלבומים :  "​כל מבט​" ו “​ברלין​”.

  *קטעי הוידאו שבסרטון מתוך היצירות:
  סהר עזימי: UTF8
  סהר עזימי ותמרה ארדה : Cell in a Human Scale
  ניב שיינפלד ואורן לאור: פה גדול
  אריה בורשטין : נשימה
  מוסיקה מקורית: דידי ארז

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות