רעות לוי

מורה

זמרת, יוצרת, מעבדת, מוזיקאית ומורה לפיתוח קול. בוגרת רימון בהצטיינות במסלולי הביצוע והג׳אז.

זמרת רב סגנונית עם נסיון רב על במות בארץ ובעולם במגוון ז׳אנרים: מוזיקה שחורה, ג’אז, אקפלה, מוזיקת עולם, טריפ הופ, מוזיקה קלאסית, פופ ועוד.

בין עשרות הפרויקטים ושיתופי הפעולה שלקחה בהם חלק: השתתפות בפסטיבלי אקפלה בארץ ובחו״ל, הפקות ומופעי ענק בהיכל התרבות ת״א, תיאטרון הקאמרי, שירות בלהקה צבאית ועבודה עם אמנים רבים כמו: שלמה גרוניך, פנחס ובניו, נורית הירש, Square To Check, איריס ועופר פורטוגלי, קווינטה וחצי, Swingle Singers, נחצ׳ה היימן, משה לוי, ליאור עוזרי, אפי נצר ועוד.

מעבר לעיסוקיה כזמרת ויוצרת היא גם מעבדת ומובילה הרכבי אקפלה כגון Mixtape Acapella ורואה בכך שליחות בדרך להעצמת העצמאות המוזיקלית של זמרים וזמרות. כחלק מפועלה המוזיקלי, רעות שמה לה למטרה להוציא הכל מהקול, וכך גם לתלמידיה. הדגש הוא על מימוש הפוטנציאל של הזמר/ת בהתאמה אישית תוך העצמה ופיתוח היכולות הקוליות, המוזיקליות והאמנותיות הייחודיות לו/לה.

רעות החלה את דרכה בהוראת הקול והמוזיקה בשנת 2010, ובפרקטיקה שלה היא משתמשת באין ספור כלים וגישות אותם למדה מהמורים והקורסים הטובים ביותר בארץ ובעולם או לחילופין כאלו שפיתחה בעצמה במהלך השנים.

במסגרת הרצון להעמיק ולפתח זמרים/ות ברמת תודעה גבוהה, רעות יצאה ביוזמה של שיתוף טיפים, מאמרים ומידע בשלל נושאי הקול ויצירת קהילה חובקת.

למידע נוסף באתר של רעות: https://www.reutlevi.com

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות