ראפ והיפ הופ עם סגול 59 וראפרים אורחים

הופעת ראפ בבארביבואו להשתתף בקורס המעמיק והמקיף ביותר בישראל בתחום הראפ וההיפ הופ, לקבל כלים שיעזרו למקסם את היכולות שלכם כראפרים, להשתפר בכתיבה, בביצוע והיכולות הופעה, ולהשתתף בכיתות אמן עם כמה מהאמנים המובילים בסצנת הראפ, בהנחייתו של סגול 59 (חן רותם) מהראפרים המנוסים והמוערכים ביותר בישראל. בסיום הקורס תקליטו את השיר שלכם באולפן ותבצעו אותו מול קהל במופע סיום על במת רימון.

בין הנושאים שיילמדו:
קצב, דיקציה ונשימה נכונה, מיומנויות שפה, כתיבה וחריזה, עקרונות ביצוע באולפן ועל הבמה, אילתור פריסטייל, היסטוריה מוסיקלית ותרבות ההיפ הופ – אמנים וסגנונות בולטים בתחום.

רביד פלוטניק וסגול 59

סגול 59 עם רביד פלוטניק שהתארח בקורס

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס:
13 מפגשים של שעתיים + מופע סיום

במחזורים הקודמים התארחו אצלנו רביד פלוטניק, טונה, שאנן סטריט, טדי נגוסה, אורי שוחט, די ג'יי מש, לוקץ', כהן, צוקוש, שגיא דהן "הפטרון" ורבים אחרים.

גם השנה, נקיים בקורס מפגשים ייחודיים וכיתות אמן של דמויות מובילות בסצינת הראפ וההיפ הופ בישראל:

טונה וסגול 59

סגול 59 עם טונה שהתארח בקורס

שגיא דהן הידוע גם כ״הפטרון״, והחל את דרכו כראפר וכמפיק, הוא כיום מנהל הצגה ומנהל הפקה של אמני ההיפ הופ הגדולים בישראל: רביד פלוטניק, לוקץ׳, שאזאמאט, בר צברי, כהן את מושון ורבים אחרים. הוא ניהל את ההופעות ההיסטוריות המשותפות של טונה ורביד פלוטניק באמפי פארק ראשל"צ, את מופעיו של דניס לויד בהיכל מנורה, את מופעי "ליל המיקרופונים" רבי המשתתפים ברדינג 3 ועוד.

מאור אשכנזי אחד הראפרים הצעירים המצליחים והאהובים כיום בישראל, מאור פרץ לתודעה עם השיר "טיפשים וצעירים", שהגיע במהירות ליותר מ- 2.5 מיליון צפיות ביוטיוב. אחריו הגיעו להיטים דוגמת "כבוד" (3.7 מיליון צפיות), "אופנוע", "השיר של נועם", "חיכיתי" ועוד. מאור הוא בוגר מחזור א' של קורס ראפ והיפ הופ בלימודי החוץ של רימון בהנחיית סגול 59, שם גם כתב את שיריו הראשונים.

יוסי פיין הבסיסט, המוזיקאי והמפיק המוסיקלי המוערך, שהקריירה שלו שלובה בהתפתחות הראפ והגרוב בישראל. הוא הפיק אלבומים מכוננים לנייג'ל האדמו"ר, שב"ק ס' והדג נחש, ניגן עם דייויד בואי, לו ריד ו-Naughty By Nature, הוביל את ההרכבים Ex-Centric Sound System ו -The Blue Desert וניגן באלבומי מופת רבים. בשנים האחרונות מלמד ברימון ומכהן כמנהל האמנותי של פסטיבל 'ג'אז בים האדום'.

 

Screen Shot 2018-01-25 at 13.31.44בין נושאי הלימוד בקורס:

 

כנסו לפלייליסט יוטיוב של שירים שכתבו בוגרי הקורס, מהמחזורים השונים.
חלקם נכתבו ונוצרו ממש במהלך הקורס עצמו וחלקם אחריו.

 


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   

  מנחה הקורס, סגול 59 עם טדי נגוסה ונצ'י נצ' – כהרף עין:

  בוגר הקורס, רוישה – אין שום בעיה:

  בוגר הקורס, מאור אשכנזי – טיפשים וצעירים:

  סגול 59מנחה הקורס:
  סגול 59 (חן רותם), הראפר שרביד פלוטניק קרא לו "היפ הופ אינשטיין, הקינג של הפאנצ'ליין" הוא מהראפרים הוותיקים והמוערכים בישראל, עם קריירה שנמשכת כבר יותר מ-20 שנה, כולל אלבומים ושיתופי פעולה רבים עם אמנים דוגמת שאנן סטריט, אקו, פלד ואורטגה, מיכאל סוויסה, לוקץ', טדי נגוסה, ג'ני פנקין, רביד פלוטניק ורבים אחרים ומפיקים דוגמת אורי שוחט, יוסי פיין, שקל, די ג'יי מש, סאבו, מיכאל כהן ועוד. סגול מופיע רבות בארץ וברחבי העולם ומלמד ברימון משנת 2017.

  הקורס יארח שלוש כיתות אמן של ראפרים ומפיקים מובילים בסצינת הראפ וההיפ הופ בישראל

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר:

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  Posted by ‎Rimon music school רימון בי"ס למוזיקה‎ on Sunday, February 9, 2020

   

  תגובות מטורפות לקורס!

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות