יסודות בהרמוניה למאלתרים ולמלחינים

קורס הרמוניה מוזיקלית בהנחיית עמיקם קימלמן

ההרמוניה כ"מכשיר" עיקרי בעיבוד, הלחנה ואילתור.
צעדים ראשונים בהכרת הדרגות בסולמות המג'וריים והמינוריים ותחליפיהן, התאמת מודוסים וסולמות לאקורדים ולמהלכים הרמוניים, שימוש בצלילי מתח ולימוד עקרונות הרמוניה מוזיקלית והירמון מחדש של לחנים בסגנונות הג'אז והמוזיקה הקלה.

ידע נדרש: נדרשת היכרות עם מרווחים, סולמות מג'ורים ומינורים, ידע בסיסי בקריאת מלודיה מבחינה רתמית ומלודית (סולפג') וידע בסיסי בנגינה בפסנתר או בגיטרה.
מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 14 מפגשים של שעה וחצי

זכאות לגמול השתלמות – מורים מוסמכים למוסיקה המלמדים במסגרות השונות של משרד החינוך (בתי ספר, מגמות למוסיקה וקונסרבטוריונים) זכאים לגמל השתלמות עבור לימוד וסיום בהצלחה של הקורסים 'הרמוניה מוסיקלית של הג'אז והמוסיקה הקלה', ו'עיבוד' הניתנים בבית ספר רימון. על כל מורה הנרשם לקורסים הנ'ל להעביר אסמכתא על הרשמתו לקורס למפקח על המוזיקה במשרד החינוך במייל betsalelku@education.gov.il כדי לקבל הנחיות ואישור לצרכי גמל השתלמות. קבלת הגמל כפופה לנוכחות בכל מפגשי הקורס וסיומו בהצלחה.

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מתעניינים בלימודי מוזיקה לאלתור, הלחנה, שירה, תאוריה מוזיקלית ועוד? לרשימת לימודי המוזיקה

  * פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים

  קורס הרמוניה מוזיקליתמנחה הקורס: עמיקם קימלמן
  סקסופוניסט, מלחין ומעבד. בוגר האקדמיה למוזיקה ע”ש רובין באוניברסיטת ת”א. בוגר Berklee College of Music בבוסטון, ארה’ב. ניגן, הלחין ועיבד ליעל לוי, גרי אקשטיין, יהורם גאון, הכל עובר חביבי, אלון אוליארצ´יק, שלום חנוך, רמי קליינשטיין, נורית גלרון, מארינה מקסימיליאן בלומין, מיקי קם, אפרת גוש ואחרים. הלחין ועיבד לתוכניות טלוויזיה ורדיו, לתזמורת הפילהרמונית הישראלית, לסימפונייטה רעננה ולסינפונייטה הישראלית- באר שבע. כתב מוזיקה למופע “הקברט של הליקון” במסגרת פסטיבל ישראלו לסרט “קיץ אצל אריקה”. הופיע עם אמני הג’אז לו סולוף, ג’ואן ברקין, ג’ף ברלין, לו מאריני, שילה ג’ורדן, איניאקי סנדובל, בילי קובהם, מייק דלפרו, ז’אן לולוניון, פרנק אמסלם וה- New York Voices. היה חבר בלהקות הג´אז המיתולוגית “משיכת יתר” ובHard Jazz Knights והנהיג את חמישיית הג´אז The Human Factory . הופיע בפסטיבלי ג´אז בגרמניה, דרום אפריקה, הונגריה, אזרביג’אן וקזחסטן וברחבי ישראל. באוקטובר 2010 יצא לאור אלבום חדש, בעיבודו ובביצועו, ובו נעימותיו הגדולות של היוצר מיקי גבריאלוב. מנצח ומנהל מוזיקלי של “תזמורת הג´אז של תל אביב”, מנהל אמנותי של לייבל הג´אז הישראלי Jazz 972 וכיהן כמנהלו הכללי והאקדמי של בית הספר רימון. במשך 24 שנים ומכהן כמנהל מגמת המוסיקה של התיכון האזורי ‘נווה הבשור’. יזם ומנהל את פסטיבל “יפו-ג’אז”.

  לאתר של עמיקם
  צפו בסרטון

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   מוזמנים לעקוב אחרינו

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה