ראפ והיפ הופ עם סגול 59 וראפרים אורחים

בואו להשתתף בקורס המעמיק והמקיף ביותר בישראל בתחום הראפ וההיפ הופ, לקבל כלים שיעזרו למקסם את היכולות שלכם כראפרים, להשתפר בכתיבה, בביצוע והיכולות הופעה, ולהשתתף בכיתות אמן עם כמה מהאמנים המובילים בסצנת הראפ, בהנחייתו של סגול 59 (חן רותם) מהראפרים המנוסים והמוערכים ביותר בישראל. בסיום הקורס תקליטו את השיר שלכם באולפן ותבצעו אותו מול קהל במופע סיום על במת רימון.

במחזורים הקודמים התארחו אצלנו רביד פלוטניק, טונה, שאנן סטריט, טדי נגוסה, אורי שוחט, די ג’יי מש, לוקץ’, כהן ורבים אחרים.

בין הנושאים שיילמדו: קצב, דיקציה ונשימה נכונה, מיומנויות שפה, כתיבה וחריזה, עקרונות ביצוע באולפן ועל הבמה, אילתור פריסטייל, היסטוריה מוסיקלית ותרבות ההיפ הופ – אמנים וסגנונות בולטים בתחום.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 
13 מפגשים שבועיים ומופע סיום

*פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים.

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  נצ׳י נצ׳ נצי נץ

   

  בין נושאי הלימוד בקורס:

  בקורס הקרוב נארח את:

  לוקץ’
  איתי לוקץ’ הוא לא רק מאמנים הוותיקים ומצליחים ביותר בסצינה, הוא גם אושיית רשת, שחקן, במאי קליפים, מבקר מסעדות ואיש עסקים. אבל לפני הכל הוא ראפר וכותב מוכשר, שמצליח כבר שנים להלהיב קהלים עם המנוני ראפ קליטים ולהתחבר לכל סגנון מוסיקלי שקיים בסביבה.

  צוקוש
  צוקוש (עילי רביב) הוא ראפר ואחד מהמפיקים המוזיקליים העסוקים והפוריים ביותר של השנים האחרונות, כולל שיתופי פעולה עם שחר סאול, שרק, סוויסה, וייב איש ורבים אחרים. לאחרונה פתח גם בקריירת משחק בקולנוע, בסרט הקומי “עולה לראש”.

  שגיא דהן “הפטרון”
  ראפר ומפיק מוכשר, כיום שגיא הוא מנהל אמנים, מפיק ומנהל ההצגה של השמות הגדולים ביותר בהיפ הופ הישראלי: רביד פלוטניק, טונה, לוקץ’ ועוד, כולל מופעים בהיכל נוקיה, אמפי קיסריה, אמפי שוני, לייב פארק, בארבי, רדינג 3 ופסטיבלים שונים. שגיא עובד גם עם אמנים שנמצאים בדרכם למעלה ביניהם רון חיון, שאזאמאט ומבוא הדודאים, ותורם מנסיונו הרב לעשרות ראפרים ואמנים אחרים.

  כנסו לפלייליסט יוטיוב של שירים שכתבו בוגרי הקורס, מהמחזורים השונים.
  חלקם נכתבו ונוצרו ממש במהלך הקורס עצמו וחלקם אחריו.

  מנחה הקורס, סגול 59 עם טדי נגוסה ונצ’י נצ’ – כהרף עין:

  בוגר הקורס, רוישה – אין שום בעיה:

  בוגר הקורס, מאור אשכנזי – טיפשים וצעירים:

  סגול 59מנחה הקורס:
  סגול 59 (חן רותם), הראפר שרביד פלוטניק קרא לו “היפ הופ אינשטיין, הקינג של הפאנצ’ליין” הוא מהראפרים הוותיקים והמוערכים בישראל, עם קריירה שנמשכת כבר יותר מ-20 שנה, כולל אלבומים ושיתופי פעולה רבים עם אמנים דוגמת שאנן סטריט, אקו, פלד ואורטגה, מיכאל סוויסה, לוקץ’, טדי נגוסה, ג’ני פנקין, רביד פלוטניק ורבים אחרים ומפיקים דוגמת אורי שוחט, יוסי פיין, שקל, די ג’יי מש, סאבו, מיכאל כהן ועוד. סגול מופיע רבות בארץ וברחבי העולם ומלמד ברימון משנת 2017.

  הקורס יארח שלוש כיתות אמן של ראפרים ומפיקים מובילים בסצינת הראפ וההיפ הופ בישראל

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר:

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  שאנן סטריט מתארח בקורס ראפ והיפ הופ בהנחיית סגול 59 בלימודי החוץ של רימון, ומספר על תחילת הדרך של הדג נחש ועל הפקת שלום סלאם פיס וכל היתר.

  Posted by ‎Rimon music school רימון בי”ס למוזיקה‎ on Sunday, February 9, 2020

   

  תגובות מטורפות לקורס!

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה