כלי הקשה, יסודות טכניקה ומקצב 19.11.21

קורס כלי הקשה למעוניינים להכיר את כלי ההקשה השונים: קונגס, בונגוס, ג'מבה, דרבוקה וטמבורין.

הקורס מתאים למעוניינים ללמוד יסודות טכניקה ומקצב בכלי הקשה ולהעשיר את ידיעותיהם בסגנון אפרו – קובני, ברזילאי, מזרח תיכוני ועוד, תוך לימוד תפקידים, מקצבים ומטבעות לשון האופייניות לכלי הקשה בסגנונות הללו. נתנסה גם בכלי הקשה מאולתרים שבאים מעולם תיפוף הרחוב. נמחיש עד כמה ניתן לעשות מוזיקה בכל אמצעי כל עוד אנחנו מנגנים בקצב, ביחד ובמוזיקליות. נלמד לנגן באמצעות מקלות, ידיים, רגליים ואפילו כלי מטבח, לשלב שירה וקולות ולהפיק מהם מקצבים משלהבים וצלילים מרתקים ומרגשים.

המחזור הקרוב יתמקד בכלי הקשה אפרו– קובנים. נלמד על הכלים השונים באנסמבל המסורתי, נתמקד ברובו של הקורס ב"טומבדוראס" ( קונגסים בשפת הכלל ) ונרחיב לכלים נוספים שהם חלק בלתי נפרד מקבוצת ההקשה המסורתית. נלמד את דרך הפקת הצלילים של כל הכלים, טכניקה ומקצבים, נגינה זהה ונגינה משולבת, סגנון עממי וסגנון פולחני. נלמד על ההיסטוריה, נקשיב ונצפה באנסמבלים מקומיים.
תתכוננו למסע מלא בתשוקה וגרוב, נגינה בקבוצה שמבוססת ברובה על שבטיות אפריקאית, כיף ועל הדרך כושר גופני 🙂

גלעד דוברצקי

מועד פתיחה: 19.11.21
אורך הקורס: 14 מפגשים שבועיים של שעתיים.
מועדי הקורס: ימי שישי

לפרטים 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ב-rimonexternal@gmail.com.

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


  * פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים
  * אין צורך בידע קודם.

  מנחה הקורס: גלעד דוברצקי
  נגן כלי הקשה, מלחין ומורה. נגן כלי ההקשה של עומר אדם, עדן בן זקן, ליאור נרקיס, שרית חדד, מירי מסיקה. נבחר לאחד מ-12 נגני כלי ההקשה המובילים בעולם על ידיJazziz Magazine. הופיע עם גדולי המוזיקאים, ביניהם ניתן למנות את אל דימיולה, בראד מלדאו, מרק מרפי, סטיב סמית, רג´ינה קארטר ואחרים. גלעד מנהיג 3 הרכבים: "Trio Del Sol", "3 On" ו-"Wind Flower".

  לחצו כאן לקריאת כתבה על גלעד דוברצקי

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


   מוזמנים לעקוב אחרינו

   
   0
    ההזמנה שלך
    טרם ביצעת הזמנהחזרה