Pro Tools – הקלטה, עריכה ומיקס לסאונד מקצועי 16.2.20

בואו להקליט לערוך ולמקסס עם תוכנת Pro Tools כמו באולפנים המקצועיים בארץ ובעולם.

פרוטולס, הרולס-רוייס של תוכנות המוזיקה והסאונד, שהפכה לסטנדרט באולפני הקלטה גדולים ובבתי פוסט פרודקשן, נפתחה בשנים האחרונות לאולפנים קטנים וביתיים. כיום כל אחד יכול להפיק מוזיקה או לעצב פסקול על פרוטולס ברמה מקצועית ובכלים של המקצוענים. מעבר לכך, עבודה על פרוטולס מאפשרת מעבר שקוף מהבית לאולפן ובחזרה, יוצרת שפה משותפת עם טכנאים ומפיקים מקצועיים ופותחת דלתות לעבודה באולפנים ובבתי פוסט כמקצוע יצירתי ומרתק.
רימון הוא המוסד היחיד בארץ המוסמך להעניק תעודת מפעיל רשמית מטעם Avid, ובו לומדים פרוטולס ממורים מוסמכים של היצרן. משתתפי הקורס יקבלו את התוכנה במתנה!

למי מתאים הקורס: מוזיקאים, singer/songwriters, מעצבי פסקול, אנשי פוסט-פרודקשן, טכנאי הקלטות, ולכל מי שמעוניין להשתמש בכלים המתקדמים ביותר הקיימים בתחום ההקלטה, עיצוב פס הקול ועריכת אודיו. 
מועד פתיחה: 
16.2.20
משך הקורס:
30 מפגשים שבועיים של 3 שעות
מועדי הקורס: ימי ראשון 19:00-22:00

לפרטים והרשמה: 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ב-rimonexternal@gmail.com

למידע נוסף השאירו פרטים
לרשימת הקורסים המלאה של רימון ללימודי מוזיקה

תוכנת Pro tools

מה לומדים בקורס פרוטולס ברימון?
תוכנת פרוטולס לעומק ולרוחב – הקלטה, עריכה, אוטומציה, תכנות מידי/אודיו וכו׳
* הדרכה להקמת סט-אפ ביתי אופטימלי
* יסודות בסאונד – גלי קול, עיצוב אפקטים, ניתוב ומיקס
* יסודות וטיפים בהפקה מוזיקלית – תכנות ביטים וכלי נגינה וירטואליים, יצירת פלייבקים, עבודה מול אמנים ולהקות
* עקרונות של עריכת פסקול לקולנוע וטלוויזיה – עריכת דיאלוגים, עריכה מסונכרנת לוידיאו, מיקס מול תמונה
* סודות ההקלטה הנכונה – בחירה והצבה של מיקרופונים, שיטות עבודה מקצועיות, עריכת טייקים וכו'

הקורס מעודד יצירה אישית וביטוי עצמי של כל תלמיד כאינדיבידואל. הלמידה בקורס מלווה בתרגול מעשי רב בחדרים הטכנולוגיים  ובשיתופי פעולה בין התלמידים תוך שימוש בפונקציית cloud collaboration הייחודית של פרוטולס. בנוסף, קיימת אפשרות להיכנס כקבוצה לסשן הקלטה באולפני ברדו, האולפן המוביל בישראל (בתשלום נוסף, לא חובה)
תלמידי הקורס יקבלו רשיון חוקי לכל החיים לגרסה העדכנית של פרוטולס, עם זכות שדרוג למשך שנה, ושני ספרי לימוד בפורמט דיגיטלי. מי שכבר רכש את התוכנה זכאי להנחה במחיר הקורס.
תלמידים שיעמדו בבחינת הסיום יקבלו תעודת "משתמש פרוטולס" רשמית של Avid, המוכרת ע"י אולפנים ומוסדות חינוך בכל העולם. רימון הוא המוסד היחיד בארץ שמוסמך להגיש לבחינה ולהעניק תעודה.

* שתי הערות לגבי ידע מוקדם:
א. כדי לעמוד בקצב של הקורס, כדאי שיהיה לתלמיד/ה מעט ידע בסיסי בהפעלת מחשב ובמוזיקה. עם הרישום ימלאו התלמידים שאלון בקיאות קצר בנושאים אלה, ומי שחסר לו ידע ידרש להשתתף במכינה שתיערך לפני תחילת הקורס.
ב. הקורס מתאים גם למי שמגיע/ה עם ניסיון  בסאונד או עם הכרות עם תוכנות DAW אחרות, כמו קיובייס או לוג'יק. הניסיון שלנו, לאחר עשרה קורסים במשך חמש שנים, מוכיח שתלמידים עם ידע מוקדם מפיקים מהקורס לא פחות – ולפעמים יותר – מאלו שמגיעים ללא ידע.
איתמר תמונה ייצוגיתעל המרצה: איתמר אשפר, טכנאי סאונד (אביתר בנאי, שלמה ארצי, מאיר אריאל), מפיק מוזיקלי (דניאל סלומון, כל החתיכים אצלי) ומרצה פרוטולס מוסמך מטעם Avid.  התחיל את דרכו המקצועית בשנות ה-90 כטכנאי הבית של אולפני Zaza המיתולוגיים ועבד עם אמנים מהשורה הראשונה. משנת 2007 מרצה בקורסים לסאונד, סינתזה והפקת מוזיקה בעזרת מחשב.

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים


מוזמנים לעקוב אחרינו


Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support