קורס לביצוע שירי מחזמר ותיאטרון

בקורס ביצוע שירי מחזמר ותיאטרון בהנחיית תמי קצין נשתמש בשירי מחזות הזמר על מנת לפתח ולהעשיר את המשתתפים כפרפורמרים, לפרוץ גבולות בהגשה שלנו ולגלות כיצד למצוא את עצמכם דרך הדמויות. הקורס מלמד שיטה פשוטה ויעילה באמצעותה תוכלו לתרגל בעבודה על כל שיר ומכל סגנון מוסיקלי. עבודה בדרך זו מקנה ביטחון רב בתהליך שכן אפשר לסמוך עליו שתמיד יעבוד, בכל שיר ולכל סוג של הופעה. 

במהלך הקורס תתקיים כיתת אמן עם אמן או במאי מעולם המחזמר. בסופו של הקורס תהיה הופעה של כל משתתפי הקורס מול קרוביהם.

הקורס מיועד לזמרים, שחקנים ורקדנים שיודעים לשיר ואוהבים את סגנון המחזמר.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 12 מפגשים + מופע סיום
מיקום
: קמפוס רימון בעכו – היכל התרבות, רחוב גיבורי סיני 24 עכו

הקורס יעסוק במגוון נושאים, ביניהם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  אופן הלימוד בקורס יעשה ע"י הרצאות קצרות, תרגילים הכוללים עבודה פיסית וקולית באימפרוביזציה ויישום בעבודה מעשית על שירי מחזמר. הדגש מושם על התפתחות אישית של כל תלמיד בהתאם לרמה בה הוא נמצא כרגע. משתתפי הקורס מבצעים את השיר עליו הם עובדים מול הכיתה ומקבלים משוב ודרכים להתקדמות.

  מה נדרש מהמשתתפים בנוסף למפגשים השבועיים ברימון?
  בכל שבוע יהיו משימות-בית שעל המשתתפים למלא ע"י כתיבה, שליחת עבודות במייל למורה ואימון מעשי על התרגילים.

  המלצה של משתתפת בקורס: "תענוג להגיע לכתה ולפגוש בפנייך המאירות עם הניצוץ הילדי התמידי בעינייך – וזאת יחד עם מקצועיות שאיננה ניתנת לערעור – למדנו ממך כל-כך הרבה השנה! היכולת שלך להיות תמיד סקרנית ומעוניינת, התבונה שלך, ההומור, חדות העין, העומק שבך – כל זאת ועוד הן כמתנות שיש לך ושאת מעניקה לעולם בכל יום מחדש". (טליה אלקיים, בשם קורס שיר מחזמר)

  מנחת הקורס: תמי קצין
  מורה לפיתוח קול, מלמדת הוראת פיתוח קול לזמרים, ביצוע שירי מחזמר ומנהלת הרכבים קוליים. מלמדת בבי"ס "רימון" מעל ל-30 שנים. בעלת תואר BA  במוזיקה מאוניברסיטת אריזונה, חוג משנה – משחק.למדה פיתוח קול אצל רחל הוכמן ובבית הספר רימון. השתלמה בשיטת ג´ו אסטיל באנגליה, שיטת  Somatic Voicework  עם Jeanette LoVetri בארה"ב, קורס אקוסטיקה של הקול עם Yohan Sundberg בשבדיה, קורס בנושא מדע הקול באנגליה עם Kerrie Obert. עברה השתלמויות רבות בתחום השירה בתיאטרון, כולל קורס בימוי.
  מנהלת מוזיקלית של הרכבים לשירי מחזמר "מיוזיקה" ו"מיוזיקנטו".ניהלה מוזיקלית את הקברט הסטירי “החטא השביעי”, את המקהלה ב”פורגי ובס” עם התזמורת הקאמרית הקיבוצית ובפרויקטים קוליים בארועים שונים.
  לימדה בסטודיו למשחק של ניסן נתיב, בסמינר הקיבוצים, בתיכונים “תלמה ילין” ו”מטרו ווסט” ובסדנאות נוער שונות.
  לימדה פיתוח קול במספר חבורות זמר וניהלה כמה מהן מוזיקלית. עבדה בתחום העבודה הקולית וההגשה בתאטרון. מחברת ספר להוראת פיתוח הקול שיצא לאור לאחרונה, "לעלות אוקטבה – ארגז הכלים המקצועי למורה לפיתוח הקול".

   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות