קורס מיומנות שירה לזמרים/ות

שרים בעיקר באמבטיה? זה הזמן לסגור את הברז ולפתוח את המיקרופון! 

נערות שרות בקייטנות המוסיקההצטרפו לקורס "מיומנות שירה לזמרים" העוסק בפיתוח מיומנויות שירה והופעה על במה, הקורס מיועד לזמרים/ות מתחילים שרוצים לקבל כלים מקצועיים ומעשיים ולקחת את האהבה שלהם לשלב הבא. 
קורס מעשי לשירה שמטרתו להכשיר את הזמר באופן מקצועי וללמדו כיצד להביא את אישיותו לביטוי קולי ובימתי. בקורס נגלה את אופיו וקולו הייחודי של כל זמר, נעבוד על שימוש נכון במוסיקליות ובגוונים קוליים כדי לספר סיפור.
כל משתתף ילמד איך לפתח אינטרפרטציה אישית הנכונה רק לו ויכיר לעומק את מערכת הקול שלו, יתנסה במגוון סגנונות מוסיקליים, יעבוד על הופעה בימתית באופן פסיכולוגי ופרקטי תוך חיזוק הביטחון העצמי, צבירת ניסיון על הבמה ופיתוח תקשורת טובה עם הקהל. נכיר מונחים מוסיקליים מקצועיים, נעבוד על הגשת שיר תוך עבודה על ניתוח הטקסט וביטוי רגשי שלו ונקבל כלים לטכניקה קולית ושמירה על בריאות הקול. העבודה תיעשה באופן פרטני בסגנון מאסטר קלאס מול שאר המשתתפים הלמדים מהצפייה ומקבלים הזדמנות לצבור שעות טיסה של ניסיון בימתי כשיופיעו כל שבוע מול חבריהם לכיתה. בסיום הקורס יערך מופע סיום בהשתתפות תלמידי הקורס.

את הקורס לגילאי כיתות ט'-יב' מנחה הזמרת והשחקנית מרגנית שעיה, בוגרת רימון. 
את הקורס לגילאי כיתות ו'-ח' תנחה מוסיקאית, זמרת יוצרת ומורה לפיתוח קול, מיה בללי.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
משך הקורס: 15 מפגשים + מופע סיום
מועדי הקורס:
לגילאי כיתות ו׳-ח׳:
יעודכן בהמשך
לגילאי כיתות ט׳-יב׳:
יעודכן בהמשך
מיקום: מרכז רימון – היכל התרבות פתח תקווה
תנאי קבלה:
מילוי טופס הרשמה + שליחת סרטון קבלה לקורס

הרשמה מותנית במבדק התאמה:

 1. מלאו את טופס רישום – גילאי כיתות ו' – ח'. או את טופס רישום – גילאי כיתות ט' – יב'.
 2. בטופס יש לצרף קטע שירה: סרטון עם לפחות בית + פזמון המדגימים בצורה הטובה ביותר את יכולתכם והרמה המוסיקלית שלכם. יש לבצע את השיר עם פלייבק (ניתן למצוא ביוטיוב לכמעט הכל!) או ליווי כלי ולצלם את הסרטון במצלמת פלאפון פשוטה (קטעים שהוקלטו / הוסרטו / עברו עריכה באולפן ביתי או באופן מקצועי לא יתקבלו).
 3. אין להשתמש במיקרופון. אנו נשמע אתכם מעולה גם ללא. יש לשים לב לאיזון בין עוצמת השיר לעוצמת השירה על מנת שנשמע את שניהם.
 4. יש ללמוד את השיר בע"פ ולא לבצע אותו עם דפים או פלאפון. להיישיר מבט למצלמה ולשיר אליה.
 5. נא לצרף את סרטון זה כלינק ל- ל-Google Drive או YouTube (מוגדר כ- unlisted) חשוב שתאפשרו צפייה לכל מי שיש לו את הלינק!
  תשובה תתקבל תוך שבוע ימי עסקים ממועד שליחת הטופס.

מה נלמד בקורס?נוער בקורס מיומנויות שירה לזמרים

על מנחת הקורס לכיתות ט' -יב' מרגנית שעיה:
מוסיקאית, זמרת ושחקנית-יוצרת, סטוריטלרית בימאית, מנחת סדנאות ומנטורית. זוכת מקום ראשון לפרס הבינלאומי בתחרות לשחקנים זמרים בפסטיבל "לילות לבנים" ברוסיה, בוגרת רימון בית הספר הגבוה למוסיקה, בוגרת גודמן בית הספר למשחק ואומנויות הבמה .החל משנת 2008 מרגנית מלמדת תיאטרון ומשחק, בימאית, שחקנית בהצגות בתיאטראות שונים ומנחת סדנאות תיאטרון ומוסיקה ברחבי הארץ. משנת 2001 אף החלה ללמד ולהנחות שיעורי פיתוח קול, פסנתר וגיטרה, מתוך הבנה שהמוסיקה הינה כלי משמעותי כל כך לביטוי העצמה וביטחון עצמי. המרצה מרגנית שעיה
בשנים האחרונות מופיעה מרגנית עם חומרים מוסיקליים מקוריים בארץ ובעולם. בהופעותיה, בין השירים המקוריים אשר יצרה במסעותיה, משלבת מרגנית סטוריטלינג- מונולוגים סיפוריים קצרים חשופים וכנים . כך בעצם, משלבת מרגנית בין העולמות אליהן היא מחוברת כל כך: מוסיקה-ותיאטרון-אנשים.
במפגשי הקורס "מיומנויות שירה לזמרים" משלבת מרגנית כלים מעולם המוסיקה, התיאטרון והמנטורינג וכך, יחד עם המשתתפים מתגלה הקול הפנימי שכבר קיים בתוכם והיופי הטמון בו.

 

 


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות