יוני פרחי

מורה

יוני פרחי הופיע כסולן ומנצח עם מירב תזמורות ישראל. הוא הופיע פעמים רבות בפסטיבל ישראל, בפסטיבל הבינלאומי ע"ש פליציה בלומנטל, בפסטיבל "גליציה" הבינלאומי בפולין ובפסטיבל "קול המוזיקה בגליל העליון". מופיע בהרכבים קאמריים מגוונים עם מיטב אמני ישראל, כמו כן הופיע ברסיטלים עם החלילן סר ג'ימס גאלווי. כיהן כמשנה למנהל המוזיקלי בתזמורת הסימפונית חיפה  2013-2006. הופיע באנגליה, אוסטריה, בלגיה, פולין וגרמניה.

זכה בפרס היוקרתי ע"ש ג'ינה באכאוור 2006, כמו כן זכה במשך שנים רבות במלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל. הוא הקליט דיסקים עם קרן הדר ואלון ראובן (Meridian Records), עם נגני הפילהרמונית הישראלית יגאל מלצר ודניאלה מורנדיני (יצא בחברת "Summit Records"), ועם איל עין הבר ודודו כרמל בחברת "Centaur".

החל את לימודי הפסנתר בהדרכת גב' הדסה ביריביס והמשיך את לימודיו בהדרכת פרופ' עמנואל קרסובסקי ופרופ' פנינה זלצמן בביה"ס ע"ש בוכמן- מהטה באוניברסיטת ת"א, שם סיים בהצטיינות יתרה את לימודי התואר הראשון והשני. למד ניצוח בהדרכת פרופ' נעם שריף וקומפוזיציה בהדרכת פרופ' סרג'יו נטרא. כמו כן השתלם בניצוח בהדרכת מאסטרו דניאל ברנבוים בבית האופרה הממלכתי בברלין (2011-2012).

משנת 2006 חבר בסגל ההוראה של כתות האמן הבינלאומיות לפסנתר "תל-חי" ומלמד במכללת לוינסקי מורים למוזיקה במסלול התואר השני , ב2012-13 ניצח והדריך את סדנת האנסמבלים מתוך אופרות (רונית שגב) באקדמיה למוזיקה ומחול ירושלים.

yonifarhi@gmail.com

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות