קורס DJ ברימון המכין אותך להיות דיג'יי מקצועי בשטח 18.11.20

קורס DJ ברימון מכין אותך להיות DJ מקצועי בשטח בעל שליטה טכנית גבוהה בשילוב עם מיומנויות מוסיקליות והבנה, הפעלה וקריאת הקהל. הקורס ייתן מבוא לעולם התקלוט וההפקה, יקנה שליטה טכנית בפלטפורמות התקלוט השונות והרלוונטיות, יעניק כלים וילמד איך נגשים לסט, איך בונים פלייליסט, איך עומדים מול קהל וכיצד קוראים את הקהל שמולך. בקורס נעסוק בפיתוח זהות מוזיקלית כדי ג'יי, נתנסה בהקלטה, נעבוד על תפקיד הדיג'יי כנגן בהרכב, ניצור מוצרים ׳פיזים׳ ומוזיקליים איתם המשתתף יצא בסיום הקורס.
בסיום הקורס יתקיים ערב תקלוטים והופעות במועדון נחשב בתל אביב.

הקורס מתאים לכל מי שחשק אי פעם להכנס לעולם התקלוט.

מועד פתיחה: 18.11.20
מועדי הקורסימי רביעי בין השעות 18:00 – 21:00
אורך הקורס:
15 מפגשים שבועיים של 3 שעות

* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.

למידע נוסף השאירו פרטים
ייחודו של הקורס מתבטא בכמה אלמנטים מרכזיים:

קורס די ג'יי

  • הלימודים בקורס מושתתים על הצד המעשי והתאורטי תוך שימוש ולמידה בפלטפורמות התיקלוט המתקדמות והחדישות ביותר. לאורכו משובצים תרגילים ומטלות מעשיות לצד לימוד תאורטי ופרוייקט גמר.
    כך מפתחים משתתפי הקורס באופן הדרגתי את יכולת הביצוע ברמה הפרקטית. במהלך הקורס ישולבו הזדמנויות הופעה בפני קהל.
  • הקורס מתקיים בכיתה ייעודית המאובזרת בציוד DJ , עמדות פטיפונים, עמדות CDJ ותוכנות הפקה מהמובילות ביותר בעולם. עמדה אישית עם קונטרולר ומחשב לכל משתתף או לזוג.
  • קבוצה קטנה באופן המבטיח יחס אישי וגם מאפשר לתלמידים את האינטראקציה ושיתופי הפעולה עם חבריהם לקורס ועם נגנים מרימון.
  • לרימון ניסיון עשיר בתחום ממסלול המוזיקה האלקטרונית שהוא חלק מתכנית הלימודים בבית הספר.
  • אפשרות לרכישת ציוד במחיר מוזל בחנות המובילה לציוד DJ'S
  • חלק מהמפגשים יעשו בשילוב עם נגנים, זמרים, הרכבים והקלטות עימם.

החומר הנלמד בקורס:

דיגיי

על המנחה: DJ OSKA

לי אוסי, הידועה גם בשם הבמה שלה Oska, היא DJ, מפיקה מוזיקלית, מוזיקאית ויוצרת אלקטרוני. עוסקת במוזיקה כבר מגיל 12 ומתקלטת ב4 השנים האחרונות במועדונים בתל אביב ובארץ כולה. בוגרת מסלול הפקה אלקטרונית בבי"ס למוסיקה רימון ומגמת מוזיקה ב״רבין״ בהובלת הג׳אזיסט עמית פרידמן. 
לי אוסי היא חלק מנבחרת הדיג׳ייז של קאמפ הסאונד המוביל Rabbits In The Sand במידברן. בולטת בקהילה הגאה (ניגנה בליינים כמו האוויטה, קאלט , טאצ׳, פאג ועוד…) ומזה שלוש שנים מעורבת בחיי הלילה של תל אביב. היתה שותפה ודיג׳יי בליין מסיבות במועדון הבלוק האגדי, חלק מקבוצת ה”בור” המתפתחים ומובילים ליין חודשי באלפאבת ובברייקפסט .
ניגנה במועדונים: הבלוק, אלפאבת, ברייקפסט, בוטלג, פסאז, בית מעריב, ספוטניק, כולי עלמא, בית הפסנתר, דופלקס, לוסט פנדה. חתומה באחת חברות הדיג׳ייז המובילות ״מוסיקה פלוס״ אצל אלה גוטמן . מופיעה בחו״ל והספיקה לכבוש מועדונים מובילים בהודו ובברלין. מככבת באופן קבוע בערוץ הדיג׳ייז של 99FM עם חשיפה ענקית לסטים שלה, הנחתה שידורים בתחום המוזיקה האלק׳ יחד עם לייב סט ב88FM ורדיו קול הנגב.

ציוד נדרש:

 

הקורס זוכה לתגובות מדהימות בקרב המשתתפים, להלן מספר רשמים של המשתתפים:

״אוסק, היה מרגש, חוץ מההתנסות והקהל, יותר הדאגה שלך מעל ומעבר, העדינות, והגישה המושלמת שלך, מעריץ פוראוור🔥, תודה על הערב תקלוט וקורס מושלם , חיבוק חזק!"

״אוסקה מגשימת החלומות שלנו תודה על ערב מרגש על זה ששמת את המוניטין שלך בשבילנו את מורה מדהימה ואישיות מעוררת השראה והכי קול בנוף המקומי גרמת לי להרגשה שהכל אפשרי לא חושבת שאף אחד מאיתנו חשב שהוא יחווה את אתמול בעוצמות האילו שרפנו את הרחבה תודה כל ההזדמנות ועל הכיף הענק הזה את מיוחדת (וסינק מהלך) כיף שנפגשנו בחיים האילו הלב שלי עדיין על 200 היה הכי מושלם שיכל להיות אוהבת אותך ואת כולכם ❤❤❤״

״אוסקה את אלופה את לא סתם עוד מורה על דרך את מורת דרך. השקעת בנו מעל ומעבר, בשבילי זה היה לגלות את עולם המוזיקה מחדש ובכלל לגלות עולם חדש של אומנות, תודה רבה על הכל ❤״

״אוסקה באמת תודה רבה על הכל. מהארגון של החזרות, מהארגון של ערבים מדהימים כאלה ועד החווית לימוד המדהימה שנתת לנו.
היה לי באמת כיף בכל רגע אני לא יכולה להסביר איזה חוויה משמעותית זו היתה בשבילי ❤״

 

 

* הקורסים בבי"ס רימון מוכרים לקרנות השתלמות למורים בשנת שבתון החברים בהסתדרות המורים. למורים החברים בארגונים אחרים ניתן להגיש לגוף הרלוונטי בקשה לאישור מיוחד.

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים


מוזמנים לעקוב אחרינו