ד"ר רועי אופנהיים יעמוד בראש מסלול קומפוזיציה וניצוח לאמנויות המסך והבמה ברימון

הנהלת רימון שמחה להודיע על מינויו של  ד"ר רועי אופנהיים, מוסיקאי יוצר, מנצח, מעבד ואיש חינוך כראש המסלול היוקרתי של רימון לקומפוזיציה וניצוח לאמנויות המסך והבמה.

 ד"ר רועי אופנהיים יכנס לתפקידו החדש ברימון בשבועות הקרובים. לרועי תואר שלישי מהאוניברסיטה העברית בירושלים בתחומי החינוך והפילוסופיה וכן תואר שני בהצטיינות (תואר אמן) מהאקדמיה למוסיקה בירושלים בניצוח תזמורת אצל פרופ' מנדי רודן. במקביל למד קומפוזיציה אצל פרופ' יצחק סדאי. כמו כן, רועי הוא בוגר תכנית הופמן למנהיגות חברתית של האוניברסיטה העברית. בראשית דרכו המוסיקלית, בשנים (1997-9) למד במסלול ההלחנה והניצוח ברימון. 

ד"ר אופנהיים ייסד את  "תזמורת המהפכה" והוא גם המנצח והמנהל המוסיקלי שלה, כתב עיבודים תזמורתיים למגוון תזמורות בארץ ובחו"ל, כיהן בשנים האחרונות כמנהל המוסיקלי בפועל ומנצח הבית של התזמורת הסימפונית חיפה, וניצח על שלל תזמורות ביניהן התזמורת הפילהרמונית הישראלית, הסימפונית חיפה, הקאמרטה ירושלים, הסימפונית ראשל"צ, סימפונט רעננה, סינפונייטה ב"ש ועוד, וכן הוא משמש כמנהל אמנותי ומנצח של סדרת המהפכה וסדרת קלאסי-רוק באופרה הישראלית.

ד"ר אופנהיים הופיע כמנצח וכמנהל מוסיקלי עם להקת המחול ורטיגו, הדג נחש, ברי סחרוף, אינפקטד משרום, עברי לידר, דודו טסה, אביתר בנאי, אסף אמדורסקי, יונתן גפן, גידי גוב, אלון עדר, החצר האחורית, יונתן דגן, נינט טייב ועוד.

ד"ר אופנהיים כיהן בתפקידי הוראה וחינוך מוסיקלי בשורה של מוסדות אקדמיים: הפקולטה לאמנויות באוניברסיטת ת"א, האקדמיה למוסיקה בת"א, האקדמיה למוסיקה בירושלים, הטכניון, והוא מרצה מבוקש ומוערך בהרצאות וכיתות אמן, ופעילויות בסמינרים בארץ ובחו"ל, בנושאים חדשנות בעולם התזמורתי, פרשנות וביצוע, אסתטיקה ואמנות הניצוח.

ביה"ס רימון שמח וגאה על הצטרפות ד"ר רועי אופנהיים לסגל המרצים האיכותי של רימון כראש המסלול ומאמין כי יצעיד את הסטודנטים הנוכחיים במסלול ואלו העתידיים להישגים משמעותיים ולמצוינות בתחומי הפעילות היצירתית הרב – והבינתחומית של מסלול זה.   

יצוין כי לאחר 8 שנות הובלה של המסלול להלחנה וניצוח ברימון, יסיים  המוסיקאי ירון גוטפריד את תפקידו כראש המסלול, ויעבור  לבקשתו למשרת ניהול במוסד אקדמי אחר. ביה"ס רימון מודה לירון על שנים של פעילות מקצועית ומסורה, במסגרתה פיתח את תחומי ההוראה בתחומים אלו, הנחה והיווה מקור השראה לתלמידיו, ויצר מיזמים מרגשים בשיתופי פעולה מגוונים. הנהלת רימון מאחלת לירון הצלחה בדרכו החדשה.

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון


  מוזמנים לעקוב אחרינו

  
  0
   ההזמנה שלך
   טרם ביצעת הזמנהחזרה