חפש

לימודי מוזיקה - קורסים למוזיקה

קורס הקלטת שירה באולפן 26.5.19

ישנם מספר דברים החשובים לזמר לדעת לפני שהוא נכנס לאולפן ההקלטות בכדי להגיע לתוצאה הכי טובה, להוציא את עצמו הכי טוב …


פסנתר למתחילים – 24.6.19

קורס מקלדת קבוצתי בו נכיר את המקלדת מהצעד הראשון ועד יכולת ללוות בפסנתר שירים פשוטים ולהשתמש בפסנתר ככלי להעמקת ההבנה של תאוריית המוסיקה. השיעור מתקיים בחדר מקלדות בו כל משתתף בעמדה משלו.


קורס שירה לזמרים – 16.6.19

סדנה מעשית לשירה, שמטרתה להכשיר את הזמר וללמדו כיצד להביא לידי ביטוי את אישיותו בשירה. נמצא את אופיו הייחודי של הזמר, נעבוד על הופעה בימתית ותקשורת נכונה עם הקהל


הג’אם השישי- הרכבי חובבים

מפגשי נגינה שבועיים של הרכבי חובבים המנגנים ושרים בסגנונות שונים ומגוונים, בהנחיית מיטב המורים של בית ספר רימון. יתקיימו סדנאות אורח של מוסיקאים מהשורה הראשונה, ג'אם סשן מודרך ומופע סיום חגיגי.


הכשרה להוראת פיתוח קול 5/11/19

קורס להכשרת מורים לפיתוח קול בהדרכת תמי קצין, המתאים לזמרים, מנהלי הרכבים קוליים ומורים לשירה הרוצים להעלות את רמת ההוראה שלהם.


יסודות בהרמוניה למאלתרים ולמלחינים

צעדים ראשונים בהכרת הדרגות בסולמות המג'וריים והמינוריים, התאמת מודוסים וסולמות לאקורדים, הירמון מחדש של לחנים בסגנונות הג'אז והמוזיקה הקלה ועוד.


כלי הקשה, יסודות טכניקה ומקצב

כלי הקשה, יסודות טכניקה ומקצב. קורס נגינה בכלי הקשה, לאלו שאינם נגנים ומעוניינים להכיר את כלי ההקשה השונים, כמו קונגס, בונגוס, ג'מבה, דרבוקה, טמבורין, ועוד.


קורס הגברת מופעים (קורס PA)

הכשרה מקצועית המיועדת לכל המעוניינים לעסוק בתחום הגברת המופעים ולהשתלב בתעשיית המוסיקה החייה והמופעים.


מוסיקה לאומנויות הבמה

קורס בהלחנה ועריכת מוסיקה למחול, תיאטרון ועוד, בהנחיית דידי ארז קורס מוסיקה לאומנויות הבמה יעניק הכשרה בסיסית למוסיקאים המעוניינים להשתלב, כמלחינים …


ללמוד אנגלית עם שירים ומוסיקה

קורס ייחודי וקליל בו נמזג רכישת אוצר מילים בשפה האנגלית יחד עם ההנאה שבשירת שיריהם של הביטלס, רוקסן, אלניס מוריסט, אבבא ועוד.


Cubase – מוסיקה באולפן הביתי

לימוד הפעלת תכנת ההקלטה Cubase ושליטה במבנה האולפן הביתי, בכלי הנגינה ובקול האנושי. הקלטה רב ערוצית, תכנות תופים, שימוש ב- …Back to Top ↑

לפגישת ייעוץ חינם