חן לוי

מורה

חן לוי (32) – מוסיקאית, זמרת ויוצרת, בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה מהאקדמיה למוסיקה בירושלים ופעילה במגוון תחומים במוסיקה ישראלית.
חן נולדה בעיר אילת ולאחר שירותה הצבאי נרשמה לאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים למגמת המחול דווקא, אך האהבה הגדולה למוסיקה והשפעתו של אחיה (יוצר ומנצח בוגר האקדמיה) הביאו אותה לשנות כיוון ולהצטרף למסלול הג'אז של האקדמיה בה סיימה כמצטיינת דיקן.
חן הופיעה בשנים האחרונות בליווי תזמורת סימפונט רעננה בניצוחו של ד"ר מיכאל וולפה, בפסטיבל "צלילים במדבר" בליווי סימפונט באר-שבע בניצוחה של קרין בן-יוסף, לצידו של ברי סחרוף בפרויקט ייחודי של עיבודים סימפוניים לשיריו ולצידו של הראל סקעת. כמו כן עבדה עם הרכבי אקפלה מובילים כגון "שמיניית ווקאל" ו"כרמל אקאפלה", התארחה בביג-בנד חיפה וחולון בניצוחו של גורי אגמון והופיעה עם נגן כלי ההקשה חן צ'ימבליסטה בליווי תזמורות ברחבי הארץ ובעולם.
כזמרת ג'אז, חן עובדת עם מספר הרכבים על חומרים מקוריים לצד עיבודי ג'אז מקוריים למוסיקה ישראלית ולסטנדרטים. במהלך השנים האחרונות הופיעה ברחבי הארץ עם הרכבים אלה, בין היתר בפסטיבל הג'אז באילת. חן אף עוסקת בהלחנת מוסיקה למחול, ויצירתה "קעצ'קס" זכתה בפרס המקום השלישי בתחרות "גרטרוד-קראוס" לשנת 2010.
בימים אלו מקדמת חן את אלבום הבכורה שלה הנושא את שמה, מופיעה עם הרכבי ג'אז ברחבי הארץ, מעבירה סדנאות אלתור לתלמידים בבית ספר בארץ וסדנאות הכשרה למורים המגישים לרסיטלי ג'אז.

chenlevymusic@gmail.com
פייסבוק
אתר
ערוץ יוטיוב
אינסטגרם

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות