ראפ והיפ הופ עם סגול 59 וראפרים אורחים

אז אתם משתתפים במעגלי פריסטייל, מקליטים בבית של חבר, שרים ומופיעים פה ושם אבל עדיין מרגישים תקועים עם היכולות שלכם?
רוצים לקחת את הראפ שלכם לרמה אחרת?
בואו לקבל כלים שיעזרו למקסם את היכולות שלכם כראפרים, למצוא את ה'פלואו' ככותבים ומוסיקאים ולהשתתף בכיתות אמן עם כמה מהראפרים והמפיקים המובילים בסצנת הראפ – כל זאת ועוד בהנחייתו של אחד הראפרים המנוסים והמוערכים בישראל סגול 59 (חן רותם).
בקורס המקיף והמקצועי ביותר בארץ לראפ והיפ-הופ תקבלו מגוון מיומנויות לכתיבה, ביצוע, והופעה בימתית. בסוף הקורס תקליטו את השירים באולפן ותופיעו עמם על במה במופע סיום.

במחזורים הקודמים התארחנו אצלנו רביד פלוטניק, טונה, שאנן סטריט, טדי נגוסה, אורי שוחט, די ג'יי מש, לוקץ', כהן ורבים אחרים.

בין הנושאים שיילמדו: קצב, דיקציה ונשימה נכונה, מיומנויות שפה, כתיבה וחריזה, עקרונות ביצוע באולפן ועל הבמה, אילתור פריסטייל, היסטוריה מוסיקלית ותרבות ההיפ הופ – אמנים וסגנונות בולטים בתחום.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 
13 מפגשים שבועיים ומופע סיום

*פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים.

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  נצ׳י נצ׳ נצי נץבין הנושאים שיילמדו בסדנה:

  כנסו לפלייליסט יוטיוב של שירים שכתבו בוגרי הקורס, מהמחזורים השונים.
  חלקם נכתבו ונוצרו ממש במהלך הקורס עצמו וחלקם אחריו.

  מנחה הקורס, סגול 59 עם טדי נגוסה ונצ'י נצ' – כהרף עין:

  בוגר הקורס, רוישה – אין שום בעיה:

  בוגר הקורס, מאור אשכנזי – טיפשים וצעירים:

  סגול יחידה 59 ראפמנחה הקורס: סגול 59 (חן רותם) סגול 59 הוא אחד הראפרים הוותיקים בישראל. אלבום הבכורה שלו, “התקופה הכחולה”, יצא בשנת 2000 בלייבל הירושלמי “פאקט רקורדס” ונחשב לאלבום הראשון של ראפר סולן שיצא בישראל. אחריו הופיעו האלבומים “איפה טעינו”, “שני הצדדים של סגול 59”, “היפ הופ אינשטיין” ו"תעשו מקום". סגול היה חתום בחברות אן.אמ.סי, התו השמיני ובחברת התקליטים הניו יורקית JDub Records. הוא הוציא שני מיקסטייפים (“רמיקסים 2000-2010” ו"תשאירו משהו לאורחים") ושיתף פעולה עם מגוון רחב של אמנים מתחומי הראפ (שאנן סטריט, נצ'י נצ', פלד ואורטגה, שי 360, וולקן, תאמר נפאר, סאז, לוקץ', הראפר הניו יורקי האגדי Kool G Rap) מתחום הרוק (דן תורן, גבע אלון, רונה קינן, פוליאנה פרנק, סיוון טלמור, רד באנד) ואף מתחום הג'אז (אלברט בגר).

  בנוסף, סגול כתב שירים לרעות יהודאי ולמירי אלוני, הוציא אלבום בלוז בשם “עוד נוסע אחד” ואלבום מחווה בעברית לשירי להקת הגרייטפול דד. סגול הופיע ומופיע רבות בחו"ל, בעיקר בארה"ב ובאירופה. סגול מרצה על מוסיקה ותרבות במסגרות שונות, משמש כמבקר המוסיקה באתר “עכבר העיר” ומפעיל את הבלוג “59 מילים”.

  הקורס יארח שלוש כיתות אמן של ראפרים ומפיקים מובילים בסצינת הראפ וההיפ הופ בישראל

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר:

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  Posted by ‎Rimon music school רימון בי"ס למוזיקה‎ on Sunday, February 9, 2020

   

  תגובות מטורפות לקורס!

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   מוזמנים לעקוב אחרינו

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה