תוכנית המצוינות לנגני ג׳אז צעירים

תוכנית המצוינות של בית ספר רימון לנגני ג'אז צעירים

בית ספר רימון פותח את המחזור הרביעי של התכנית להכשרת מוזיקאי ג'אז צעירים המיועדת לקבוצה נבחרת של נגנים צעירים בגילאים 14-17 שיעברו תהליך בו תשודרגנה מיומנויות הביצוע והתיאוריה שלהם בתחום הג'אז.
במהלך התכנית ילמדו המשתתפים אלתור והרמוניה של הג'אז וישתתפו באנסמבל בסגנון ג'אז.

תאריך פתיחה: יעודכן בקרוב
המפגשים יתקיימו פעם בשבוע בימי שני, במשך 6 שעות בין השעות 16:00-22:00

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון  נוער סקסופון ג׳אז

  את התוכנית מוביל המוזיקאי עמיקם קימלמן יחד עם ראש מסלול הג’אז אינסטיטוט של רימון הפסנתרן רונן שמואלי, הטרומבוניסט יונתן וולצ'וק והפסנתרן אסף פינקלשטיין

  במהלכה תפגוש הקבוצה מוזיקאי ג'אז מובילים שיעבירו כיתות אמן, ההרכבים יקליטו באולפן ההקלטות המשוכלל שלנו ברימון ויופיעו בקמפוס רימון.

  ג׳אז אינסטיטיוט רונן שמואלי

  התוכנית יוצרת הזדמנות נהדרת עבור מוזיקאים צעירים לפגוש אנשים כמוהם מכל רחבי הארץ וכמובן להיחשף לעולם הג'אז בצורה מתודית, מקצועית וגם חופשית ופלורליסטית.

  על המועמדים להוכיח כישורי נגינה סבירים הכוללים טכניקה ויכולות קריאה סבירות, יכולת להתמודד באלתור עם מהלכים הרמוניים של סטנדרטים וכמובן גישה לג'אז שמתבטאת ביכולות נגינה  ב- swing ו- Latin.

  מוזיקאים צעירים המעוניינים להשתתף בפרויקט, מתבקשים למלא שאלון לשלוח לינקים, על פי ההנחיות המפורטות,
  במסמך המצורף ליחידה ללימודי החוץ של בית הספר רימון בכתובת: rimonexternal@gmail.com.

  מנהל התוכנית: עמיקם קימלמן
  עמיקם קימלמןסקסופוניסט, מלחין ומעבד. בוגר האקדמיה למוזיקה ע"ש רובין באוניברסיטת ת"א. בוגר Berklee College of Music בבוסטון, ארה'ב. ניגן, הלחין ועיבד ליעל לוי, גרי אקשטיין, יהורם גאון, הכל עובר חביבי, אלון אוליארצ´יק, שלום חנוך, רמי קליינשטיין, נורית גלרון, מארינה מקסימיליאן בלומין, מיקי קם, אפרת גוש ואחרים. הלחין ועיבד לתוכניות טלוויזיה ורדיו, לתזמורת הפילהרמונית הישראלית, לסימפונייטה רעננה ולסינפונייטה הישראלית- באר שבע. כתב מוזיקה למופע

  "הקברט של הליקון" במסגרת פסטיבל ישראלו לסרט "קיץ אצל אריקה". הופיע עם אמני הג'אז לו סולוף, ג'ואן ברקין, ג'ף ברלין, לו מאריני, שילה ג'ורדן, איניאקי סנדובל, בילי קובהם, מייק דלפרו, ז'אן לולוניון, פרנק אמסלם וה- New York Voices. היה חבר בלהקות הג´אז המיתולוגית "משיכת יתר" ובHard Jazz Knights והנהיג את חמישיית הג´אז The Human Factory. הופיע בפסטיבלי ג´אז בגרמניה, דרום אפריקה, הונגריה, אזרביג'אן וקזחסטן וברחבי ישראל. באוקטובר 2010 יצא לאור אלבום חדש, בעיבודו ובביצועו, ובו נעימותיו הגדולות של היוצר מיקי גבריאלוב. מנצח ומנהל מוזיקלי של "תזמורת הג´אז של תל אביב", מנהל אמנותי של לייבל הג´אז הישראליJazz 972 וכיהן כמנהלו הכללי והאקדמי של בית הספר רימון. במשך 24 שנים ומכהן כמנהל מגמת המוסיקה של התיכון האזורי 'נווה הבשור'.


  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות