"מהסקיצה לפלייליסט" עם המפיק המוסיקלי תמיר קליסקי

אדם מקליט שירה באולפן

כותבים שירים ורוצים לקחת אותם צעד אחד קדימה? רוצים לממש את השירים שלכם ולהביא אותם למצב שהם מוכנים להשמעה במדיות השונות? סדנה "מסקיצה לפלייליסט" ברימון בהנחיית המפיק המוסיקלי, הקלידן וחבר להקת אתניקס, תמיר קליסקי, היא המקום בשבילכם!

במהלך הסדנה ניקח את השירים שלכם מרמת הסקיצה של שירה וגיטרה, שירה ופסנתר, לשיר מופק, מוקלט ומוכן להשמעה. נלמד את העקרונות לכתיבת שירים, נעבוד עם מפיקים מוסיקליים, נכין סקיצות, נכנס להקליט באולפן, נעבוד על מיקס עד לקבלת התוצאה הסופית –  שיר מוגמר בתצורה שיכולה לעלות לכל הפלטפורמות, יוטיוב, ספוטיפיי, רדיו וכד'. הסדנה תתקיים במיטב הכיתות והאולפנים של בית ספר רימון למוסיקה.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 15 מפגשים שבועיים של שעתיים וחצי
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך

ניתן לשלם עבור הקורס באמצעות הפיקדון הצבאי.


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  הנושאים שיילמדו בקורס:

  על מנחה הקורס: תמיר קליסקי

  תמיר קליסקיקליסקי, מפיק מוסיקלי וחבר להקת אתניקס, הוא בן המחזור הראשון של בית הספר רימון. תוך כדי לימודיו בתחילת 1988 הפיק מוזיקלית את להקת מנגו בלהיט "גרה בשנקין".
  בסוף שנת 1988 הקימו קליסקי ויועד נבו, יחד עם זאב נחמה, את להקת אתניקס. הלהקה חתמה על חוזה הקלטות עם חברת התקליטים "הליקון" ותקליט השדרים הראשון שלה, "אין לאן ללכת", יצא לאור בספטמבר 1989. אחריו יצאו "מושיטה" בדצמבר 1989, ו"ציפור מדבר", שיצא לאור במרץ 1990 וזכה להצלחה. אלבומם הראשון, "אתני
  X", ראה אור ביוני 1990. אחר כך עזב יועד נבו את הלהקה, וקליסקי הוא אחד היוצרים המרכזיים בה.
  שלושת האלבומים שיצרו קליסקי ונחמה לאייל גולן, "בלעדייך", "חייל של אהבה" ו"הסתכלי אלי"ף הנפיקו להיטי זהב רבים אשר יחד עם "התמונות שבאלבום" שיצרו לחיים משה, זיכו אותם בשלושה פרסי אקו"ם ליצירה מקורית.
  קליסקי הלחין ועיבד מאות שירים באתניקס, התמחה כמפיק מוזיקלי של אלבומים לזמרים רבים, ביניהם שירים שהלחין עבור הזמר אייל גולן כמו "צאי אל החלון", "יפה שלי" או האלבום "בת הקוסם", אלבומה השני של שרון חזיז, או "בושם צרפתי" שירה של שרית חדד, ושירים לזמרים נוספים כמו חיים משה, ריטה, ואחרים.
  במשך כל השנים הקפיד קליסקי לעבוד עם יוצרים צעירים, לייעץ ולכוון, ושיתף פעולה עם בית ספר רימון בפרוייקטים שונים וכמרצה אורח.


   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

    

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות