גרגרים – ארגון הבוגרים של רימון

למעלה מ-5000 גרגרים קיימים בעולם. חמשת אלפים בוגרים ותלמידים שעברו בשערי ביה"ס למוזיקה רימון. הגרגרים נמצאים בכל מקום. בצמתים החשובים של עולם המוזיקה, הבידור והתרבות הישראליים. כמו כן הגרגרים הם מובילי דעת קהל וחברי קהילות מובילים ברחבי ישראל והעולם. כאלה הם האנשים שמוזיקה זורמת בדמם ואמנות היא לחם חוקם.

ארגון הבוגרים "גרגרים" בא לענות על צורך אמיתי מהשטח. הרצון ליצירת קהילה שיתופית ופרודוקטיבית מבעבע מתחת לפני השטח כבר שנים רבות וביה"ס רימון בשיתוף מייסדי ארגון הבוגרים ונשיא רימון, יהודה עדר, לקחו על עצמם לעלות שלב בטיפול בנושא ולעבור למעשים. "גרגרים" היא קהילה, גם פיזית וגם וירטואלית. כזו שתוכל לחבר ולהעמיק את הקשרים הקיימים בין מוזיקאים ובוגרי ביה"ס. קהילה שתוכל לקחת חלומות ולקיים אותם במציאות. קהילה שתדע להכיל ולקבל את כל חבריה ולהוציא מהם את המיטב.

שיתופי פעולה מוזיקליים. הצעות עבודה ייחודיות. הנחות לחברי הארגון במוסדות תרבות ואמנות. אלו רק קצוות קטנים מתוך תכנית הפעולה של ארגון הבוגרים. במרכז העניין יעמדו הבוגרים עצמם והצרכים שלהם. בוגרים שהם עורכי דין, אדריכלים, רופאים, מורים, מטפלים, כולם יוכלו ליצוק את התוכן שלהם אל תוך הסיר הלוהט של הארגון. הרצון ליצור חוד חנית משובח בא מבית היוצר של נשיא ביה"ס רימון, יהודה עדר, שבחזונו מופיע מין "קיבוץ מוזיקלי" שייתן מענה לכל אחד ואחת מן הבוגרים. "לתת לי לתת לך" במילותיו.

 

קולות קוראים:

 

 איך שומרים איתנו על קשר? וואו, במלא דרכים!

מחכים לראות אתכם חברים!

 

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות