כלי הקשה, יסודות טכניקה ומקצב

תופיםכנסו לקצב ובואו ללמוד לתופף בקורס כלי הקשה ברימון!

הקורס מתאים למעוניינים ללמוד יסודות טכניקה ומקצב בכלי הקשה ולהעשיר את ידיעותיהם בסגנון אפרו קובני, לטיני ועוד, תוך לימוד תפקידים, מקצבים ומטבעות לשון האופייניות לכלי הקשה בסגנון זה. קורס מאד מלהיב ומאתגר כאחד, בנייה של יכולת והבעה אישית על הכלים במקביל להבנה עמוקה ומשמעותית של הנגינה כחלק מהשלם הגדול.

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 14 מפגשים שבועיים של שעה וחצי
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך


  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   

  גלעד דוברצקי מנגן בקחוןמנחה הקורס שיפתח באפריל 2024: גלעד דוברצקי
  נגן כלי הקשה, מלחין ומורה. נגן כלי ההקשה של עומר אדם, עדן בן זקן, ליאור נרקיס, שרית חדד, מירי מסיקה. נבחר לאחד מ-12 נגני כלי ההקשה המובילים בעולם על ידיJazziz Magazine. הופיע עם גדולי המוסיקאים, ביניהם ניתן למנות את אל דימיולה, בראד מלדאו, מרק מרפי, סטיב סמית, רג´ינה קארטר ואחרים. גלעד מנהיג 3 הרכבים: "Trio Del Sol", "3 On" ו-"Wind Flower".

  ז'וקה פרפיניאן מנגן בקונגסמנחה הקורס שנפתח באפריל 2023: ז'וקה פרפיניאן
  אמן כלי הקשה, זמר ומלחין, יליד ריו דה ז'נרו- ברזיל, עלה ארצה בשנת 1987. בעל קריירה בינלאומית מפוארת, ז'וקה הופיע עם המוסיקה המקורית שלו בבמות רבות בארץ ובעולם. כנגן שיתף פעולה עם אמנים גדולים בינלאומיים כגון: ננה וסקונסלוס, ז'ואו דונטו, (ברזיל) פאקיטו דה ריברה (קובה), דייב ליבמן (ארה'ב), אדמר קאסטנדה (קולומביה), האחים מנדס (קייפ ורדה), ואחרים. בישראל ז'וקה היה חבר קבוע בפרוייקט של עידן רייכל בין השנים 2011 עד 2016, חבר מייסד בשלישיית טוקאן, הופיע והקליט בין היתר עם מתי כספי, יוני רכטר, אריק איינשטיין, שלמה גרוניך ,מיקי גבריאלוב ועוד. עבד כמורה לקצב בלהקת מיומנה, העביר סדנאות קצב במוסדות חינוך בכירים בארץ ובעולם, כמו ברקלי קולג' (בוסטון), הקונסרבטוריון למוסיקה בהמבורג (גרמניה), אוניברסיטת צפון פלורידה (ארה'ב). האלבום האחרון של ז'וקה קיבל ביקורות מצויינות מהתקשורת בברזיל ובישראל ונבחר לאחד מבין עשרת האלבומים הטובים שהושקו בישראל ב 2014 על ידי עיתון הארץ!


   למידע נוסף השאירו פרטים


   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

   רוצים ללמוד ברימון?

   השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות