דני רובס – מילים ולחן – קורס לכתיבה והלחנה לייב־אונליין

בימים אלו מתקיימת הרשמה לקורס כתיבה והלחנת שירים בהנחיית דניאל סלומון >> לחצו לפרטים

לשירים יש קצה מחודד שמצליח לחדור את כל קווי ההגנה של הנפש ולהגיע למקומות הכי עמוקים אצל כולנו. אבל כמו שגם אהבה מופלאה מורכבת מחומרים כימיים במוח, גם שיר מסעיר מורכב מחלקים שאפשר להסביר ולהבין.
בקורס הזה נכיר לעומק ונעניק כלים לכתיבה מקצועית של מילים ולחן בהתייחסות אישית למשתתפי הקורס.
עיקרו של כל מפגש בנוסף להעמקה בחלקי שיר תפקידם וחשיבותם, מיועד ליצירות המשתתפים דרך משימות כתיבה וניתוח שירים. מטרת הקורס היא עידוד המשתתפים למוסר עבודה סקרנות ופתיחות והעמקת הביטוי העצמי המדויק דרך שירים מקוריים.
הקורס יועבר בהתאם לזמנים בהם אנו נמצאים בזום, תוכנה ידידותית יציבה קלה ביותר לתפעול וחינמית.
בואו ללמוד איך לכתוב ולהלחין את עולמכם באופן מקצועי ומדויק.

בואו ללמוד איך להלחין שיר באופן מקצועי

מועד פתיחה: יעודכן בהמשך
אורך הקורס: 10 מפגשים שבועיים של שעה וחצי
מועדי הקורס: יעודכן בהמשך

 • הקורס מיועד לגילאי 16+.
 • ניתן לשלם עבור הקורס באמצעות הפיקדון הצבאי.
 • הקורסים בבי"ס רימון מוכרים לקרנות השתלמות למורים בשנת שבתון החברים בהסתדרות המורים. למורים החברים בארגונים אחרים ניתן להגיש לגוף הרלוונטי בקשה לאישור מיוחד.
 • במקרים בהם בוצע הרישום לקורס ב"מכר מרחוק" (עסקה המבוצעת באמצעות טלפון או אינטרנט) זכאי הנרשם לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום ביצוע העסקה או מיום קבלת טופס ההרשמה/תקנון, לפי המאוחר מבניהם, ובתנאי שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן. למדיניות הביטולים המלאה לחצו כאן

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  דני רובס מופיע על הבמה ברימון עם סטודנטיםעל המנחה הקורס: דני רובס
  דני רובס, אחד הזמרים והיוצרים המצליחים המוערכים והאהובים ביותר בישראל,  החל את הקרירה המוסיקלית שלו ב”בימת הנוער” של רחובות ככותב מלחין מעבד זמר ושחקן (!…). אחרי שירות צבאי כקצין בחיל התותחנים התחיל לנגן כגיטריסט יחד עם כמה מהזמרים הגדולים של התקופה ביניהם אריק סיני, עופרה חזה, חוה אלברשטיין, נורית גלרון, מתי כספי ורבים אחרים.
  במשך כ – 5 שנים עבד עם שלמה ארצי גם בהופעות גם בתקליטים וגם בכתיבת אופרת רוק בשם “שאול” אותה כתבו והלחינו יחד.
  ב – 1984 יצא תקליטו הראשון כיוצר ומבצע – “מסגרות” (תקליט זהב), מתוכו התפרסמו “אני בא הביתה מהלילה” ו “דבר לא קרה”.
  ב – 1986 כתב הלחין עיבד והפיק עבור ורדינה כהן את הלהיט “נוסעת בעקבות האהבה” ואת כל שאר התקליט, כמו כן כתב עיבד והפיק עבור אומנים כאריק סיני, אלברט עמר, הדודאים, נורית גלרון, ורבים אחרים.
  ב – 1987 יצא “פנים ושמות” (תקליט פלטינה) מתוכו התפרסמו “פנים ושמות”,”לא נרדמת תל אביב”,”מחר הוא יחזור”,”זה לא אני” ועוד, ואחריו יצא רובס במסע הופעות מצליח בכל הארץ.
  ב – 1989 הופיע “בדרך אל האושר” (תקליט פלטינה כפול) מתוכו התפרסמו “בדרך אל האושר” ו”איך הוא שר” שזיכה את רובס בתואר “זמר השנה” ו – “שיר השנה”.
  סיבוב ההופעות שאחרי התקליט היה ענק בהיקפו ובהצלחתו והפך את רובס לאחד האומנים המשפיעים והמוערכים של התקופה.

  בשנים הבאות הוציא רובס את “בגוף ראשון” (תקליט זהב, מתוכו: “רכבות” , “סלחי לי” ) את “ברושים וחמניות” ( מתוכו: “הבן של הקוסם” , “גרעינים”…) את האוסף “עשור או שאני יורה” (תקליט זהב) ואת “ככה אני אוהב” (מתוכו: “מכתב קטן”…),ב 2008 יצא תקליטו המצליח “משהו חדש מתחיל” ששיר הנושא מתוכו היה השיר השני המושמע ביותר ב 2008 ברדיו ובטלויזיה, ובעקבותיו עוד סיבוב הופעות גדול ומצליח. ב 2012 יצא “נוסע על כביש מהיר”, מיטב הלהיטים בהופעה חיה ומתוכו הלהיט “אני לא מפסיק להתרגש ממך”, ב 2014 יצא “האיש עם הגיטרה” וב 2015 “עכשיו זה שנינו” – אלבום מופע עם שלמה גרוניך הכולל שירים חדשים שכתבו השניים.

  תקליטיו של רובס מכרו כרבע מליון עותקים והוא הופיע אלפי פעמים בהצלחה עצומה בכל רחבי הארץ והעולם (ארה”ב,רוסיה, ונצואלה,צרפת, בריטניה, ליטה, סין, תאילנד ועוד ועוד…).
  בימים אלה הוא מקליט שירים חדשים, כותב לאלבומם של אחרים (ביניהם מתי כספי) ומופיע עם להקתו בכל רחבי הארץ והעולם.

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות