קורס יצירת תוכן למדיה לאמנים יוצרים

 

מתופף מצלם את עצמוכל מה שצריך לדעת כדי ליצור תוכן איכותי לרשת ולקדם את היצירה שלכם

בקורס יוצרי התוכן של רימון תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי ליצור תוכן וידאו איכותי לרשת, מה שיעזור לכם לקדם את היצירה שלכם, להגדיל את הקהל, ולמתג את עצמכם כאוטוריטה בתחום שבחרתם.

בקורס תרכשו את המיומנויות המעשיות, הנדרשות ליצירת תוכן אודיו, וידאו ותמונה, באיכות גבוהה למטרות שונות, לרבות שיווק, בידור, חינוך ועוד. נלמד את כל תהליך ההפקה הטכני, מהרעיון והתסריט ועד צילום, הקלטה, עריכה והפצה ברשתות החברתיות הנפוצות. 

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 20 מפגשים פרונטליים שבועיים של שעתיים + מפגש זום שבועי של שעה
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  תנאי קבלה:

  תוכן הקורס:

  סאני דהריעל המנחה: סאני דהרי
  זמר יוצר וגיטריסט, מפיק מוסיקלי וטכנאי סאונד ובעלים של ההרכב המוסיקלי ביטבנד. בעלים של אולפני BEAT&R ברחובות במשך 23 השנים האחרונות. עיבד הקליט ומיקסס סינגלים ואלבומים למיטב אומני ישראל ביניהם: שירי מימון, סבלימינאל והצל (משפחת טאקט), מרגול, דוד דאור, קוואמי דה לה פוקס, מומי לוי, רוני סופרסטאר, אפרים שמיר ועוד.
  לימד והדריך בתחום הסאונד, הפקה וסינתזה במכללות המובילות בארץ: בית ספר רימון, מכללת רזוננס, Muzik והמכללה האקדמית ספיר. בעלים של חברת ההגברה והתאורה ביטלייב בע״מ, שנותנת שירותי סאונד ותאורה לאומנים מובילים בישראל, וביניהם: ברי סחרוף, אהוד בנאי, אלון אולארצ׳יק, אפרים שמיר, דודו טסה, יוני רכטר, אסף אמדורסקי ועוד.
  יוצר תוכן וידאו ואודיו ברשתות החברתיות יוטיוב, טיקטוק ואינסטגרם.

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות