עיצוב הקשר בין אם לתינוק באמצעות מוסיקה – סדנה חווייתית

תוכנית התקשרות תקינה בינקות באמצעות מוסיקה, מגע וליווי התפתחותי הינה סדנה חווייתית המקנה כלים וידע מועיל וחשוב לגבי יצירת מרחב פסיכופיסי יציב, מוגן ובריא לתינוק, בין היתר, באמצעות מוסיקה ומגע. התוכנית תיתן מידע התפתחותי רלבנטי על תהליך ההתקשרות, מרחב הביטחון והאמון של התינוק בעצמו ובעולם שסביבו הנבנה ומתבסס במסגרת תהליך ההתקשרות (ATTACHMENT ), המתחיל בהריון ונמשך אחרי הלידה והלאה לתוך תקופת הינקות (0-3). תקופה זו מאופיינת בחיפוש, גישוש ועיצוב מרחב הקשר בין האם לתינוק. גורמים פנימיים וסביבתיים רבים משפיעים על החיבור הרגשי – BONDING הנוצר ביניהם, כמו יכולת ההתאמה הגופניתנפשית של האם, לטמפרמנט המולד של התינוק, לצרכים המשתנים של שניהם ולעצם התלות המוחלטת בה. כל אלה קובעים ויוצרים במידה רבה את המרחב הרגשי, הקוגניטיבי והתנועתי, בתוכו יכול התינוק לגדול ולהתפתח באופן תקין, ולעצב את זהותו .

תינוקהתוכנית מיועדת לאימהות אחרי לידה המעוניינות לקבל הזנה רגשית וחברתית, בנוסף לידע התפתחותי רלבנטי הנחוץ בתקופה שלאחר הלידה.

אורך הקורס: 6 מפגשים דושבועיים של שעתיים

 

 

רימון ינקותמועד פתיחה: יעודכן בקרוב
מועדי הקורס:  16:00-18:00
* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים

על המנחה: כנרת פרדמן תרפיסטית מוסמכת בתנועה מטעם משרד הבריאותבוגרת תכנית לימודי התקשרות בגיל הינקות 0-3 בית ספר לרפואה ע"ש סקאלר אוניברסיטת תל אביב ומרצה זה שנים רבות באקדמיה.

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות