חפש

תנאים והליך הקבלה

PIC1

הליך הקבלה לבית ספר רימון נועד לתת לבית הספר תמונה ממצה ואמיתית של המועמד וזאת על מנת לשבצו בקורסים המתאימים לו מבחינת התוכן ומבחינת רמת ידיעותיו.
עלות הליך הקבלה לרימון –  560 ₪ וביום הפתוח 280 ₪ בלבד. (ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי)

מה כולל הליך הקבלה?

שלב ראשון

  • מבדק שמיעהחזרה בשירה על צליל אחד, שני צלילים מנוגנים ביחד ו-3 צלילים (אקורד) מנוגנים ביחד.
  • מבדק קצבחזרה על מקצב.

תוצאות ראיון הקבלה יישלחו אליך במייל תוך 2 ימי עבודה ממועד הראיון.
לתשומת ליבכם, מועמדים שלא ימצאו כמתאימים ללימודים ברימון – יהיו זכאים להחזר כספי.

שלב שני

 

 

 

  •  ביצוע מבדק התאמה – לאחר הקבלה לרימון יוזמן המועמד לביצוע מבדק התאמה. המבדק נועד לאפשר להעמיק את ההיכרות עם המועמד ולקבל תמונה מדויקת ככל האפשר על יכולותיו.
    במבדק תיבדק רמתך במקלדת והאם יש צורך במכינה, כולל מיון לרמות במקצועות הליבה המוסיקלית: הרמוניה/ פיתוח שמיעה/ פיתוח שמיעה ריתמי/ מקלדת ובדיקת רמת ביצוע.

מה צריך להכין מראש?
נגנים
– עליך להכין קטע אחד בלבד על הכלי הראשי אשר מדגים את יכולתך, סגנונך וטעמך ככל האפשר. בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם (לא חובה). תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.

מתופפים – דרישות בחינת כניסה למתופפים לחצו כאן.
בבחינה של מועמדים למסלול תלת שנתי 
תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.

זמרים – עליך להכין שני שירים שונים בעלי אופי מנוגד (לדוגמא איטי ומהיר, בלוז ופופ וכו’). השירים חייבים להיות מבוצעים בליווי עצמי או בליווי של מלווה או פליי-בק. בנוסף, להכין שעתוק של אחד מתוך ארבעה קטעים המופיעים באתר: לחצו כאן
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית  (תווים)והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, נגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה.
חשוב
שיר אחד מתוך השירים יכול להיות מקורי (אם בחרת שיר אחד מקורי, השיר השני חייב להיות מוכר)
בעת ביצוע הקטעים יש להביא לידי ביטוי: מנעד קולי רחב, מגוון דינאמי ושימוש בטכניקות ווקאליות כגון: הפקה קולית ושינוי אוירה וצבע.

מסלול הג׳אז הווקאלי 
– לדרישות בחינות הכניסה לחצו כאן
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה. 

מפיקים
– קבלת ציון עובר במכינה להפקה מוסיקלית. ניתן להיבחן לקבלת פטור מהמכינה, או לחילופין לקבל ציון עובר בקורס מידי/אודיו ברימון. להנחיות לקבלת פטור מהמכינה לחץ כאן
בבחינה תיבדק גם רמתך בקריאה מלודית (תווים) והרמונית (אקורדים), אילתור וקריאה מהדף בשירה, ונגינה במקלדת במידה ויש לך ניסיון קודם. תשאל/י מספר שאלות בתורת המוסיקה על מנת לשבץ אותך בכיתות המתאימות לרמת הידע העיוני שלך. אין צורך בידע עיוני קודם – מועמדים ללא ידע קודם ישובצו למכינה בתאוריה. 

לתיאום ראיון קבלה, שאלות או בקשות בנוגע להליך הקבלה ניתן ליצור קשר עם מוקד המתעניינים בטלפון 03-5408882 שלוחה 1 או באמצעות הדוא”ל: rimon.adv@gmail.com.

רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?
לפגישת ייעוץ חינם