מסלול ביצוע והפקה מוסיקלית

ראש המסלול:
אלעד אדר

מטרות הלימודים במסלול:

מטרת המסלול ליצור דור חדש של מוסיקאים שיודעים ומבצעים מוסיקה ברמה הגבוהה ביותר ובנוסף שולטים ומכירים את כל שלבי ההפקה המוסיקלית ויכולים להפיק בכל סגנון שיבחרו בו.

טבלאות קורסי המסלול

תאור המסלול:

ברימון חיברנו את שני המסלולים המובילים של בית הספר- מסלול הביצוע ומסלול ההפקה המוסיקלית, לקחנו את קורסי הליבה מכל מסלול ויצרנו מסלול שבו אפשר ללמוד ביצוע מבלי לוותר על ההפקה ולהיפך. במסלול תוכלו להתפתח כנגנים או זמרים ולפתח את הטכניקה והמיומנויות הנדרשות לכל סגנון ובמקביל ללמוד עיבוד ותזמור, הקלטה ומיקס, פרוטולס, קיובייס, אבלטון ועוד.

תכנית הלימודים:

תכנית הלימודים התלת שנתית כוללת בתוכה את מקצועות הליבה המוסיקליים (הרמוניה, פיתוח שמיעה, הרמוניה מסורתית, קצב ועוד) וכן קורסי התמחות בשני התחומים:

אולפן הקלטותבביצוע – קורסי ביצוע ייעודיים המשלבים רכישת מיומנויות טכניות ומיומנויות סגנוניות הכרחיות בעולם המוסיקה העכשווי, (ג’אז, Latin, פאנק, רוק-פופ ועוד), וכן רכישת ניסיון מעשי דרך השתלבות במגוון האנסמבלים (הרכבים מוסיקליים) והפרויקטים של בית הספר (ממבחר קורסי הביצוע).
בהפקה – קורסי הפקה מתקדמים שיערכו במתחם הטכנולוגי החדש של בית הספר ויקנו לסטודנט מיומנויות בהפקה מוסיקלית: הקלטה וסאונד, סינתזה, מיקס והיכרות עמוקה עם התוכנות המובילות בתעשיה Abelton, ProTools, Cubase. (ממבחר קורסי ההפקה).

לימודים לתואר:

ניתן לשלב מסלול זה עם מגוון תארים אקדמיים המוצעים ברימון,
לחצו על הלינק למידע לגבי: תואר במוסיקה ותארים אקדמיים.

מרצי המסלול:

יוסי פיין, שמוליק נויפלד, עודד דוידוב, אבי אלבזעומר טייאר, לי אוסי (אוסקה), נדב ירקוני,  גלעד דוברצקי, אריה וולניץ, דורון מזרחייוסי לוי, יסמין גמליאל ומורים נוספים.

 

 

לפרטים והרשמה

דברו איתנו בוואטסאפ
או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 1, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון  תנאים והליך הקבלה לרימון

  יום פתוח ברימון

  וובינר סדנת מיקס
  בהנחיית עודד דוידוב, מרצה במסלול הפקה מוסיקלית ברימון, שלוקח את המשתתפים מאחורי הקלעים לשלבים השונים של תהליך ההפקה והמיקס, ועל הדרך מנפץ כמה מיתוסים מתחום הסאונד

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות