מפגש Music Tech – המוסיקה של העתיד

מפגשים של מוסיקה וטכנולוגיה, איך הטכנולוגיה והאינטראקטיביות משפיעה על המוסיקה? על התפתחות האמצעים הטכנולוגיים לצריכת מדיה, על חיבורים בין יוצרים וקהל ועל טרנדים עתידיים.

לצפייה במפגש:

השתתפו בפנל: 

יוני בלוך – מוסיקאי, מלחין, מפיק מוסיקלי ויזם בתחום המדיה האינטראקטיבית. מייסד ומנכ״ל Eko (לשעבר Interlude) שהפיקה קליפ זוכה פרס MTV וכן וידאו לשירו של בוב דילן שזכה בפרס קליפ השנה של מגזין Time.

 

מייק עולשמנחם (מיק) עולש – סמנכ״ל בכיר בחברת Waves הישראלית המובילה את שוק האודיו הדיגיטלי המקצועי בעולם  ואף זכתה בפרס הגראמי, הפרס החשוב בתעשיית המוסיקה העולמית.

 

 

סיון שמרי דהןסיוון שמרי דהן – שותפה מנהלת ומייסדת קרן הון סיכון קומרה קפיטל המנהלת $330 מיליון דולר. הובילה בין השאר את ההשקעה בחברת JoyTunes, מחברות המיוזיקטק המובילות שצמחו בישראל, ומכהנת כדירקטורית בחברה.

 

 

שירלי ספייקס שירלי ספייקס –  יזמת ומנכ״לית חברת Virtuo Studios בבוסטון, מוסיקאית וטכנולוגית בוגרת בי"ס רימון וברקלי בוסטון ונמנית כיום על סגל ההוראה בברקלי וב-MIT 

 

 

מנחת הפנל, נאוה סברסקי סופר – מובילת אשכול יזמות וטכנולוגיה, ברימון. שותפה בקרנות הון סיכון מובילות בארה״ב ובארץ בהיקף של למעלה ממיליארד $, כמנכ״לית יישום, הזרוע המסחרית של האוניברסיטה העברית, שופטת בתחרויות סטארטאפים בעולם ובארץ ומנטורית באקסלרטורים של IBM (ישראל), Microsoft (סין), Spark (תאילנד) וחיל האוויר, שם היתה מעורבת בהקמתו. 

 

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות