ארמת ארנהיים

מרצה

 

ארמת ארנהיים-שרון, ווקולוגית מוסמכת (National center for voice and speech, UT) ומאמנת זמרים/ות מבוקשת שהתפרסמה בארץ בעקבות הניסיון העשיר שלה בארגונים קוליים וטכניקות בינלאומיות שמלוות את מיטב התעשיה בארה"ב. אחרי מסע של שנים כזמרת וכמורה היא מחויבת יותר מתמיד לחקור את הקול ולעזור לתלמידים שלה לקבל את התוצאות הכי טובות ואת הידע הכי מתקדם שקיים בעולם היום. אך חשוב מכל, היא מאמינה שכשיש רצון יש פתרון, ולכן מקבלת תלמידים בכל הרמות ולא מפסיקה ללמוד כדי שתוכל לעזור לכל אמן וכל זמר חובב למצוא את הקול האמיתי שלו, את הקלילות והבריאות שאינה מתפשרת על החזון האמנותי והייחודי של כל זמר וזמרת.

כיום היא חברה בוועד המנהל של VIP – Vocology In Practice. "ווקולוגיה" (VOCOLOGY) זה השם המדעי החדש של מדע וחקר הקול, שם שהתקבל ופורסם ע"י ד"ר אינגו טיטצה. חברה בארגון PAVA של ד"ר אינגו טיטצה ועובדת בצמוד למיטב המורים בתעשייה בארה"ב, מורים שעובדים עם ריהאנה, פארל וויליאמס, קלי רולנד, אדם למברט, ג'סטין טימברלייק ועוד.

בנוסף, ארמת שירתה כמה שנים כנציגת ישראל של "IVA – Institution for Vocal Advancement" והיא המורה הראשונה בארץ שהוסמכה לטכניקת "SLS-Speech Level Singing" (הטכניקה של סת' ריגס). בשני הארגונים האלה אין אף מורה בארץ שהגיע לדרגה של ארמת. הטכניקה שנלמדת בארגונים האלה מתמקדת בשמירה על קול בריא, גרוגרת יציבה וגשרים (פסאג'י) חלקים. המטרה היא להצליח לשלוט בקול ולשיר באופן חלק מהנמוכים עד הגבוהים. רב חברי IVA היו ממייסדי ומקימי ארגון SLS לכן הטכניקה מאוד דומה בשניהם ובעלת רקורד לקוחות מרשים.

info@aramat.co.il
http://aramat.co.il/

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות