קרן פז

מרצה

זמרת יוצרת ומורה לפיתוח קול. בוגרת רימון -סיימה בשנת 2014/2015 במגמת ביצוע ג׳אז. מאז שסיימה את רימון המשיכה להתעמק בעולם ההוראה ועברה קורסים מקצועיים כגון מתודות להוראת הקול אצל תמי קצין וקורס ״לב הקול״ אצל ארמת ארנהיים-שרון . כזמרת המשיכה להתפתח אצל המורה דלית כהנא. כיום מלמדת ומגישה לרסיטל בגרות רוק-פופ-ג׳אז בקונסרבטוריון כפר סבא ובמגמת המוסיקה בכפר הירוק. הקימה יחד עם בעלה, מיכה קורקוס, את מרכז למוסיקה ג׳אם הפועל ב-3 סניפים: הרצליה, רמת השרון וכפר סבא- בו מלמדים בוגרי רימון רבים.

מאז סיום לימודיה ברימון, קרן השקיעה את כל כולה להוראה, תוך כדי התנסתה גם כמורה למוסיקה בגני ילדים אצל מאיה בר שלום. ב-2019 הצטרפה למחלקה הווקאלית כבוחנת במבדקי ההתאמה .

כותבת ומלחינה שירים ומושפעת מסגנון הג'אז ומאמנים כמו מתי כספי, יהודית רביץ, בילי הולידיי, רג'ינה ספקטור, פיונה אפל ועוד. מסיימת להקליט בימים אלו את אלבום הבכורה שלה שעתיד לצאת בשנה הקרובה. לוקחת חלק פעיל בהרכב הגוספל של איריס ועופר פורטוגלי. הופיעה עם הרכבים בפסטיבלים שונים בארץ ובחו"ל כגון פסטיבל הג'אז בים האדום, בירדן עם מקהלת הגוספל, בפסטיבל ״צלילים במדבר״ יחד עם סגיב כהן, ו-3 שנים עם המופע "Unforgettable"ברחבי הארץ ביניהם היכל התרבות והבימה.

הוציאה את הסינגל ״רק סיבוב אחד״ שהוקלט והופק בבית ספר רימון- הקליפ היה שיתוף פעולה עם ״תנו לחיות לחיות״. ב-2018 הוציאה יחד עם חבריה מספסל הלימודים ברימון קליפ מחווה לערוץ הילדים, בעיבוד והפקה של ארתור כץ וגור מורד. הקליפ הפך ויראלי וקיבל אזכורים בתקשורת ובמדיה. על הקליפ התראיינו החבורה בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא.

כיום קרן משלימה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה באוניברסיטה הפתוחה במטרה להמשיך ללימודי תואר שני בתרפיה במוסיקה.

לינק לקליפ "רק סיבוב אחד"

לינק לקליפ מחרוזת מחווה לערוץ הילדים

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות