פזמון הנפש – פרויקט קהילתי

החלה ההרשמה לפרויקט 'פזמון הנפש' לשנת 2022

השנה תהיה זו השנה ה-11 לקבוצת 'פזמון הנפש' בבית ספר רימון למוסיקה!

הראיונות יתקיימו במהלך נובמבר ודצמבר – הרשמה דרך שירלי במייל: shirlyatlas@gmail.com טל': 052-3832334
המפגשים יתקיימו בימי ד בשעות 17:00-19:00 מינואר 2022, בבית הספר רימון.

 

פזמון הנפש הינו פרויקט קהילתי המשלב קבוצת סטודנטים למוסיקה מביה"ס "רימון", יוצרים מהקהל הרחב ויוצרים משתתפי תכנית "עמיתים".
בתכנית זו עובדים בשיתוף פעולה מלא כלל המשתתפים, יוצרים יחד מוסיקה, כותבים, מלחינים, מנגנים, מעבדים, מספרים את סיפורם. והכל באמצעות יצירה משותפת, מוסיקה ואמנות. הפרויקט בהדרכתו וניהולו המוזיקלי של ארי גורלי – מוזיקאי יוצר, מורה ובוגר רימון
במהלך השנה, הקבוצה נפגשת אחת לשבוע ועוברת תהליך משמעותי שכולל היכרות עם העולם הפנימי של כל אחד ואחת מהמשתתפים דרך המילים, חשיפה לעולמות שונים אך מאד דומים. התמודדות עם אתגרים שהחיים מציבים בפנינו. המפגש יוצר גשר ומצליח להתעלות מעל למחשבות הסטריאוטיפיות והדעות הקדומות איתן מתמודדים משתתפי עמיתים ואוכלוסיית נפגעי הנפש בישראל מדי יום. בסוף שנת היצירה עולה מופע מרגש בו מבצעים כל המשתתפים את אשר יצרו במשך שנה שלמה.
בעקבות התהליך שעברו נוצרה קבוצה של אנשים שונים ודומים, יוצרים ואוהבים, שממשיכים להפגש וליצור יחד. קבוצה שהסירה מעצמה את הכותרות המגבילות של "נורמלי" או "פגוע נפש". קבוצה שרואה את האדם כיוצר וכאדם לפני הכול, כפי שהוא באמת, מאחורי המסכה.
על תכנית "עמיתים":
תכנית עמיתים של החברה למתנ"סים ומשרד הבריאות פועלת לקידום תהליך ההחלמה והשיקום של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, באמצעות השתלבותם בפעילות פנאי וחברה הפתוחות לציבור הרחב בקהילה. 'עמיתים', שהוקמה בשנת 2001, פועלת כיום במעל 60 מרכזים קהילתיים ו75 שלוחות ברחבי הארץ ומשתתפים בה 3000 איש המתמודדים עם מגבלה נפשית.
"פזמון הנפש" מתקיימת החל משנת 2010 בין כותלי בית הספר רימון.

השיר "כל העולם לפניך" שכתב והלחין ארי עם עזרתו של אופיר יובל, משתתף בסדנה, נכתב בסדנת פזמון הנפש ב2017, קיבל קליפ מקסים שביימה משתתפת נוספת, נופר מניין ויצא כסינגל 3 כחלק מאלבום הסולו השלישי של ארי.

 

 

עוד על הפרויקט:

 

 

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


  מוזמנים לעקוב אחרינו

  
  0
   ההזמנה שלך
   טרם ביצעת הזמנהחזרה