קורס הקלטת שירה באולפן

ישנם מספר דברים החשובים לזמר לדעת לפני שהוא נכנס לאולפן ההקלטות בכדי להגיע לתוצאה הכי טובה, להוציא את עצמו הכי טוב שניתן ובכדי לחסוך בשעות אולפן.
קורס הקלטת שירה באולפן עוזר לזמרים למקסם את יכולותיהם כזמרים ולשיר טוב יותר – הן באולפן והן מחוצה לו. המשתתפים בקורס ייקחו חלק פעיל כזמרים באולפן ההקלטות ובמקביל ילמדו יותר לעומק מה עומד מאחורי עבודת האולפן.
לא מספיק רק לדעת לשיר, חשוב לדעת מה קורה מאחורי הקלעים, עוד לפני שמגיעים לאולפן, לשלוט במושגים ולהבין איך הדברים עובדים: איך לעמוד מול מיקרופון, איך לתקשר עם טכנאי ההקלטה, להבין את ההבדל שבין הקלטה באולפן לבין ההופעה החיה ועוד, ואז כשמגיעים לסיטואציה של הקלטת שירה או הופעה, יכולים להפגין שליטה ומיומנות!

הלמידה בקורס נעשית תוך צפייה בהדגמות ובהדגמה אישית של כל משתתף.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
מועדי הקורס : יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 12 מפגשים שבועיים

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  הנושאים שילמדו בקורס:

  לרימון יש כיום אולפני הקלטה מקצועיים המאובזרים בציוד יוקרתי וחדש המאפשר הקלטה לכל מטרה.

  אנו מזמינים אתכם זמרים, מי שאוהב לשיר ורוצה להתנסות וללמוד להקליט שירה באולפן לקורס "הקלטת שירה באולפן" – זה המקום הנכון לעשות זאת!

  2-רעות-יהודאיעל מנחת הקורס רעות יהודאי – מוזיקאית וזמרת יוצרת, בוגרת ביה״ס רימון.

  לאחר דואט הלהיט "דבש הכל דבש" הוציאה לאור שני אלבומי סולו מקוריים. כזמרת הופיעה ומופיעה בארץ ובחו"ל עם אמנים כמו גליקריה, דוד ד'אור, ארקדי דוכין, להקת ברמודה, להקת ווטרלו ועוד הרכבים מגוונים נוספים. בנוסף, מנהלת אולפן ביתי, בו פעילה בתחומי העיבוד וההפקה המוסיקלית, כותבת ומלחינה דרך יוצרים כמו שמרית אור, ברק פלדמן, ארז ברזוליק ושלומית אהרון. רעות מלמדת הפקה מוסיקלית בביה"ס רימון בשנים האחרונות, ובאה במגע עם אמנים רבים מתחום המוזיקה בארץ.

   

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות