קורס DJ לנוער עם דיג׳יי אוסקה

תמיד הסתכלתם על ה־DJ ורציתם גם? רוצים גם אתם להרקיד אנשים במסיבה? בקורס DJ תוכלו לקבל את כל הכלים.

קורס DJ של רימון הופך את המשתתפים לדיג'יים מקצועיים שיכולים לנהל סט לגמרי בעצמם. בואו לקורס שילמד אתכם על עולם התקלוט, על הציוד והכלים שעומדים לרשות הדיג'יי, איך לבחור שירים ולקלוע לטעם הקהל ואיך מפתחים זהות מוסיקלית כדיג'יי. את הקורס מעבירה DJ OSKA (לי אוסי) DJ פעילה שמתקלטת במועדונים הנחשבים בתל אביב ובארץ כולה, מרצה ברימון, מפיקה מוסיקלית ויוצרת. 

עבודת הדיג'יי יכולה לגרום לערב להיות חוויה בלתי נשכחת. אנחנו הדיג'יים נותנים לאנשים את החוויה המושלמת וממלאים את החלל והרגעים באווירה שתחבר להם את קצוות הסיפור. אנחנו שם ברגעים הכי חשובים.

נער בקורס דיג׳יימועד פתיחה: יעודכן בהמשך.
משך הקורס: 14 מפגשים 
מועדי הקורס: ימי ד׳ 17:00-20:00
גילאים: כיתות ז׳-יב׳
מיקום: מרכז רימון – היכל התרבות פתח תקווה
דרישות קדם: אנגלית בסיסית, ידע בסיסי בהפעלת מחשב
ציוד נדרש: אוזניות עם מתאם PL גדול + 2 דיסק און קי

כחלק מההשתתפות בקורס ינתנו זמני תרגול במהלך השבוע בהם ניתן להגיע ולתרגל בחדר הטכנולוגי.
מספר המקומות מוגבל.

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  djמה נלמד בקורס?

  על מנחת הקורס, לי אוסי – DJ Oska:
  DJ, מפיקה מוסיקלית, מוסיקאית ויוצרת אלקטרוני. עוסקת במוסיקה כבר מגיל 12 ומתקלטת ב4 השנים האחרונות במועדונים בתל אביב ובארץ כולה. בוגרת מסלול הפקה אלקטרונית בבי"ס למוסיקה רימון ומגמת מוסיקה ב״רבין״ בהובלת הג׳אזיסט עמית פרידמן. לי אוסי היא חלק מנבחרת הדיג׳ייז של קאמפ הסאונד המוביל Rabbits In The Sand במידברן. בולטת בקהילה הגאה (ניגנה בליינים כמו האוויטה, קאלט , טאצ׳, פאג ועוד…) ומזה שלוש שנים מעורבת בחיי הלילה של תל אביב. היתה שותפה ודיג׳יי בליין מסיבות במועדון הבלוק האגדי, חלק מקבוצת ה”בור” המתפתחים ומובילים ליין חודשי באלפאבת ובברייקפסט .
  ניגנה במועדונים: הבלוק, אלפאבת, ברייקפסט, בוטלג, פסאז, בית מעריב, ספוטניק, כולי עלמא, בית הפסנתר, דופלקס, לוסט פנדה. חתומה באחת חברות הדיג׳ייז המובילות ״מוסיקה פלוס״ אצל אלה גוטמן . מופיעה בחו״ל והספיקה לכבוש מועדונים מובילים בהודו ובברלין. מככבת באופן קבוע בערוץ הדיג׳ייז של 99FM עם חשיפה ענקית לסטים שלה, הנחתה שידורים בתחום המוסיקה האלק׳ יחד עם לייב סט ב88FM ורדיו קול הנגב.

   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות