גורי אגמון

ראש תחום פיתוח שמיעה והרמוניה של הג'אז

ממייסדי רימון. כיהן כמנהל האקדמי של רימון והיום משמש בו כראש תחום הרמוניה ג'אז, כראש תחום פיתוח שמיעה וכמרצה בכיר. משמש גם כמנהל המוסיקלי והמנצח של תזמורת הביג בנד של רימון.
זוכה פרס ראש הממשלה למלחינים לשנת 2015. יצירותיו בוצעו בקונצרטים במסגרת חג המוסיקה הישראלית.
כתב עיבודים שהוקלטו ע"י זמרים/ות רבים/ות עם מגוון הרכבים ובכללם כל התזמורות הסימפוניות בארץ.
שימש כמנהל מוסיקלי ומעבד של מופעים מוסיקליים רבים בפסטיבל ישראל, בפסטיבל המוסיקה באבו גוש, בפסטיבל אישה בחולון, בפסטיבל ימי זמר בחולון ובפסטיבל המחול בכרמיאל.
כתב מוסיקה מקורית להצגות תיאטרון שהועלו בתיאטרון הקאמרי, בתיאטרון באר שבע, בתיאטרון החאן הירושלמי, בפסטיבל עכו לתיאטרון אחר ובסמינר הקיבוצים. כמו כן כתב מוסיקה מקורית לטלוויזיה החינוכית.
הופיע כסולן בסקסופון עם תזמורת הקאמרטה הישראלית ובמשך שנים רבות כנגן סקסופון עם כל התזמורות הסימפוניות והקאמריות בארץ.
פעיל כנגן, מלחין ומעבד בהרכבי ג'אז רבים איתם הקליט והופיע, בין השאר, בפסטיבל הג'אז בים האדום, בפסטיבל ישראל ובפסטיבל הג'אז של ת"א.
זכה במלגות מטעם קרן התרבות אמריקה ישראל, משרד התרבות והספורט ובפרס מטעם פסטיבל עכו לתיאטרון אחר.
משמש כמנהל המוסיקלי והמנצח של תזמורת הביג בנד של הרצליה ושל תזמורת הביג בנד של רחובות. בעבר שימש כמנהל המוסיקלי והמנצח של תזמורות הביג בנד של חולון, הוד השרון, האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים וביה"ס לאמנויות ע"ש תלמה ילין.
נמנה עם צוות המורים שתיכנן והקים את התוכנית למוסיקה רב-תחומית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, כיהן כראש התוכנית ושימש בה כמרצה בכיר.
ערך את התיווי המוסיקלי בספרי תווים של סשה ארגוב ויוני רכטר.
בעל תואר ראשון בקומפוזיציה ממכללת ברקלי שבבוסטון ותואר שני בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים (שני התארים בהצטיינות יתירה).
קישורים:
יצירות מקוריות:

עיבודים:

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות