שרון פטרובר

מרצה

מתופף, מנגן במגוון פרוייקטים, הפקות והרכבים, בהם: נונו, פנחס ובניו, אפרת גוש, נטע ברזילי, עמית פוזננסקי, טונה, אריק סיני, שירי מימון, שלישיית מה קשור, תומר בר, ירדנה ארזי, תוכנית הלייט נייט עם גורי אלפי, טייצ׳מאניה, פרוג׳קט רנל, אוזריק טנטקלס, רוני דלומי, אבי אבורומי, רותם כהן, הקולקטיב, סקוור טו צ׳ק, בן עזר, אסף פינקלשטיין, במיוזיקלס של הקאמרי והבימה כמו אוויטה, מאמא מיה, עלובי החיים, שגעון המוזיקה וכו׳, כיתות אמן עם הנריק לינדר, ויקטור ווטן וסטיב ביילי, ועוד טובות וטובים. מופיע ברחבי העולם, בפסטיבלים נחשבים ומועדונים, בין תיאטרון שנגחאי בסין, פסטיבל זיגט באירופה, וכנס הנאם שואו באל.איי.
מקליט באולפנו או מחוצה לו לסינגלים, פרסומות, אלבומים ומוזיקה לסרטים ולטלוויזיה. למד ברימון, אליו הגיע לאחר שירות בלהקת חיל האוויר. כמו כן למד אצל כמה מגדולי המתופפים של ימינו – קארים זיאד, ניר נקב, מארק מושייב, אפריין טורו, פוג׳י בל, דן וייס, וירג׳יל דונאטי, ועוד.

מעבר ליכולות הטכניות, החשיבה של שרון היא קודם כל חשיבה של יוצר, המשלב בין עולמות ויוצר פלטת סאונד ייחודית לו – הוא מתמחה בפוליריתמיקה, פולימטריה, וסופג השראה מהגרובים המתנגנים בתרבויות מוזיקליות שונות ברחבי העולם.

צילום: Sheps photography

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות